Wybierz idealny kierunek dla Ciebie

Aktualnie oferujemy aż 6 kierunków, dzięki którym zdobędziesz niezbędną wiedzę i praktykę. Zapoznaj się z autorskimi programami. Dopasuj ofertę do swojej wizji rozwoju zawodowego.

 • img
  NOWOŚĆ

  Kosmetologia Expert - Regeneratory Tkankowe

  Jest to praktyczny program stawiający na rozwój kosmetologa i powiększenie oferty zabiegowej gabinetu o regeneratory tkankowe. W jego skład wchodzą procedury z zakresu stymulacji i poprawy wyglądu skóry zaawansowanymi technikami iniekcyjnymi, a także techniki peelingów kwasowych, obejmuje także proste procedury diagnostyczne przydatne w gabinecie kosmetologa jak USG skóry. Dzięki holistycznemu podejściu do problemów estetycznych, będziesz w stanie dobrać indywidualną terapię kompleksową, działającą na przyczynę i skutek danego problemu.

  Czutaj dalej..
  Program Nauczania
 • img
  PIERWSZA W POLSCE!

  Face & Body Modelling

  Twoja szansa na przyszłość i jedyny taki autorski program szkoleniowy opracowany przez ekspertów Broadway Beauty na podstawie wieloletnich doświadczeń. FACE & BODY MODELLING To zestaw szkoleń z technik manualnych opartych na terapii twarzy i ciała.

  Czutaj dalej..
  Program Nauczania
 • img
  bestseller

  Makijaż Permanentny Basic

  Idealny wybór dla wszystkich zainteresowanych uzyskaniem umiejętności z zakresu wykonywania makijażu permanentnego. Podczas całego roku nauki uczestnicy zajęć poznają wiele technik wykonywania, korygowania oraz usuwania makijażu permanentnego. Zapewniamy ocenę pracy na modelce ze zjazdu poprzedniego, co daje najlepszą formę nauczania i uzyskania właściwych umiejętności.

  Czutaj dalej..
  Program Nauczania
 • img
  Nowy program

  Kosmetologia Expert

  Zostań najlepszym Kosmetologiem. Starannie skonstruowany całkowice nowy program nauczania zapewnia doskonałe przygotowanie i wysoką efektywność w pracy nowoczesnego kosmetologa z wykorzystaniem technik kosmetologii estetycznej.

  Czutaj dalej..
  Program Nauczania
 • img

  Podologia

  Podologia – dziedzina medycyny zajmująca się diagnozowaniem chorób paznokci i skóry stóp oraz leczeniem schorzeń stopy i stawu skokowo-goleniowego. Realizacja usługi umożliwi uczestnikom Rocznej szkoły Podologii zdobycie umiejętności i kompetencji niezbędnych do świadomego i skutecznego prowadzenia zabiegów podologicznych i stosowania profilaktyki w tym zakresie. Absolwenci mogą pracować w ramach własnej działalności gospodarczej lub znaleźć zatrudnienie w gabinetach kosmetycznych, ośrodkach rehabilitacyjnych oraz w gabinetach odnowy biologicznej. W ramach zajęć prowadzone są zajęcia teoretyczne i szerokie spektrum zajęć praktycznych.

  Czutaj dalej..
  Program Nauczania