Wybierz idealny kierunek dla Ciebie

Aktualnie oferujemy 3 kierunki, dzięki którym zdobędziesz niezbędną wiedzę i praktykę. Zapoznaj się z autorskimi programami. Dopasuj ofertę do swojej wizji rozwoju zawodowego.

 • img
  bestseller

  Makijaż Permanentny

  Roczna Szkoła skierowana jest dla wszystkich, którzy chcą zdobyć umiejętności z zakresu wykonywania makijażu permanentnego brwi, ust, kresek oraz usuwania laserowego i removerem. Zajęcia obejmują naukę pigmentacji najpopularniejszymi metodami pudrowymi Ombre i Powder Brows, a także Insta Brows.

  Czutaj dalej..
  Program Nauczania
 • img
  Nowy program

  Kosmetologia Expert

  Zajęcia skierowane dla kosmetyczek i kosmetologów, którzy chcą zdobyć lub poszerzyć wiedzę z zakresu wykonywania zabiegów iniekcyjnych. W programie znajdziesz m.in. mezoterapię mikroigłową, igłową, stymulatory tkankowe, osocze bogatopłytkowe, modelowanie i powiększanie ust, wypełnianie zmarszczek.

  Czutaj dalej..
  Program Nauczania
 • img
  PIERWSZA W POLSCE!

  Face & Body Modelling Expert

  Kierunek Face&Body Modeling to świetny wybór dla osób, które interesują się manualnymi terapiami twarzy i ciała. Autorski program opracowany przez naszych specjalistów obejmuje zarówno najpopularniejsze masaże tj.Kobido Lift, ale także zagadnienia z medycyny wschodu (punkty marma i meridiany, akupresura ).

  Czutaj dalej..
  Program Nauczania
Zadaj pytanie
Oceń nas!