Akcja charytatywna Parasol Broadway Beauty – dajemy szansę na nowe życie

Samotne matki stanowią około 20% Polskich rodzin. W Polsce organizuje się pomoc w postaci Domów Samotnej Matki, które są często ostatnią deską ratunku zarówno dla kobiet jak i ich dzieci, jednak jest ich tylko niewiele ponad 60. Większość samotnych mam przyznaje, że sytuacja kobiet samotnie wychowujących dzieci jest dramatyczna, wiele z nich miało nawet myśli samobójcze, jednak miłość do swoich pociech sprawiła, że postanowiły one zawalczyć o lepsze życie.

W domach samotnej matki kobiety szukają schronienia, wsparcia i pomocy. Jednak tego rodzaju miejsca prowadzone są przez fundacje i organizacje katolickie, w związku z czym pomoc dla matek jest bardzo ograniczona, a dodatkowo nie wszystkie matki chcą korzystać z takich miejsc. Te kobiety , które się zdecydują, dostają podstawową pomoc umożliwiającą przetrwanie – dach nad głową, pomoc psychologiczną, pomoc materialną oraz wsparcie przy wychowywaniu dzieci. Natomiast ograniczone fundusze nie pozwalają na działania, umożliwiające kobietom rozwój i rozpoczęcie nowego, lepszego życia.

Jednak wiele samotnych matek próbuje swoich sił samodzielnie i z determinacją organizują codzienne życie sobie i swoim pociechom zdobywając się nieraz na heroiczny wysiłek. Pozostawione same sobie z dzieckiem pod przysłowiową “pachą” szukają pomocy gdzie się tylko da. Widząc to zweryfikowaliśmy swoje możliwości, przeorganizowaliśmy priorytety i stworzyliśmy program Parasol.

Parasol – pełny program rozwoju dla kobiet z dziećmi

Akcja charytatywna Parasol prowadzona przez Broadway Beauty Polska to program rozwojowy dla kobiet, które samodzielnie wychowują dzieci. Dostaną one od nas szansę na nowy start i lepsze życie dla siebie i swojego dziecka.

Wiele kobiet ze względu na swój status materialny, wykształcenie czy brak samoakceptacji nie jest w stanie funkcjonować w codziennym, samodzielnym życiu. W związku z tym postanowiliśmy dać im bodziec do działania w postaci kursów, pracy, profesjonalnego sprzętu oraz pełnej metamorfozy.

Co oferuje program Parasol?

Podczas trwania programu Parasol, na podstawie specjalnych ankiet, co miesiąc wyłonimy dwie kobiety, które dostaną od nas następującą pomoc:

• Profesjonalne szkolenie zawodowe dobrane do predyspozycji i umiejętności
• Urządzenia i akcesoria niezbędne do rozpoczęcia pracy w wyuczonym zawodzie
• Metamorfozę wyglądu
• Pomoc w znalezieniu pracy
• Wsparcie w stawianiu pierwszych kroków w samodzielnym życiu
• Pomoc w odkrywaniu swojej siły, kobiecości i pewności siebie

To pełny pakiet umożliwiający rozpoczęcie nowego życia.

Długotrwała pomoc dla kobiet w ciężkiej sytuacji

Pomoc oferowana przez Broadway Beauty nie jest doraźna. Program został skonstruowany w taki sposób, aby biorące w nim udział kobiety zostały zabezpieczone na resztę życia. Dajemy im pełny pakiet możliwości i bodziec do dalszego działania. Wraz z nami rozpoczną nowy rozdział swojego życia. Program Parasol umożliwi im zdobycie umiejętności, które dobrze pielęgnowane mogą zaowocować wielkim sukcesem. Nowa praca może dać im stały dochód, dzięki czemu będą mogły utrzymać siebie i swoje dzieci. Sprzęt i akcesoria, które dostaną po zakończeniu szkolenia, pozwolą na nieustanne ćwiczenia i dalsze doskonalenie zdobytych umiejętności, a metamorfoza doda im pewności siebie i sprawi, że znacznie lepiej odnajdą się na rynku pracy.

Pomoc od kobiet dla kobiet

Zespół Broadway Beauty to silna, kobieca drużyna, która swoim wsparciem będzie służyć nawet po zakończeniu programu, bo w końcu kto lepiej zrozumie kobietę niż druga kobieta? Każdej uczestniczce oferujemy wsparcie, rozmowę, zrozumienie, doradztwo i porządną dawkę motywacji do dalszego działania. Pragniemy sprawić, aby każda kobieta, która została sama z dzieckiem dostała szansę od życia i wykorzystała ją jak najlepiej.

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ

 

Zobacz na Instagramie co oferuje program parasol:

Zadaj pytanie
Oceń nas!