Face & Body Modelling Expert


Twoja szansa na przyszłość i jedyny taki autorski program szkoleniowy opracowany przez ekspertów Broadway Beauty na podstawie wieloletnich doświadczeń. FACE & BODY MODELLING To zestaw szkoleń z technik manualnych opartych na terapii twarzy i ciała.

Program Nauczania

FACE & BODY MODELLING co kryje się pod tą nazwą? Odpowiedź jest prosta, Twoja szansa na przyszłość i jedyny taki autorski program szkoleniowy opracowany przez ekspertów Broadway Beauty na podstawie wieloletnich doświadczeń. To zestaw szkoleń z technik manualnych opartych na terapii twarzy i ciała: masaż, akupresura, kinesiotaping estetyczny oraz wiele innych terapii, które wprowadzą Twój gabinet w inny wymiar lub sprawią, że Twoja kariera nabierze zupełnie innego tempa. FACE & BODY MODELLING opiera się na terapiach pochodzących ze wschodu i bazujących na starożytnej wiedzy o energii, jej przepływie i zaburzeniach powodujących wiele dolegliwości, w tym i starzenie. Naucz się jak odpowiednimi technikami sprawić, aby skóra była elastyczna, zmarszczki niewidoczne, a nadmiar tkanki tłuszczowej usunięty. Nie masz wiedzy na temat anatomii i fizjologii? Z Broadway Beauty zdobędziesz wiedzę niezbędną do wykonywania zabiegów z zakresu FACE & BODY MODELLING. Nasi eksperci dadzą Ci wiedzę o tym jak budowa i funkcjonowanie ciała ludzkiego wpływa na jego codzienną sprawność i jak „naprawić” jego uszkodzone elementy. Ale nasz autorski program to nie tylko wiedza zachodniej medycyny, ale także medycyny wschodu. Dowiesz się co to meridiany, punkty marma oraz wszystko o energii chi, nauczymy Cię wszystkiego o filozofii zarówno indyjskiej, jak i chińskiej.

Program nauczania:

FACE & BODY MODELLING to idealny wybór dla wszystkich zainteresowanych uzyskaniem umiejętności z zakresu wykonywania terapii manualnych. Podczas całego roku nauki uczestnicy zajęć poznają przede wszystkim wiele technik masażu twarzy i ciała, ale także inne formy wspomagania pracy organizmu jak pinoterapię, akupresurę czy kinesiotaping estetyczny. Kursanci ćwiczą przede wszystkim na sobie, aby jak najlepiej zrozumieć i poczuć wszystkie terapie, dowiedzieć się czego organizm potrzebuje w danym momencie oraz jak dostosować siłę i intensywność pracy. Dodatkowo zapewnimy modelki zabiegowe. Każdy kursant uzyskuje dostęp do wyjątkowych materiałów szkoleniowych w postaci podręcznika i audiodeskrypcji technik „Kobido”.

W programie m.in.

  • Anatomia i fizjologia (mięśnie, unerwienie, ukrwienie: twarz i ciało)
  • Wstęp do medycyny wschodu: punkty marma i meridiany
  • Kinesiotaping estetyczny
  • Akupresura
  • Kobido
  • Drenaż limfatyczny twarzy z elementami terapii blizn
  • Profesjonalny odchudzający masaż brzucha z elementami terapii wisceralnej
  • Masaż 4D
  • Masaż balijski, indonezyjski i masaż miodem
  • Pinoterapia


Warunkiem przystąpienia jest posiadanie świadectwa ukończenia szkoły średniej
Zadaj pytanie
Oceń nas!