Placówka Broadway Beauty w biznesowym sercu Katowic

Odkryj nowoczesną placówkę Broadway Beauty w samym sercu centrum Katowic. Doświadcz świetnych szkoleń i skorzystaj z profesjonalnych usług.

Wyjątkowe miejsce dla każdego

Broadway Beauty to nie tylko placówka szkoleniowa, ale również wyjątkowe miejsce dla każdego, kto jest zainteresowany rozwijaniem swoich umiejętności w branży beauty. Tutaj znajdziesz nie tylko najlepsze szkolenia, ale również nowoczesne urządzenia i technologie, a także zespół profesjonalistów, który jest gotów pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonego sukcesu. To miejsce pełne inspiracji i możliwości rozwoju, które zapewni Ci niezapomniane doświadczenie.

Nowa siedziba Broadway Beauty Katowice to przede wszystkim:

  • profesjonalne szkolenia dla osób z branży kosmetycznej
  • wykwalifikowani specjaliści
  • bogata oferta zabiegów dostosowana do potrzeb każdego klienta
  • nowoczesne wyposażenie i sprzęt
  • miła i przyjazna atmosfera
  • możliwość skorzystania z porad specjalisty przed wyborem terapii
  • komfortowe i eleganckie wnętrza
  • hurtownia kosmetyczna

Doskonała lokalizacja

Broadway Beauty zlokalizowane jest w samym centrum Katowic, przy ul. Ściegiennego 2. Dotrzesz do nas tramwajem, wysiadając tuż przy centrum handlowym Silesia City Center. Dzięki wyjątkowej lokalizacji, bez problemu również dojedziesz do nas z każdego zakątka Śląska, Polski, a nawet całego Świata (tak, komunikacja z lotniskiem w Pyrzowicach też jest doskonała)

Sprawdź na mapie –> TUTAJ 

Nowoczesność w pełnym wymiarze

Nasz nowoczesny projekt to połączenie elegancji, funkcjonalności i najnowszych trendów w jednym miejscu. Wszystko po to, aby zapewnić Ci komfort i swobodę podczas korzystania z naszych usług. Dysponujemy gabinetami, salami szkoleniowymi oraz dużymi salami łączonymi na eventy. Pomieszczenia są jasne, przestronne i zaopatrzone w profesjonalny sprzęt, który pozwala naszym trenerom na efektywne prowadzenie skutecznych i interesujących szkoleń.

Połączenie nowoczesnego designu i funkcjonalności, sprawia, że nasza placówka jest miejscem zarówno rozwoju, jak i relaksu. Relaksu? Tak, ponieważ w nowej placówce Broadway Beauty, nie tylko odbędziesz świetne szkolenie, ale również możesz odprężyć i zrelaksować się na naszym tarasie w chmurach, wypić z nami pyszną kawę, zjeść dobre ciacho i porozmawiać o tym na czym znamy się najbardziej, czyli kosmetologii.

Wykwalifikowani specjaliści i trenerzy

Nowa placówka to także miejsce ekspertów, specjalistów i trenerów w branży kosmetycznej. Wieloletnie kwalifikacje pomogły rozwinąć skrzydła wielu osobom dostarczając im wiedzy i umiejętności, które są niezbędne do osiągnięcia sukcesu i rozwoju w karierze. Jesteśmy dumni z naszego zespołu, który nieustannie dąży do doskonalenia naszych szkoleń, po to, aby nasi kursanci mogli realizować swoje cele i marzenia. Zaufało nam już wiele osób, dlatego zaufać możesz i Ty! W naszym nowym miejscu chcemy kontynuować naszą tradycję świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Podaruj sobie chwile relaksu i zadbaj o siebie

Broadway Beauty Katowice to także Beauty by Stanisławska – miejsce, w którym możesz poczuć się pięknie. To nie tylko zwykły salon urody, ale również miejsce, gdzie możesz doświadczyć wyjątkowych wrażeń. Specjalistyczne zabiegi kosmetologiczne wykonywane są przez najlepszych specjalistów, których łączy w sobie pasja i piękno. Dbałość o skórę i urodę idzie w parze z zamiłowaniem do kosmetologii, a każdy zabieg jest wykonywany z indywidualnym podejściem i najwyższą starannością.

Wizyta w naszym studiu to najlepszy prezent i relaks, jaki możesz sobie podarować. To chwile dla Ciebie, dla Twojej kobiecości i dobrego samopoczucia.

Sprawdź naszą ofertą i cennik zabiegów → TUTAJ

Przyjdź i przekonaj się sam!

Odwiedź nas i doświadcz wyjątkowych chwil razem z nami! Zrelaksuj się i odpręż podczas naszych wyjątkowych szkoleń i zabiegów.

Zobacz wyjątkowy film prezentujący placówkę BB Katowice ⬇️

Do zobaczenia w naszej placówce!

Zadaj pytanie
Oceń nas!