Darmowe szkolenia edukacyjne z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych Biorej już za nami!

Za nami kolejna edycja darmowych szkoleń edukacyjnych. Tym razem mogliśmy zaprezentować Wam nową technikę anti-age, czyli Stymulatory tkankowe Biorej, które mają na celu podanie silnego stymulatora receptorów CD44+ na więzadła podtrzymujące w punktach RL (Retaining ligaments).

Jak przebiegły szkolenia?

Podczas szkoleń edukacyjnych z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych Biorej przekazaliśmy uczestnikom ogromną dawkę wiedzy na temat nowej techniki anti-age. Warsztaty dostarczyły uczestnikom odpowiedniej bazy praktycznej i teoretycznej na temat działania preparatu Biorej.

Zostały omówione składniki aktywne preparatu, mechanizm działania, zagadnienia związane z więzadłami podtrzymującymi, szczegółowa topografia oraz wpływ stymulatorów tkankowych Biorej na proces starzenia się i wygląd skóry. Ponadto szczegółowo omówiono zalety zabiegu oraz precyzyjnie przedstawiliśmy procedurę zabiegową, tak aby każdy uczestnik miał pełen obraz tego, czego może się spodziewać po zastosowaniu tej techniki.

Po ukończeniu warsztatów każdy mógł otrzymać certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu.

Jak działa stymulator tkankowy Biorej?

Dzięki opatentowanej technice anti-age preparat Biorej odbudowuje więzadła podtrzymujące skórę i silne wzmocnienia owal twarzy. Skóra uzyskuje idealny kształt „trójkąta piękna”. Biorej jest wyrobem medycznym przebudowującym macierz pozakomórkową (ECM) oraz dającym efekt liftingu. Regeneruje skórę i silnie stymuluje jak po zabiegach z osoczem bogatopłytkowym PRP. Likwiduje bruzdy nosowo-wargowe, worki pod oczami oraz opadające policzki.

Stymulator tkankowy Biorej jest to szybki zabieg, który jest podawany w kilku punktach na twarzy. Nie pozostawia obrzęku związanego z przyciąganiem wody przez HA, czyli kwasem hialuronowy. Dzięki wyjątkowemu składowi uzyskamy szybkie rezultaty, a efekty będą widoczne już po kilku tygodniach. Zaletą preparatu jest również brak migracji, czyli wzajemnego oddziaływania cząsteczek kwasu hialuronowego i polimlekowego.

Jakie są zalety zabiegu?

 • szybki zabieg, podanie w kilku punktach na twarzy
 • brak opuchlizny związanej z przyciąganiem wody przez HA
 • szybkie rezultaty, efekty widoczne po kilku tygodniach
 • cena preparatu
 • brak migracji preparatu, hiperkorekcji

Co wchodzi w skład produktu?

Kompozycja składników Biorej została opracowana przez najlepszych specjalistów i spełnia najwyższe wymagania, jakie stawia się produktom medycznym klasy III przeznaczonym do iniekcji. W skład Biorej wchodzą między innymi:

 • kwas hialuronowy, w postaci „fragmentów” o długości 20-38 monomerów,
 • izoleucyna i leucyna – stanowią one dwa niezbędne aminokwasy, których organizm człowieka nie jest w stanie samodzielnie wytworzyć, pełnią ważną rolę wsparcia produkcji hormonu wzrostu, który jest odpowiedzialny za namnażanie komórek.
 • lizyna – w produkcji kolagenu wpływa na zachowanie stabilności i odporności na zwiotczenie skóry, dodatkowo pomaga w utrzymaniu równomiernego kolorytu skóry,
 • walina- jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania skóry,
 • cysteina- niweluje stres oksydacyjny, jest wykorzystywana w trakcie produkcji glutationu.
 • alanina – w połączeniu z wit. B wykazuje działanie przeciwzapalne,
 • seryna – jest inicjatorem produkcji przeciwciał i globulin, wykazuje właściwości nawilżające.
 • bufor fosforowy- stanowi bufor pH.

Gdzie kupie stymulator tkankowy Biorej?

Stymulator tkankowy Biorej kupisz w naszym sklepie internetowym Broadway Beauty lub przez aplikacje mobilną.

O produkcie → MESORGA® BIOREJ

MESORGA® Biorej to sterylny, bezpieczny i w 100% skuteczny wyrób medyczny klasy III
Stymulator tkankowy. Biorej jest wyrobem medycznym przebudowującym macierz pozakomórkową (ECM) oraz dającym efekt liftingu. Dzięki nowoczesnej technologii i wieloletnim badaniom udało się stworzyć niepowtarzalny produkt, który kryje w sobie fragmenty kwasu hialuronowego oraz prekursory kolagenu, elastyny i glikozaminoglikanów.

Biorej to wyrób medyczny przeznaczony tylko do użytku profesjonalistów. Aby zapewnić bezpieczeństwo używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą.

Oto fotorelacja z przebiegu szkoleń edukacyjnych z naszych placówek pod okiem naszych trenerów:

Zadaj pytanie
Oceń nas!