Face & Body Modelling Expert


Kierunek Face&Body Modeling to świetny wybór dla osób, które interesują się manualnymi terapiami twarzy i ciała. Autorski program opracowany przez naszych specjalistów obejmuje zarówno najpopularniejsze masaże tj.Kobido Lift, ale także zagadnienia z medycyny wschodu (punkty marma i meridiany, akupresura ).

Szczegółowe informacje:

Zajęcia rozpoczynają się wykładem teoretycznym z zakresu anatomii i fizjologii. Kolejne zjazdy dotyczą: drenażu limfatycznego, masażu Kobido, kinesiotapingu estetycznego i medycyny wschodu. W części praktycznej kursanci ćwiczą głównie na sobie, aby lepiej zrozumieć i poczuć wszystkie terapie, a także odpowiednio dostosować siłę i intensywność pracy. Nasi słuchacze mogą wybrać tryb nauki- zaoczny ( 1 weekend w miesiącu) lub dzienny ( 2 dni na tygodniu roboczym w miesiącu). Otwarcie nowej grupy odbywa się po zebraniu odpowiedniej ilości zgłoszeń- 7 , maksymalnie 8.

Ostatni zjazd to egzamin końcowy teoretyczny oraz praktyczny oceniany przez trenera.

Rekrutacja/ Zapisy:

Okres rekrutacyjny trwa przez cały rok. Decyzja o otwarciu nowej grupy w danym mieście uzależniona jest od ilości otrzymanych zgłoszeń. Po skompletowaniu grupy kontaktujemy się z Państwem i ustalamy wszystkie szczegóły.

W celu zapisu prosimy o wypełnienie podania o przyjęcie.
W podaniu uzupełnij tylko część „A” oraz podpisz zapoznanie się z obowiązkiem informacyjnym na końcu dokumentu. Gdy uzupełnisz podanie, złóż je osobiście lub wyślij zeskanowany dokument drogą elektroniczną na adres e-mailowy wybranej
placówki.

Warszawa | [email protected]
Katowice | [email protected]
Gdańsk | [email protected]

W dniu rozpoczęcia zajęć przygotuj potrzebne dokumenty do wglądu dla naszego Pracownika – będą Ci potrzebne przy podpisywaniu umowy:

  • świadectwo ukończenia szkoły średniej
  • dokument tożsamości
  • dokumenty potwierdzające kwalifikacje (przy kierunku Kosmetologia Expert)


Warunkiem przystąpienia jest posiadanie świadectwa ukończenia szkoły średniej
Zadaj pytanie
Oceń nas!