Otwórz własny Beauty Biznes i zostań franczyzobiorcą Broadway Beauty.

Broadway Beauty powstało w 2007 roku, z myślą o wszystkich tych, dla których branża beauty – podobnie jak dla nas – jest życiową pasją. Od samego początku wspieramy, kształcimy i zarażamy entuzjazmem w ramach profesjonalnych szkoleń kosmetycznych i kosmetologicznych. Entuzjastom branży beauty, w rocznej szkole przekazujemy ogromną dawkę wiedzy i przygotowujemy do prowadzenia własnego biznesu. Wszystko pod okiem zawodowej kadry szkoleniowej. Prowadzimy również salony kosmetyczne oraz hurtownię z profesjonalnym asortymentem.

Pomożemy Ci wkroczyć w biznes Beauty na zasadach franczyzy, tak aby wypracowane przez nas standardy gwarantowały powodzenie inwestycji. Otrzymasz wsparcie na każdym etapie. Na początek wystarczy zaangażowanie i gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Skontaktuj się z naszymi specjalistami i poznaj szczegóły współpracy.

Chcesz znać szczegóły?

  Poznaj nas bliżej

  W Broadway Beauty staramy się budować silne fundamenty dla rozwoju naszych Klientów, dlatego otaczanie opieką kursantów po szkoleniach to kluczowy element tworzenia naszej społeczności BB. Stawiamy na więzi, relacje i przyjaźnie z naszymi Kursantami. Podczas kursów i szkoleń tworzymy rodzinną atmosferę, która znacznie ułatwia późniejszy kontakt. Zależy nam, aby każdy czuł się u nas swobodnie, jak w domu. Nigdy nie odmawiamy pomocy, zawsze służymy dobrą radą i opinią.

  Po każdym szkoleniu przekazujemy skrypt szkoleniowy co nie tylko przyspiesza proces uczenia się, ale także integruje nowo zdobytą wiedzę z praktyką. Posiadamy społeczności online, gdzie kursanci mogą wymieniać się doświadczeniami, zadawać pytania i dzielić wiedzą. Systematycznie monitorujemy efektywność naszych szkoleń, zbierając opinie Kursantów oraz analizując wyniki. Wiemy jak ważne jest kontynuowanie procesu edukacyjnego dlatego dostosowujemy ofertę do aktualnych potrzeb rynku. Stworzyliśmy jedyną w swoim rodzaju platformę szkoleniową Global Beauty Congress. Są tam dostępne wykłady oraz seminaria wykwalifikowanych ekspertów z kraju i za granicy. Ta platforma e-learningowa pozwala na kontynuowanie wiedzy w dowolnym czasie.

  Staramy się być „krok do przodu” dlatego też obserwujemy nowości w branży, które przekazujemy na bezpłatnych warsztatach stacjonarnych. Te warsztaty edukacyjne to nie tylko możliwość zapoznania się nowościami, ale również Q&A z doświadczonym zespołem. Takie spotkania dają również możliwość dokonania zakupów ze specjalnymi rabatami. Na bieżąco aktualizujemy informacje o terminach szkoleń na naszym timeline. Staramy się dotrzeć do każdego, dlatego najświeższe informacje przesyłamy poprzez newsletter. Na naszej stronie prowadzimy również bloga, publikujemy artykuły branżowe i informacje o pojawiających się nowościach. Staramy się być w stałym kontakcie z Klientem

  Uczestnictwo w naszych szkoleniach daje także możliwość otrzymania rabatu na zakupy w naszej hurtowni kosmetycznej stacjonarnie oraz online. Dzięki rabatom możesz na miejscu zakupić produkty potrzebne do wykonania wybranego zabiegu w preferencyjnych warunkach cenowych. Nasza bogata oferta doszkoleń pozwala na optymalne dopracowanie warsztatu pracy, bycie zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami.

  Zadaj pytanie
  Oceń nas!