Dofinansowania

JAK UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE
do szkoleń w Broadway Beauty
w roku 2021?

 

Kto może otrzymać dofinansowanie z BUR?

Z dofinansowania mogą skorzystać mikro, małe oraz średnie przedsiębiorstwa z 14 województw w Polsce, z wyłączeniem mazowieckiego oraz pomorskiego. O dofinansowanie mogą się ubiegać także osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Wnioski należy składać u operatora przypisanego do danego województwa lub regionu, w którym mieści się siedziba wnioskodawcy.

Jakiej wielkości dofinansowanie można otrzymać?

Maksymalne poziomy dofinansowania oraz limity kwotowe różnią się w zależności od siedziby firmy. Maksymalna kwota dofinansowania, jaką możesz uzyskać wynosi nawet do 80%. Dokładne informacje odnośnie poziomu dofinansowania jakie można uzyskać, znajdziecie na stronie Bazy Usług Rozwojowych

Na jakie szkolenia można uzyskać dofinansowanie?

Dofinansowaniem objęte są tylko i wyłącznie szkolenia wpisane do Bazy Usług Rozwojowych. Jako Broadway Beauty posiadamy aktywny wpis do BUR, co oznacza że wszystkie nasze szkolenia mogą zostać objęte dofinansowaniem. Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem z naszej oferty i nie możesz go znaleźć w Bazie Usług Rozwojowych, skontaktuj się z nami, a dodamy interesujące Cię szkolenie.

O czym warto pamiętać?

  • Nie ponosisz absolutnie żadnych kosztów, dopóki nie podpiszesz z Operatorem umowy o dofinansowanie, która jest dla Ciebie gwarancją wypłacenia środków
  • Jeśli w Bazie Usług Rozwojowych nie ma interesującej Cię usługi, możemy przygotujemy ją dla Ciebie
  • Przez cały proces (od samego początku do samego końca) wspieramy Cię we wszystkich formalnościach
  • To świetna okazja, aby przeszkolić pracowników lub siebie nawet za 20% wartości szkolenia. Projekt tego typu może się już nie powtórzyć, więc warto z niego skorzystać.
  • To idealny sposób na rozwój firmy i wyprzedzenie konkurencji oraz budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy.
  • Pamiętaj, że inwestycja w rozwój to najlepsza inwestycja!


DOFINANSOWANIE Krok po kroku

Krok 1 – Kontakt z nami

Sprawdzimy poziom dofinasowania, na który możesz liczyć. Odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Pomożemy określić Twoje potrzeby i wybrać najlepszą ofertę szkoleń. Ułatwimy Ci wypełnienie wszystkich niezbędnych dokumentów potrzebnych do uzyskania dofinansowania oraz założenie konta firmowego w Bazie Usług Rozwojowych (BUR).

Aby uzyskać wszystkie niezbędne informacje skontaktuj się z placówką:

Broadway Beauty® Katowice

+48 512 773 626
+48 572 722 282

Broadway Beauty® Warszawa

+48 789 250 202
+48 572 722 283

Broadway Beauty® Kraków

+48 507 407 006
+48 572 905 570

Broadway Beauty® Poznań

+48 572 905 571
+48 572 722 284

Broadway Beauty® Gdańsk

+48 500 800 766

Broadway Beauty® Wrocław

+48 572 905 573
+48 572 559 910

Krok 2 – Złożenie wniosku u operatora

Skontaktujemy Cię z Operatorem w Twoim regionie, u którego złożysz wniosek o dofinansowanie. Operator sprawdzi poprawność dokumentów, które wcześniej wspólnie przygotowaliśmy i przekaże Ci informację na temat niezbędnych poprawek (jeśli takie będą konieczne).

Krok 3 – Podpisanie umowy o dofinansowanie

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku otrzymasz informację od Operatora na temat przyznanego dofinansowania. Ponownie spotkasz się z Operatorem, aby podpisać umowę o dofinansowanie, która będzie dla Ciebie gwarancją uzyskania środków. Na jej podstawie podejmiesz dalsze kroki.

Krok 4 – Zapisy na szkolenie (w BUR)

Po podpisaniu umowy o dofinansowanie możesz zgłosić się już na szkolenie (Ty i Twoi pracownicy, jeśli takich posiadasz). Zgłoszenia na szkolenie dokonujesz w Bazie Usług Rozwojowych (BUR). Tutaj również możesz liczyć na naszą pomoc

Krok 5 – Realizacja i ocena szkolenia

Na tym etapie realizujemy wybrane przez Ciebie szkolenia i dokładamy wszelkich starań, abyś był z nich zadowolony i uzyskał oczekiwane efekty. Na koniec wystawisz nam w BUR ocenę za zrealizowane usługi oraz otrzymasz zaświadczenie o udziale w zrealizowanym szkoleniu.

Krok 6 – Rozliczenie dofinansowania EFS

To ostatni krok w całym procesie. Po wystawieniu oceny za zrealizowaną usługę, ponownie pomożemy wypełnić Ci niezbędne dokumenty potrzebne do rozliczenia dofinansowania. Na podstawie opłaconej faktury i przygotowanych wspólnie dokumentów otrzymasz refundację poniesionych kosztów, zgodnie z wysokością przyznanego dofinansowania

JAKI JEST KOLEJNY KROK, ABY UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE?

  • Skontaktuj się z nami i dopytaj o szczegóły.
  • Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.
  • Określimy Twoje potrzeby rozwojowe i pomożemy dobrać odpowiednie usługi i szkolenia.
  • Pomożemy w przygotowaniu niezbędnych dokumentów.