Q&A BROW CODE: Różnica między Stain, Tint a Henną pudrową – Wszystko, co musisz wiedzieć!

Pytanie 1
Czym różni się Stain, Tint i Henna Pudrowa, jeśli chodzi o koloryzację brwi?

Odpowiedź:
Stain (Hybrid Stain):
Stain jest to produkt, który służy do wykonania stylizacji brwi. Poza silnym barwieniem włosów, mocno barwi również skórę. Jest to produkt, dla osób, którym zależy na intensywnym, silnie napigmentowanym, jednolitym efekcie. Produkt nie daje efektu powder. Barwnik produktu przenika głęboko do rdzenia włosa. Nie zawiera w składzie surfaktantów. Aby przygotować Stain należy wymieszać go z czynnikiem oksydującym z nadtlenek wodoru 3%. Zawiera czynniki kondycjonujący o dużym stężeniu. Pod względem swoich cech, właściwości stanowi połączenie henny i farbki.

Tint:
Tint to inaczej farbka. Przenika głęboko do rdzenia włosa. Nie zawiera czynników kondycjonujących, a więc sam w sobie nie ma właściwości pielęgnujących, nie działa regenerująco na włosy. Aby przygotować Tint należy wymieszać go z czynnikiem oksydującym z nadtlenek wodoru 3%. W składzie zawiera Surfaktant. Farbowanie skóry jest stosunkowo delikatne, a barwnik głównie przenika do zewnętrznych warstw kory włosa.

Henna Pudrowa:
Henna Pudrowa daje naturalny efekt koloryzacji brwi, daje efekt gradientu. Subtelnie podkreśla brwi, dając efekt naturalnego, optycznego zagęszczenia brwi. W składzie zawiera Surfaktant. Ma właściwości kondycjonujące, poprawia jakość włosów. Barwnik przenika do
zewnętrznych warstw kory włosa. Farbuje intensywnie zarówno włosy, jak i skórę. Efekt jest znacznie subtelniejszy niż w przypadku produktu Stain.

Pytanie 2:
Kiedy lepiej użyć Tint zamiast Stain?

Odpowiedź:
Tint doskonale sprawdza się do barwienia rzęs.Tint jest lepszym wyborem wtedy, gdy klient ma delikatniejsze lub mniej wymagające potrzeby dotyczące koloryzacji brwi, a także w sytuacjach, gdy chcemy uniknąć intensywnego farbowania skóry. Sprawdzi się także, kiedy zależy nam głównie na podkreśleniu koloru swoich włosów na brwiach, a niekoniecznie na intensywnym efekcie na skórze. Jest to również dobry wybór, jeśli klient ma wrażliwą skórę lub obawia się reakcji alergicznych, ponieważ Tint jest zazwyczaj łagodniejszy dla skóry w porównaniu do Stain, który intensywnie farbuje skórę. Tint wykorzystuje nadtlenek wodoru o niższym stężeniu i przenika głównie do zewnętrznych warstw kory włosa, co daje bardziej subtelny efekt koloryzacji brwi.

Pytanie 3
Czy te produkty do koloryzacji brwi są dostępne w różnych kolorach, aby można było dostosować je do indywidualnych preferencji klienta?

Odpowiedź:
Tak, większość produktów do koloryzacji brwi, w tym Stain, Tint i Henna Pudrowa, jest dostępna w różnych odcieniach kolorów, co pozwala na pełne dostosowanie koloru do preferencji klienta i jego karnacji. Dostępne są tonacje ciepłe oraz chłodne.

Pytanie 4
Jak długo utrzymuje się efekt koloryzacji brwi przy użyciu tych metod?

Odpowiedź:
Trwałość efektu zależy od wielu czynników, w tym od typu skóry, codziennych czynności i pielęgnacji. Ogólnie rzecz biorąc, koloryzacja brwi za pomocą Stain może utrzymywać się od kilku dni do kilku tygodni, Tint zwykle utrzymuje się krócej, a Henna Pudrowa może utrzymywać się do kilku tygodni.

Pytanie 5
Czy te metody koloryzacji brwi są bezpieczne dla skóry?

Odpowiedź:
BROW CODE dba o bezpieczeństwo swoich produktów, jednak reakcje mogą być różne w zależności od typu skóry. Przed zastosowaniem jakichkolwiek metody koloryzacji brwi zaleca się przeprowadzenie testu skórnej reakcji alergicznej na małym obszarze skóry. Jeśli pojawiają się jakiekolwiek reakcje alergiczne, należy natychmiast przerwać stosowanie.

Marka Brow Code posiada w swojej ofercie Brow Gold Nourishing Growth Oil. Zawiera specjalnie wyselekcjonowane składniki charakteryzujące się silnym działaniem: regenerującym, odbudowującym oraz stymulującym wzrost włosa. Dzięki czemu osiągniemy efekt odżywionych, zdrowych i mocnych brwi. Olejek jest rekomendowany do pielęgnacji domowej. Marka jest bezpieczna dla skóry, włosów i szczególnie dba, o pielęgnację włosów po stylizacji.

Pytanie 6
Jakie są główne zalety korzystania z koloryzacji brwi produktami Tint, Stain, Henna pudrowa?

Odpowiedź:
Główne zalety korzystania z produktów do koloryzacji brwi to poprawa wyglądu brwi, dodanie im naturalnego wyrazu, możliwość dostosowania koloru do indywidualnych preferencji, a także oszczędność czasu w codziennym makijażu brwi.

Pytanie 7
Czy istnieją dodatkowe produkty do pielęgnacji brwi, które można stosować po zastosowaniu tych produktów?

Odpowiedź:
Tak, do tych produktów zaliczają się mydełka do stylizacji brwi, olejki do brwi. Regularne stosowanie takich produktów może pomóc w utrzymaniu pięknych i zadbanych brwi.

Jednym z takich produktów jest olejek Brow Gold Nourishing Growth Oil, który jest w 100 % naturalny. Przeznaczony jest zarówno do profesjonalnej pielęgnacji brwi po zabiegach kosmetycznych (laminacja brwi, henna), jak również dedykowany do codziennej pielęgnacji domowej. Codziennie nakładanie olejku sprawi, że brwi będą odżywione i zdrowe.

Pytanie 8
Gdzie mogę znaleźć lub kupić produkty do koloryzacji brwi, takie jak Tint, Stain lub Henna Brow?

Odpowiedź:
Produkty te możesz znaleźć i kupić na stronie internetowej BROW CODE. Przekonaj się sam i wybierz swój najlepszy produkt do stylizacji swoich brwi właśnie teraz!

Stain Hybrid → kupisz TUTAJ

Tint → kupisz TUTAJ

Henna Pudrowa → kupisz TUTAJ

Pytanie 9
Czy istnieje możliwość przystąpienia do programu partnerskiego BROW CODE?

Odpowiedź:
Tak, program partnerski Brow Code zapewnia gabinetom wiele korzyści, w tym bezpłatne szkolenia, certyfikat partnerski, wsparcie marketingowe, informacje o nowościach i promocjach, oraz pierwszeństwo zakupu nowości. Aby do niego przystąpić, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej, a każde zgłoszenie jest rozpatrywane indywidualnie.

Szczegółowe informacje o programie znajdziesz TUTAJ

Sprawdź także wcześniejsze Q&A o marce Brow Code i jej wyjątkowych produktach –> kliknij TUTAJ

 

#browcode #stylizacjabrwi #hennapudrowa #szkolenia #produktydostylizacjibrwi #laminacjabrwi

Zadaj pytanie
Oceń nas!