Jakie możliwości daje i oferuje Broadway Beauty?

Odkryj korzyści i możliwości, jakie daje i oferuje Broadway Beauty. Sprawdź naszą szeroką gamę usług i zobacz, co możesz zyskać.

Co daje i oferuje Broadway Beauty?

Hurtownia kosmetyczna

Odkryj pełną ofertę sklepu Broadway Beauty. Nasz asortyment zawiera szeroki wybór profesjonalnych kosmetyków, urządzeń i artykułów, w tym wiele marek wysokiej i doskonałej jakości, takich jak: O-Medic, Brow Code, Permanent World, Beauty Spa, Fresco i Bielenda.

Jako producent i wyłączny dystrybutor, gwarantujemy szeroki wybór i najlepsze ceny. Skorzystaj z naszego wygodnego sklepu online i aplikacji mobilnej, aby łatwo i szybko zakupić wszystko, czego potrzebujesz. Sprawdź nasze aktualne promocje i nowości, by uzyskać jeszcze więcej korzyści z naszej oferty.

Super Rabat dla stałych klientów

Specjalnie dla naszych stałych kursantów przygotowaliśmy wyjątkowe obniżki, które dają korzystną możliwość rabatowania szkoleń.

Program lojalnościowy Broadway Beauty to coś więcej niż tylko rabaty. To super oszczędność, z której warto skorzystać i cieszyć się promocyjną ceną za każde kolejne szkolenie. To również możliwość przeniesienia swojej kariery na wyższy poziom. Dzięki Super Rabatom możesz zyskać aż 30% zniżki! Rabat jest naliczany od drugiego szkolenia. Dlatego im więcej szkoleń u nas zdobywasz, tym więcej zyskujesz.

Ścieżki kariery

Oferujemy naszym kursantom gotowe i spersonalizowane ścieżki kariery, które dają pomoc w osiągnięciu zawodowych celów. Opracowane ścieżki to możliwość rozpoczęcia przyszłościowej kariery zawodowej w prosty i przejrzysty sposób. To szansa na zdobycie przewagi nad konkurencją. Praktykę i nową wiedzę z pewnością wykorzystasz w codziennej pracy, co da Ci gwarancję szybkiego zwrotu inwestycji!

1️⃣ Ścieżka kariery – Linergista

Odnieś sukces w branży kosmetycznej i zostań linergistą. Poszerz swoją ofertę usługową o usługi makijażu permanentnego lub rozpocznij nowy rozdział w swoim życiu zawodowym z Broadway Beauty.

  • Sprawdź, ścieżkę kariery linergisty TUTAJ
  • Zobacz najczęściej zadawane pytania na temat makijażu permanentnego TUTAJ
  • Sprawdź, ile zarabia linergista TUTAJ

2️⃣ Ścieżka kariery – Kosmetolog

Jeśli chcesz poszerzyć swoją dotychczasową ofertę o zabiegi upiększające z zakresu medycyny estetycznej – warto wybrać ścieżkę kariery kosmetologa.

Sprawdź, ścieżkę kariery kosmetologa TUTAJ
Zobacz najczęściej zadawane pytania na temat kosmetologii TUTAJ
Sprawdź, ile zarabia kosmetolog TUTAJ

3️⃣ Ścieżka kariery – Face modeling (Wellness&SPA)

Jeśli chcesz poznać zaawansowane techniki liftingujące, relaksacyjne i oczyszczające a także chcesz nauczyć się technik masażu Kobido – to ścieżka kariery Face modeling (Wellness&SPA) będzie idealna opcją dla osób, które chcą zmienić swoje życie, branże czy zawód.

Sprawdź, ścieżkę kariery Face modeling (Wellness&SPA) TUTAJ
Zobacz, ile zarabia masażysta TUTAJ

✅Bądźcie uważni i śledźcie nas na bieżąco. Być może już wkrótce zaproponujemy nowe rozwiązania, które pomogą Wam w drodze do sukcesu.

Broadway Beauty Students

Dzięki Broadway Beauty Students możesz zyskać do 50% zniżki na szkolenia! To innowacyjny rodzaj nauczania, który dedykowany jest studentom kosmetologii, studentom pielęgniarstwa lub uczniom policealnej szkoły Technik Usług Kosmetycznych. Niezwykle szeroka gama wiedzy teoretycznej i praktycznej oraz profesjonalny zespół trenerów Broadway Beauty sprawią, że Twoje kompetencje zwiększą się kilkakrotnie.

Zobacz jakie warunki musisz spełnić by zostać Studentem Broadway Beauty → TUTAJ 

Szkolenia

Zacznij swoją przygodę już dziś i poznaj najnowsze techniki i trendy szkoleniowe w branży beauty. Nasze szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, która dostarczy Ci wszystkich niezbędnych narzędzi do odniesienia sukcesu w branży kosmetycznej. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia, aby zrealizować swoje marzenia i zostać specjalistą w swoim fachu. Zaufaj nam i pozwól nam Ci pomóc w realizacji Twoich celów zawodowych.

Nasza oferta to możliwość szkoleń z zakresu:

Roczna szkoła Broadway Beauty College

Roczna Szkoła Nauk Kosmetologicznych jest miejscem, gdzie rodzą się profesjonaliści w branży beauty. W College zdradzamy wszystkie tajniki wykonywania zawodu. Stawiamy na praktykę, a teorię przekazujemy w sposób przystępny i zrozumiały. Tworzymy ogromną społeczność absolwentów, którzy wzajemnie wspierają się dzieląc wiedzą i doświadczeniem.

Oferujemy ćwiczenia pod okiem najlepszych fachowców, możliwość nauki w niewielkich grupach, zajęcia praktyczne na modelkach, atrakcyjne rabaty w hurtowni Broadway Beauty, dostęp do zamkniętego forum absolwentów naszej szkoły, certyfikat na wzór Ministerstwa Edukacji Narodowej, pomoc w założeniu własnego biznesu i wiele innych form wsparcia. W College można podjąć naukę m. in. na kierunkach: Makijaż Permanentny, Kosmetologia Expert, Face & Body Modelling Expert.

Zobacz pełną ofertę → TUTAJ

Dofinansowania do szkoleń nawet do 80%

Jako placówka kształcenia ustawicznego wspieramy naszych klientów we wszystkich formalnościach związanych z dofinansowaniami.

Chcesz otrzymać dofinansowanie na szkolenia? Już teraz skorzystaj z jednej możliwej opcji:

  • pozyskaj je sam z naszą pomocą poprzez Krajowy Fundusz Szkoleniowy – oferta jest dostępna dla wszystkich firm (dużych, średnich, małych i mikro) zatrudniających co najmniej jednego pracownika na umowę o pracę

lub

  • pozyskaj z nami poprzez Bazę Usług Rozwojowych – dostępne dla mikro, małych i średnich firm, jednoosobowych działalności gospodarczych, właścicieli firm pełniących funkcje kierownicze i ich wspólników, pracowników zatrudnionych na umowę o pracę, osób świadczących usługi na podstawie umowy agencyjnej, zlecenia lub innej umowy o świadczenie usług

Aby uzyskać dofinansowanie na szkolenia, firma powinna być zarejestrowana w województwie, w którym chce ubiegać się o dofinansowanie. Wnioski należy złożyć u operatora przypisanego do danego województwa lub regionu, w którym znajduje się siedziba wnioskodawcy.

Dofinansowania krok po kroku -> TUTAJ

Nowoczesna platforma edukacyjna Global beauty Congress

Oferujemy Wam nowe spektrum wiedzy, składające się z trzech stref: Expert, Vod i Free. W strefie Expert znajdziecie nie tylko teoretyczną wiedzę, ale także praktyczne ćwiczenia. W strefie Vod będziecie mogli wziąć udział w wykładach, natomiast w strefie Free znajdziecie DARMOWE wykłady.

Naszym celem jest zgromadzenie najlepszych ekspertów w dziedzinie makijażu permanentnego, kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej, mikropigmentacji medycznej, trychologii, wellness, neorokosmetologii, genokosmetyki i biznesu, aby udostępnić Wam wiedzę na wysokim poziomie w formie wykładów w jakości HD w jednym miejscu.

Zobacz Global beauty Congress -> TUTAJ

Wynajmij Gabinet

Wynajmij Gabinet to idealne lokale dla branży Medycznej, Beauty&SPA. To opcja wynajmu gabinetu, sal szkoleniowych, sal łączonych na event czy konferencje, a także możliwość zyskania przestronnych wnętrz w pięknych lokalizacjach, które na pewno zrobią wrażenie na Tobie, na klientach i uczestnikach wydarzeń.

Wynajmij Gabinet to także możliwość zgłoszenia własnego gabinetu/lokalu/sali, które nie zawsze są przez Ciebie zajęte. Być może w Twoim biznesie z jakiegoś powodu jest przestój lub potrzebujesz zwiększyć swój przychód i zooptymalizować swój biznes? To doskonałe miejsce, aby się zareklamować i zarabiać pasywnie!

Zobacz Wynajmij Gabinet -> TUTAJ

Eventy dla modelek

Broadway Beauty to nie tylko miejsce pracy, ale również niepowtarzalne okazje do spotkań w formie „Święta kobiecości”. To wyjątkowe celebrowanie, w którym chcemy podziękować Wam za Waszą obecność, okazane wsparcie i lojalność. Jest to także niepowtarzalna możliwość, aby poznać Was jeszcze bliżej. Jesteśmy przekonani, że właśnie tego potrzebują kobiety: czasu dla siebie, spotkań z innymi kobietami i dobrej babskiej energii.

Darmowe szkolenia edukacyjne

Wiedząc, że świat beauty dynamicznie i nieustannie się rozwija, wprowadziliśmy do naszych wszystkich placówek darmowe spotkania edukacyjne. To bezpłatna forma edukacji, która pozwala na rozwijanie umiejętności i kompetencji. To również świetny wybór dla osób, które chcą poszerzyć swoje kwalifikacje, a przy tym miło spędzić czas. W poprzednim roku miały miejsce warsztaty z Brow Code, Peelingów kwasowych, Beauty Spa oraz obecnie są jeszcze dostępne warsztaty z najnowszej techniki stymulacji tkankowej – nowej techniki anti-age z marką Biorej, która ma na celu podanie silnego stymulatora receptorów CD44+ na więzadła podtrzymujące w punktach RL.

Broadway Beauty to ,,coś’’ więcej niż możliwości

Broadway beauty zostało stworzone z myślą o tych, którzy tak samo jak my, uważają branżę beauty za swoją życiową pasję. Od samego początku wspieramy, szkolimy i inspirujemy, oferując wiele możliwości rozwoju, aby nasi klienci, kursanci i podopieczni łatwo i skutecznie mogli korzystać z naszych oferowanych usług.

Wyznacz swój cel i osiągnij sukces!

Zadaj pytanie
Oceń nas!