TARGI BEAUTY FORUM Award Poland 2023 – Broadway Beauty

Targi BEAUTY FORUM Award Poland 2023 – Broadway Beauty: Zwycięstwo w dwóch kategoriach. Poznaj szczegóły!

Nagrody dla Broadway Beauty na Targach BEAUTY FORUM Award Poland 2023

Targi BEAUTY FORUM Award Poland to jedno z najważniejszych wydarzeń branży beauty w Polsce. W ramach konkursu nagradzane zostają profesjonalne produkty kosmetyczne – pojedyncze preparaty, serie oraz zabiegi kosmetyczne, które wyróżniają się nową technologią, szczególnymi właściwościami i zastosowaniem.

Nagrody przyznawane są za produkty wprowadzone na polski rynek w 2022 roku oraz za wydarzenia organizowane dla branży kosmetyki profesjonalnej w 2022 roku, a także za placówki edukacyjne – szkoły i uczelnie wyższe kształcące specjalistów branży kosmetyki profesjonalnej.

Podczas ceremonii mieliśmy zaszczyt odebrać dwie nagrody w konkursie BEAUTY FORUM AWARD:

 

 

BEAUTY FORUM Award Poland Reader’s Choice 2023 w kategorii EDU EXPERT dla rocznej szkoły kosmetycznej 

?BEAUTY FORUM Award Poland 2023 w kategorii EDU EXPERT dla rocznej szkoły kosmetycznej, gdzie otrzymaliśmy nagrodę główną.

Jesteśmy bardzo dumni z tych osiągnięć i chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym kursantom za oddany głos. To Wy przyczyniacie się do tego sukcesu swoim ogromnym zaangażowaniem i ciężką pracą! Nagrody te są dla nas potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług i zaangażowaniem w kształceniu przyszłych specjalistów w branży kosmetycznej.

Oficjalna informacja na stronie Beauty Forum -> TUTAJ

Szansa na poznanie nowych trendów i nawiązanie cennych kontaktów biznesowych

W czasie BEAUTY FORUM AWARD POLAND 2023 mieliśmy nie tylko możliwość spotkania się z innymi profesjonalistami z branży beauty, ale również z przedstawicielami różnych dostawców kosmetyków, takich jak: NBS, Vena, Podolonad czy Aarkada. Była to idealna okazja do rozszerzenia kontaktów w branży i nawiązywania współpracy z najlepszymi dostawcami.

Poznanie najnowszych trendów i innowacyjnych rozwiązań w branży kosmetycznej stanowi kluczowy element naszej pracy – dlatego cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu. Dzięki temu możemy zapewnić naszym kursantom najlepsze szkolenia i przekazywać wiedzę zgodnie z aktualnymi potrzebami rynku.

Zwycięstwo, które daje dalszą motywację!

Nagrody Beauty Forum Award Poland 2023 stanowią dla nas nie tylko wyróżnienie, ale także motywację do dalszego rozwoju i udoskonalania naszych programów szkoleniowych. Nasza szkoła kosmetyczna stawia na praktyczne podejście do nauki oraz dostarczanie wiedzy zgodnej z najnowszymi trendami i potrzebami rynku. 

Jeśli nie miałeś jeszcze okazji poznać naszej oferty rocznej szkoły, to koniecznie to zrób → College

Zobacz również, krótką relacje BEAUTY FORUM AWARD na naszym Instagramie –> TUTAJ

 

Zadaj pytanie
Oceń nas!