Efektywna droga do sukcesu w Kosmetologii Estetycznej

Realizuj swoje marzenia o karierze w kosmetologii estetycznej. Poznaj drogę do sukcesu, odkryj swój potencjał i spełniaj swoje cele. Bądź na szczycie swojej branży już dziś!

Zyskaj przewagę dzięki zaplanowanej drodze do sukcesu

Po ukończeniu studiów lub i w ich trakcie często nie wiemy jakie szkolenie wybrać, by osiągnąć zamierzony cel. Aby ułatwić Wam wybór, stworzyliśmy ścieżkę kariery w kosmetologii estetycznej, która w prosty sposób, krok po kroku wskazuje jakie szkolenia będą odpowiednie, aby uzyskać szybki sukces dla siebie czy swoich pracowników. Nasze szkolenia są opracowane przez najlepszą kadrę szkoleniową, a wszystko po to by w prosty i przejrzysty sposób móc określić prawidłową sekwencję dla danej specjalności.

Sprecyzowana kolejność szkoleń może przynieść wiele korzyści, takich jak:

 • umożliwienie świadomego i efektywnego planowania kariery
 • uzupełnienie braków w wiedzy i umiejętności
 • umożliwienie uzyskania kwalifikacji i certyfikatów potwierdzających kompetencje
 • zwiększenie atrakcyjności dla pracodawców
 • przewagę nad konkurencją
 • spersonalizowane rabaty
 • umożliwienie osiągnięcia zamierzonego sukcesu zawodowego

Czy kolejność szkoleń ma znaczenie?

Tak, kolejność szkoleń jest bardzo ważna! Wiemy, że po ukończeniu studiów lub w trakcie ich trwania, często możemy mieć trudność z wyborem odpowiedniego szkolenia, aby osiągnąć zamierzony cel. Aby ułatwić ten proces, opracowaliśmy ścieżkę kariery w kosmetologii estetycznej, która w prosty sposób wskazuje, krok po kroku, jakie szkolenia należy wybrać, aby szybko osiągnąć sukces, nie tylko dla siebie, ale także dla swoich pracowników. Nasze szkolenia są opracowane przez najlepszych trenerów i skupiają się na wyjaśnieniu prawidłowej sekwencji w danej specjalności.

Krok po kroku do sukcesu

A teraz zobacz opracowaną przez nas Krok po kroku ścieżkę rozwoju w kosmetologii estetycznej:

Krok 1 – Mezoterapia mikroigłowaMezoterapia mikroigłowa to świetny wybór na początek przygody z kosmetologią estetyczną. Szkolenie obejmuje mezoterapię mikroigłową twarzy, szyi i dekoltu. Trener omówi szczegółowo charakterystykę zabiegu oraz zaprezentuje urządzenie.

Krok 2 – Mezoterapia igłowaMezoterapia igłowa to jeden z najpopularniejszych zabiegów odmładzania i rewitalizacji skóry twarzy, szyi i dekoltu oraz głowy. Szkolenie dostarcza niezbędnej wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych. Pod okiem trenera poznasz w praktyce techniki iniekcji – papule, nappage, punktowa, retrotrasująca oraz nauczysz się odpowiedniego doboru substancji aktywnych, tak aby zabiegi oferowane w gabinecie były jak najbardziej skuteczne.

Krok 3 – Stymulatory tkankoweStymulatory tkankowe to zdecydowany bestseller w dziedzinie kosmetologii estetycznej. Poznasz zabieg od strony teoretycznej i praktycznej. Szkoleniowiec omówi działanie preparatów do biostymulacji, poznasz różne techniki pracy oraz samodzielnie wykonasz zabieg. Nauczysz się aplikować odpowiedni stymulator aby pobudzić w skórze produkcję kolagenu uzyskując tym samym najlepsze efekty w postaci zagęszczenia, ujędrnienia i regeneracji skóry od środka.

Krok 4 – Techniki wypełnień kwasem hialuronowym twarzy – Techniki wypełnień kwasem hialuronowym to absolutny must have kosmetologii estetycznej. Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które poszukują fachowej wiedzy z zakresu aplikowania usieciowanego kwasu hialuronowego w obrębie twarzy. Pod okiem trenera nauczysz się korekcji zmarszczek, szczególnie bruzd nosowo – wargowych, poziomych zmarszczek czoła czy zmarszczek pojawiających się w okolicy oczu. Podczas szkolenia poznasz różne techniki iniekcji, przedstawione zostaną zagadnienia, związane z rodzajami i sposobami doboru kwasu hialuronowego w obrębie twarzy, a także najczęstszymi typami defektów, usuwanymi za pomocą tej metody.

Krok 5 – Osocze i fibryna bogatopłytkowa – Rewitalizacja skóry za pomocą zabiegu osocza i fibryny zapewnia redukcję zmarszczek dzięki czemu cieszy się ogromną popularnością wśród klientów. To jeden z najbezpieczniejszych zabiegów iniekcyjnych, ponieważ podawany jest preparat pozyskiwany z autologicznej krwi klienta. Szkoleniowiec wprowadzi Cię w tajniki dwuetapowego zabiegu – szczegółowo omówi właściwości biologiczne osocza i fibryny bogotopłytkowej, czynniki wzrostu, komórki macierzyste oraz leukocyty, zaprezentuje także zasady obsługi wirówki laboratoryjnej. Poznasz w praktyce działanie zabiegowe substancji, obszary, w jakich mogą zostać wykorzystane oraz metody aplikacji wraz z ich właściwym dopasowaniem do zamierzonego efektu.

Krok 6 – Nici PDO – Szkolenie z użyciem nici PDO przygotuje Cię do samodzielnego wykonywania zabiegów, polegających na aplikowaniu specjalistycznych nici wchłanialnych, w wybrane obszary skóry twarzy, szyi i dekoltu. Pod okiem szkoleniowca w praktyce poznasz tajniki zabiegu, dowiesz się w jaki sposób dobierać nici oraz ich liczbę i rodzaj, w zależności od obszaru i zakładanych rezultatów.

Krok 7 – Obrazowanie USG w Kosmetologii – Badania ultrasonograficzne stają się coraz bardziej popularne w medycynie estetycznej i kosmetologii. Dzięki szkoleniu poznasz techniki pracy ultrasonografii, dowiesz się jak odczytywać przydatne Ci wyniki oraz jak pomagać sobie podczas wykonywania zabiegów. Nauczysz się oceniać stan skóry oraz monitorować przebieg terapii poprawiających jej wygląd. Może to być również wstęp do badań naukowych, który otworzy przed Tobą zupełnie inną ścieżkę kariery.

Zobacz najczęściej zadawane pytania na temat kosmetologii TUTAJ
Sprawdź, ile zarabia kosmetolog TUTAJ

Dla kogo jest skierowana oferta?

Szkolenia są skierowane do osób z wykształceniem kosmetycznym lub medycznym, czyli dla kierunków takich jak:

 • kosmetologia
 • pielęgniarstwo
 • technik usług kosmetycznych
 • technik masażysta
 • stomatologia
 • studenci 3-go roku studiów jednolitych magisterskich, 1-go stopnia (licencjackich) lub 2-go roku studiów 2-go stopnia (magisterskich)
 • fizjoterapia
 • pielęgniarstwo
 • położnictwo
 • stomatologia
 • ratownictwo medyczne
 • medycyna: w tym lekarzy, którzy chcą rozszerzyć swoją ofertę i zapewnić najwyższą jakość usług dla swoich klientów

BB Students – szkolenia ze zniżką do 50%

Jesteś studentem kosmetologii, pielęgniarstwa lub uczniem drugiego roku Technika Usług Kosmetycznych? Zainwestuj w swoją przyszłość i skorzystaj z programu BB Students, który daje możliwość zniżki dla rozwoju Twoich kwalifikacji w najbardziej opłacalny sposób.

Jak to działa? Zbierz grupę min. 4 osobową, a następnie skontaktuj się z jedną z naszych placówek, aby ustalić dogodny termin i poznać najkorzystniejszą cenę na rynku.

Zobacz więcej o BB Students -> TUTAJ

Dofinansowania

Skorzystaj z możliwości dofinansowania z Bazy Usług Rozwojowych lub Krajowego Funduszu Szkoleń i zyskaj do 80% zniżki na szkolenia. Wypełnij nasz formularz, a my z chęcią pomożemy Ci znaleźć najlepszą ofertę dofinansowania, dzięki której pozyskasz odpowiednie środki na rozwój swoich kwalifikacji.

Podejmij wyzwanie i zacznij działać

Nie bój się wyzwań – to one prowadzą do sukcesu. Jeśli podejmiesz odpowiednie działania to mile się zaskoczysz i osiągniesz wielki sukces.

 

Zadaj pytanie
Oceń nas!