Ścieżki kariery w Broadway Beauty

Wiele osób na początku swej przygody zawodowej, jak i w jej trakcie czuje się nie do końca spełnionych. Przychodzi moment przemyśleń, chęci wprowadzenia zmian i rozwoju. Tylko często nie wiemy, w jakim kierunku zmierzać i jak przygotować się do nowych wyzwań. Dlatego opracowaliśmy ścieżki kariery, które mogą pomóc Ci w odnalezieniu określonego celu.

Zacznij od siebie – wyznacz sobie cel

Usiądź, zrób analizę i zapisz na kartce, co oczekujesz od siebie – wyznacz swoje nowe priorytety i zamierzenia. Określ swoją wizję, plan i działanie. Wiemy, że wybranie odpowiedniej ścieżki kariery jest nie lada wyzwaniem i dla wielu osób jest problematyczne, a to dlatego, że często rodzi wiele pytań i wątpliwości. Zastanów się więc czy to, co obecnie robisz, w pełni Cię uszczęśliwia? Pamiętaj praca powinna być Twoją pasją i możliwością pokazania samemu sobie, że to, co robisz sprawia Ci ogromną satysfakcję.

Droga do sukcesu z Broadway Beauty

Teraz branża beauty może stać się Twoim nowym planem życiowym. Obecnie, by wspierać Wasz rozwój, opracowaliśmy trzy ścieżki, które już cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Stworzone przez nas drogi do kariery, mogą być idealną metodą na szybki sukces dla Ciebie, jak i Twoich pracowników.

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy ?

Ścieżka kariery – Linergista

Chcesz rozpocząć nowy, odnoszący sukcesy biznes w branży kosmetycznej, bądź poszerzyć swoją ofertę usługową? Zawód Linergista może okazać się tutaj ,,strzałem w dziesiątkę”.

Dzięki szkoleniom dowiesz się, w jaki sposób używać specjalistycznych urządzeń, narzędzi i preparatów. Poznasz tajniki naszych ekspertów z makijażu permanentnego, którzy przeprowadzą Cię przez takie zagadnienia jak: anatomia, analiza kolorystyczna, rysowanie idealnego kształtu brwi czy sposoby aplikacji środków znieczulających. Jednak przede wszystkim spędzisz długie godziny ćwicząc na modelkach, by zdobyć doświadczenie i samodzielnie móc wykonywać dany zabieg w swoim salonie.

 • Sprawdź, ścieżkę kariery linergisty TUTAJ
 • Zobacz najczęściej zadawane pytania na temat makijażu permanentnego TUTAJ
 • Sprawdź, ile zarabia linergista TUTAJ

Dzięki ścieżce zaoszczędzisz 2930 zł – to istne szaleństwo!

Ścieżka kariery – Kosmetolog

Chcesz dodać do swojej dotychczasowej oferty zabiegi upiększające z zakresu medycyny estetycznej? Idealnym rozwiązaniem będą szkolenia z tej właśnie dziedziny.

Dzięki szkoleniom poznasz zabiegi, których celem jest zapobieganie starzeniu się skóry i usuwanie lub rekonstrukcja powstałych już mankamentów. Dowiesz się, jak efektywnie w ich połączeniu można otrzymać piękną i jędrną skórę twarzy oraz całego ciała. Bogata oferta kursów to idealne rozwiązanie dla kosmetologów, pielęgniarek i lekarzy, którzy chcą rozszerzyć swoją ofertę i zapewnić najwyższą jakość usług dla swoich klientów.

 • Sprawdź, ścieżkę kariery kosmetologa TUTAJ
 • Zobacz najczęściej zadawane pytania na temat kosmetologii TUTAJ
 • Sprawdź, ile zarabia kosmetolog TUTAJ

Dzięki ścieżce zaoszczędzisz 2290 zł!

Ścieżka kariery – Face modeling (Wellness&SPA)

Chcesz poznać zaawansowane techniki liftingujące, relaksacyjne i oczyszczające? A może chcesz nauczyć się technik masażu kobido? To idealna opcja dla osób, które chcą zmienić swoje życie, branże, zawód.

Dzięki opracowanej ścieżce poznasz m.in. techniki relaksacji zmarszczek, pracy na mięśniach mimicznych oraz nauczysz się naszej techniki uciskania punktów akupresurowych Marma. To połączenie zabiegu relaksacyjnego z anti-age, bez wykorzystania drogich urządzeń czy ryzyka powikłań po zabiegach inwazyjnych. Szkolenia łączą najpopularniejsze zabiegi z zakresu face modelingu, który nie tylko jest oparty na technikach manualnych, ale również na koncepcji wellness, który obejmuje techniki pracy na bazie urządzeń kosmetycznych opartych na działaniu energii lub substancji aktywnych.

 • Sprawdź, ścieżkę kariery Face modeling (Wellness&SPA) TUTAJ
 • Zobacz, ile zarabia masażysta TUTAJ

Dzięki ścieżce zaoszczędzisz 645 zł!

⭐️Dobrze zaplanowana ścieżka kariery, pomoże Ci zarządzać Twoim rozwojem zawodowym!

Czas przemyśleń

Być może nie raz siadasz i zastanawiasz się, czy obecna praca Cię w pełni satysfakcjonuje? Zadajesz sobie pytania – czy aby na pewno to, co robisz sprawia, że czujesz się spełniony i zadowolony.

Wybór odpowiedniej kariery to nie lada wyzwanie dla wielu z Nas – wielokrotnie chcemy przełamać swoje granice i zacząć rozszerzać swoje umiejętności, po to, by w przyszłości nie martwić się o ,,lepsze jutro”. Ale co jeśli wcale nie mamy ułożonego planu i nie wiemy, w jakim kierunku podążać, by określić sobie prostą drogę do sukcesu?

Szukaj możliwości

Możliwości – no dobrze, a co, jeśli nie mamy w głowie żadnych pomysłów i nie mamy pojęcia co dokładnie chcemy robić? Stajemy się coraz bardziej wybredni… i szukamy w nieskończoność odpowiedniej drogi. Sprzedaż – nie, obsługa klienta – nie, produkcja- nie, marketing – nie itd…

Być może prowadzisz swój wymarzony salon i czujesz niedosyt? Chcesz rozszerzyć swoją ofertę o nowe usługi i zabiegi, lecz ciągle zadajesz sobie pytania: Jaką wybrać ścieżkę, by szybko osiągnąć sukces? Czy będzie to łatwe? Korzystne? Czy osiągniecie celu będzie wymagało ode mnie dużego zaangażowania?

Moment! Spróbuj się na chwile zatrzymać i zaryzykować! Pamiętaj ten kto nie ryzykuje – ten nie wygrywa. Warto czasem postawić wszystko na jedną kartę i zacząć działać. A więc teraz czas na Ciebie! 🙂

Rozwój świata beauty przyczynia się do coraz większych możliwości zawodowych, z których i Ty możesz skorzystać. Pamiętaj nie każdy zawód wymaga specjalistycznego wykształcenia. W Broadway Beauty dbamy o Ciebie i chcemy nieustannie dbać o Twoją przyszłość, dlatego tworzymy jasne i proste ścieżki kariery, które mogą być dla Ciebie świetnym rozwiązaniem.

Co z nami zyskujesz?

Udoskonalając to co posiadamy, chcemy byś znalazł swoją drogę do kariery w sposób łatwy i korzystny. Co więc oferujemy?

 • korzystne rabaty
 • praktyczną wiedzę
 • nowe doświadczenie i umiejętności
 • przewagę nad konkurencją
 • elastyczność
 • certyfikat ukończenia szkolenia
 • seminaria poszkoleniowe

Możliwość dofinansowania 80%

Zastanawiasz się nad otwarciem własnego salonu beauty, ponieważ martwi Cię początkowa inwestycja? A może już posiadasz swój gabinet i potrzebujesz dodatkowych funduszy na jego rozwój? Plan już masz, teraz będziesz potrzebować tylko odpowiedniego wsparcia. Pozyskanie dotacji może okazać się prostsze niż myślisz!

Kto pyta – nie błądzi. Wypełnij krótki formularz, a my z chęcią pomożemy Ci znaleźć najlepszą ofertę, by pozyskać odpowiednie środki.

Sprawdź całą ofertę

Oczywiście to nie koniec nowości dla Was. Śledźcie nas na bieżąco, oczekujcie nowych propozycji i możliwości w ścieżkach kariery. A już teraz możecie zobaczyć całą naszą ofertę szkoleń i przygotować się na nowe perspektywy, które niebawem pojawią się na naszej stronie i w naszych placówkach.

Podejmij wyzwanie i zacznij działać

Nie bój się zmian! Nie tędy droga. Możemy Ci obiecać, że jeśli podejmiesz odpowiednie kroki, to mile się zaskoczysz i osiągniesz wielki sukces.

Zaplanuj swoją karierę właśnie z nami!

 

Zadaj pytanie
Oceń nas!