Broadway Beauty Students – profesjonalna wiedza na światowym poziomie

Edukacja w Broadway Beauty nabiera tempa, a wraz z nią nowe możliwości jakie daje Broadway Beauty Students. Już teraz dowiedz się, jak odnieść sukces i zdobyć wiedzę na światowym poziomie na preferencyjnych warunkach, tylko dla studentów i uczniów szkół policealnych.

Dla kogo skierowany jest Broadway Beauty Students?

Broadway Beauty Students to innowacyjny rodzaj nauczania, który dedykowany jest studentom kosmetologii, studentom pielęgniarstwa lub uczniom policealnej szkoły Technik Usług Kosmetycznych. Niezwykle szeroka gama wiedzy teoretycznej i praktycznej oraz profesjonalny zespół trenerów Broadway Beauty sprawią, że Twoje kompetencje zwiększą się kilkakrotnie.

Jakie warunki muszę spełnić, aby otrzymać do 50% zniżki na szkolenia?

Po pierwsze zorganizuj grupę min. 4 osobową* i wybierz z naszej oferty interesujące Cię szkolenie lub skorzystaj z gotowych ścieżek kariery. Następnie skontaktuj się z jedną z naszych placówek, aby ustalić dogodny termin i poznać najkorzystniejszą cenę na rynku.

*Przy większych grupach lub kilku grupach na kilka szkoleń – możliwy dojazd trenera na uczelnie.

Co z nami zyskasz?

 • Przewagę nad konkurencją
 • Wysokiej klasy wiedzę za połowę ceny
 • Dużo praktyki i wiedzy eksperckiej
 • Materiały dodatkowe Broadway Beauty
 • Darmowe webinary z Żanetą Gortat-Stanisławską na tematy biznesowe
 • Doradztwo biznesowe
 • Wsparcie w pozyskaniu funduszy na dalsze szkolenia lub otwarcie i rozwój gabinetu

Co oferujemy?

 • Profesjonalne szkolenia grupowe dla studentów
 • Preferencyjne ceny na szkolenia w 6 placówkach w Polsce lub Twojej uczelni
 • Darmowe szkolenia dla opiekunów grupy
 • Pomoc po szkoleniową poprzez stały kontakt z Trenerem
 • 30-50% zniżki na szkolenia dla grupy studentów
 • Darmowe warsztaty z markami: Beauty Spa, Brow Code, o-medic, Mesorga
 • 10% zniżki na marki własne Broadway Beauty

Nowoczesna platforma edukacyjna Global beauty Congress

Biorąc udział w Broadway Beauty Students, zyskujesz DARMOWY dostęp do szkoleń ze strefy VOD i Free w nowoczesnej platformie edukacyjnej Global beauty Congress. To międzynarodowa wiedza na wysokim poziomie przekazywana przez światowych wykładowców. Nowości i najświeższe procedury zabiegowe skupione w jednym miejscu, a wszystko po to, aby ułatwić poznanie szerokich horyzontów przyszłości branży beauty. Wykłady pozwolą Ci rozwinąć skrzydła i zdobyć nowe informacje, które będą potwierdzone stosownym certyfikatem.

Szkolenia dedykowane dla Broadway Beauty Students

Wiemy, że wybór odpowiednich szkoleń może stać się nie lada wyzwaniem, dlatego by ułatwić Wam poznanie odpowiedniej drogi do sukcesu, opracowaliśmy ścieżki kariery, które dają możliwość rozpoczęcia przyszłościowej kariery zawodowej w prosty i przejrzysty sposób.

Poznaj ścieżkę kariery Linergisty → TUTAJ
Poznaj ścieżkę kariery Kosmetologa → TUTAJ*
Poznaj ścieżkę kariery Face modeling (Wellness&SPA) → TUTAJ

* ścieżka kariery kosmetologa przeznaczona jest dla studentów kosmetologii: 1-go stopnia (licencjackich) lub 2-go roku studiów 2-go stopnia (magisterskich)

Dodatkowa nasza oferta to możliwość szkoleń z zakresu:

*uczniowie szkoły policealnej TUK mogą wziąć udział w szkoleniu: Obrazowanie USG w Kosmetologii oraz Mezoterapia mikroigłowa

Dlaczego szkolenia są takie ważne?

Każdy z nas buduje swoją drogę do kariery. Stawiając na rozwój, wyznaczamy sobie nowe cele, które w przyszłości mogą stać się wyznacznikiem w naszych osiągnięciach zawodowych. Im wcześniej podejmiemy decyzje o dokształcaniu się tym łatwiej nam będzie osiągnąć upragniony cel. Poszerzanie własnych kompetencji, z pewnością przyniesie nam większy sukces na rynku pracy, a inwestycja w szkolenia da nam pełen wachlarz możliwości.

Osiągnij sukces i podbij świat beauty

Dzięki naszemu programowi osiągniesz więcej niż inni i staniesz się pożądanym pracownikiem, lub z łatwością zdobędziesz niezbędną Ci wiedzę do założenia własnej działalności gospodarczej i zawojowania świata beauty. To idealny czas na poszerzenie swoich umiejętności, które pozwolą Ci w przyszłości na lepszy start w karierze zawodowej.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami -> TUTAJ

Zaplanuj swoją karierę właśnie z nami!

Zadaj pytanie
Oceń nas!