Razem sięgamy po sukces

,,Samemu można zdziałać mało, razem można tak wiele”

Rok 2022 to kolejny rok, który przyniósł nam wiele cennego doświadczenia i wspaniałych ludzi. To również ciężka praca, wiedza i zaangażowanie całego zespołu . Niejednokrotnie osiągnęliśmy zamierzone cele, które dzięki pasji i oddaniu stały się dla nas ogromną motywacją.

Czas w Broadway Beauty się nie zatrzymuje!

Patrząc na liczby, które są podsumowaniem, chcemy podziękować za zaufanie naszym kursantom, za lojalne modelki, za niezliczone opinie i wielokrotny wybór naszych placówek.

W 2022 roku w naszych szkoleniach wzięło udział

✅Ponad 3500 kursantów i

✅Wykonaliśmy prawie 10000 tysięcy różnych zabiegów dla modelek

Top szkolenia:

Numer jeden, tak jak w zeszłym roku, należy do mezoterapii igłowej – to ona góruje w najczęściej wybieranych szkoleniach w naszych placówkach. Na podium również znalazły się szkolenia ze Stymulatorów tkankowych, Laminacji brwi i liftingu rzęs, Kobido Lift oraz All About Brows, czyli lidera wśród szkoleń makijażu permanentnego.

Placówki Broadway Beauty

Czyli co nowego wniósł rok 2022 w naszych oddziałach?

Na mapie posiadamy sześć placówek, które są obecnie w największych miastach w Polsce. W tym roku, z końcem stycznia z wielkim zaangażowaniem, w samym centrum Katowic przenieśliśmy się do nowej siedziby Broadway Beauty, która nie tylko jest placówką, ale także nowoczesnym i magicznym miejscem dla każdego odwiedzającego!

Nowości szkoleniowe

Nieustannie dążąc do rozwijania i wprowadzania nowych szkoleń, pragniemy dawać Wam nowe możliwości – a wszystko po to, abyście mogli rozszerzać swoją ofertę gabinetową. Wiemy, jak ważne jest podnoszenie swoich kwalifikacji dlatego dążymy, by najnowsze trendy i nowości beauty były dostępne również w naszych placówkach. Obecnie w swojej ofercie mamy ponad 100 szkoleń – szkoleń, które prowadzone są przez wyspecjalizowanych i doświadczonych trenerów.

A o to szkolenia, które miały swoją premierę w 2022 roku:

  • Stymulatory tkankowe dla zaawansowanych
  • Mezoterapia igłowa Level 2 z mezoterapią cienkoigłową
  • Mezo Expert
  • Filler Expert
  • Ekspert Iniekcji
  • Obrazowanie USG w Kosmetologii
  • Doszkolenie z masażu Kobido Lift
  • Stylizacja brwi i rzęs „Brow Code” doszkolenie
  • Ścieżki Kariery

Tworząc możliwości prostej drogi do sukcesu, stworzyliśmy ścieżki kariery, dzięki którym zdobędziesz w prosty sposób wiedzę i umiejętności – a tym samym uzyskasz największą opcję rabatowania. To istne szaleństwo dla osób, które chcą korzystanie osiągnąć cel w swojej karierze. W tym roku powstały trzy takie ścieżki: Linergista, Kosmetolog i Face Modeling. To tylko początek – śledźcie nas w nowym roku i spodziewajcie się równie korzystnych nowości!

Wynajmij Gabinet

Początek lipca to również początek nowej witryny – Wynajmij Gabinet. Idealne lokale dla branży Medycznej, Beauty&SPA. Dzięki opcji wynajmu gabinetu, sal szkoleniowych, sal łączonych na event czy konferencje – zyskujesz przestronne wnętrza w pięknych lokalizacjach, które na pewno zrobią wrażenie na Tobie, na klientach i uczestnikach wydarzeń.

Wynajmij Gabinet to również możliwość dodania swojego lokalu/gabinetu, które przez Ciebie nie są do końca użytkowane. Wynajmując swój gabinet, zyskujesz dodatkowy przychód na swoich zasadach. To świetny pomysł na wynajęcie swojej przestrzeni innym!

Eventy dla modelek

„Wspaniałe i niezapomniane chwile” tak właśnie określamy wyjątkowe wydarzenia, które są prowadzone w naszych placówkach Broadway Beauty dla naszych najwierniejszych modelek. Święta kobiecości to wyjątkowe celebrowanie, w którym możemy Wam podziękować za obecność, okazane wsparcie i lojalność. To niepowtarzalna okazja, by jeszcze bliżej Was poznać. Uwielbiamy razem z Wami dzielić się uśmiechem, rozmowami, a nawet uściskami, które są potrzebne każdej z nas.

Nowoczesna platforma edukacyjna Global beauty Congress

Nie zwalniając tempa w sierpniu miała premierę nowa odsłona platformy dla branży beauty, czyli kontynuacja Global Beauty Congress. Nowa wiedza, nowa jakość, nowe wykłady, lekcje HD i dziesiątki najlepszych ekspertów z kraju i za granicy, a to wszystko po to, by w jednym miejscu skupić topowych ekspertów z takich dziedzin jak: makijaż permanentny, kosmetologia estetyczna i pielęgnacyjna, mikropigmentacja medyczna, trychologia, wellness, neorokosmetologia oraz genokosmetyka i biznes. Naszą platformę do tej pory odwiedziło ponad 2500 osób i wciąż to grono się poszerza.

To nowe spectrum wiedzy specjalnie dla Was ze strefą Expert i częścią praktyczną, strefą Vod z wykładami oraz strefą free z wykładami zupełnie za DARMO. Także dla każdego coś dobrego.

Bezpłatne szkolenia edukacyjne Brow Code, Peelingi chemiczne i Stymulatory Tkankowe

Wiedząc, że świat beauty dynamicznie i nieustannie się rozwija, wprowadziliśmy do naszych wszystkich placówek darmowe spotkania edukacyjne . To świetny wybór dla osób, które chcą poszerzyć swoje kwalifikacje, a przy tym miło spędzić czas.

Jako pierwsze miały miejsce warsztaty z Brow Code, na których mogliście poznać bliżej tę markę oraz dowiedzieć się czym tak naprawdę jest farbka Hybrid Stain Dye.

Kolejno przyszedł czas na szkolenia z Peelingów kwasowych Beauty Spa, dzięki którym mogliście poznać podstawy peelingów chemicznych oraz ich zastosowanie.

By dalej pomagać Wam w samorozwoju, opracowaliśmy nowe warsztaty z najnowszej techniki stymulacji tkankowej. To szkolenia edukacyjne, które miały premierę w Grudniu i planowane są Styczniu i Lutym, na których zostanie zaprezentowana nowa technika anti-age z marką Biorej, które mają na celu podanie silnego stymulatora receptorów CD44+ na więzadła podtrzymujące w punktach RL.

Innowacyjne marki i urządzenia

Dejale, Biorej, Brow Code to nowe marki Broadway Beauty, które miały swoją premierę w 2022 roku.

Brow Code – to australijska marka, która jest światowym liderem w stylizacji brwi od 2016 roku. W Polsce swoją premierę miała w kwietniu. Ta rewolucyjna gama produktów skoncentrowanych na brwiach ma miliony fanek na całym świecie . Wyjątkowe produkty do stylizacji brwi, opracowane przez Melanie Marris, są uwielbiane przez światowych stylistów brwi i makijażystów.

Dejale, Biorej to stymulatory tkankowe, które podbijają rynek kosmetologiczny i stają się jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów kosmetologii estetycznej . Są preparatami wykazującymi działanie silnie stymulujące i regenerujące fibroblasty, dzięki zawartości takich składników aktywnych jak aminokwasy, peptydy, polinukleotydy, kwas hialuronowy, kolagen. Dzięki opatentowanej technice anti-age preparaty odbudowują więzadła podtrzymujące skórę i silne wzmacniają owal twarzy.

USG Sonus

Innowacyjne metody diagnozowania skóry? To nie problem – w 2022 roku dołączyło do nas nowoczesne urządzenie USG Sonus, które w pełni monitoruje przebieg prowadzonej terapii, dzięki obiektywnej metodzie obrazowania.

Stanisławska

Stanisławska to marka stworzona z pasji do piękna, rozwoju, dzielenia się wiedzą i chęci sięgania po kolejne biznesowe osiągnięcia. To również doradztwo biznesowo-marketingowe, które dzięki pasji zadebiutowało w tym roku dwa kolejne e-booki ,,Jak znaleźć super- pracownika? Jak rekrutować dobrze i mądrze?” oraz pierwsza taka publikacja w Polsce dedykowana branży w Beauty – czyli ,,Jak być profesjonalnym trenerem w branży BEAUTY”.

Fundacja Parasol – rozwój i pomoc dla kobiet z dziećmi

Ciągle dążymy do tego, by pomagać kobietom w trudnej sytuacji życiowej i materialnej. Wiemy, że nie jest łatwo każdej z nas dojść do osiągnięcia celu, bez odpowiednich środków finansowych. Fundacja „Parasol”, prowadzona przez Broadway Beauty to program rozwojowy dla kobiet, które samodzielnie wychowują dzieci. Fundacja daje możliwość rozwoju w postaci kursów i szkoleń, pracy, profesjonalnego sprzętu oraz metamorfozy.

Social Media

YouTube i Blog – specjalistyczna wiedza, porady, nowości, wydarzenia z życia Broadway Beauty – to wszystko czeka Cię na naszym blogu i kanale YouTube ( rozwiń tu więcej co mamy )

Instagram, Facebook, TikTok i LinkedIn – nasze media społecznościowe, w których pokazujemy nie tylko efekty naszej pracy, ale także nasze codzienne życie w Broadway Beauty

Program lojalnościowy dla stałych klientów

Doceniamy Waszą lojalność i to, że wybieracie nasze szkolenia więcej niż jeden raz! Dlatego stworzyliśmy program, który daje Wam możliwość rabatowania szkoleń. Im więcej planujesz – tym więcej zyskujesz! Rabaty są naliczane już od drugiego szkolenia. Łącznie możesz uzyskać nawet 30% zniżki.

Aplikacja sklepu Broadway Beauty

Wygodne i szybkie zakupy z naszą aplikacją to przyjemność. Aplikacja Broadway Beauty to nowoczesny i funkcjonalny system pozwalający na zrobienie zakupów w naszej hurtowni przez system Google Play i App Store. Dbając o komfort użytkowania aplikacji, stworzyliśmy przejrzysty podział kategorii oraz szczegółowe opisy poszczególnych produktów. Dodatkowo intuicyjny system sprawia, że cały proces zakupowy przejdziesz jeszcze szybciej i wygodniej.

15-lecie Broadway Beauty

Rok 2022, czyli wielki Jubileusz Broadway Beauty! To czas wielkich podsumowań i wielu cennych doświadczeń. Przyjemnie jest patrzeć wstecz z poczuciem, że okres ten wypełniony był nieustannym rozwojem, któremu niejednokrotnie towarzyszył smak sukcesu.

Nie zwalniamy jednak tempa! Wierzymy, że nadal będziemy nieustannie się rozwijać. To dla nas niezwykle ważne, ponieważ to, co robimy, traktujemy nie tylko jako obowiązek – lecz jako pasje oraz wyzwanie do stałego podnoszenia swoich celów.

Nowy rok, nowe możliwości. 2023 rok to również szansa dla Ciebie.

Kolejny rok to dla Broadway Beauty otwarcie nowego 15-lecia i wkroczenie w nową erę kosmetologii. Rok 2023 to zdecydowanie czas na nowe rozwiązania, które zdołają sprostać wymaganiom nowoczesnych klientów gabinetów. Nasi eksperci przygotowali dla Was wiele nowości zabiegowych, które zdecydowanie zdobędą klientów dla Twojego gabinetu. Rozwijamy naszą bazę szkoleniową, specjalnie dla Was przygotowujemy interaktywny podręcznik anatomii i fizjologii skóry dla kosmetologów.

Dziękujemy za wszystko!

Zadaj pytanie
Oceń nas!