Zadaj pytanie, oceń nas!

Chcesz podzielić się swoją opinią? A może chcesz zadać pytanie? Nie zwlekaj dłużej i napisz do nas! Od teraz na naszej stronie internetowej możesz w każdym momencie zadać pytanie lub wystawić opinie całkowicie anonimowo.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Masz jakieś pytania, które Cię nurtują i nie znasz na nie odpowiedzi? Napisz je zadając pytanie, a my postaramy się odpowiedzieć i znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Postaramy się rozwiać każdą Twoją wątpliwość oraz niejasność. Wiemy, że coraz więcej osób ma konkretne potrzeby, dlatego jesteśmy otwarci na wszelaką pomoc w zakresie doboru odpowiedniego rozwiązania.

Oceń nas!

To dzięki Waszym ocenom możemy stać się jeszcze lepsi. Dlatego zachęcamy do wystawienia opinii, w których możesz podzielić się np. swoimi doświadczeniami po przebytych szkoleniach. Jeżeli towarzyszą Ci pozytywne lub negatywne odczucia, o których chcesz nam powiedzieć, nie czekaj – jesteśmy dla Was, do Waszej dyspozycji.

A może masz nurtujące pytania, wątpliwości, propozycje, uwagi, bądź złe doświadczenia? Z chęcią poznamy Twoje spostrzeżenia. Postaramy się je dokładnie przeanalizować i rzetelnie na nie odpowiedzieć. Jesteśmy otwarci na każdą konstruktywną uwagę.

Każda ocena jest dla nas ważna i zawsze szczegółowo analizowana. To dzięki Państwa opiniom jesteśmy w stanie wciąż się rozwijać i jeszcze lepiej reagować na zgłaszane potrzeby.

Przykładowe pytania i odpowiedzi:

Potrzebuje pomocy w wyborze szkolenia

Odpowiedź: ,,Prosimy o informację, które szkolenia Panią interesują oraz jaką placówkę Broadway Beauty Pani wybrała. Nasza oferta jest bardzo rozbudowana, a programy szkoleniowe dopracowane. Dysponujemy ofertami szkoleniowymi z takich zakresów jak kosmetologia estetyczna, makijaż permanentny, oprawa oka, face & body modeling czy też kosmetyka.

Sprawdź ofertę szkoleń

Chce skorzystać z opcji dofinansowania

Odpowiedź: ,,Prowadzimy szkolenia dofinansowane z Bazy Usług Rozwojowych jak i KFS. Prosimy o informacje z jakiego jest Pani miasta? Czy jest Pani w trakcie pozyskiwania dofinansowania? Pomagamy w wypełnianiu wszystkich dokumentów. Mamy również formularz dedykowany bezpośrednio pod kontakt z działem dofinansowań:

Sprawdź informacje o dofinansowaniach

Zadaj pytanie!

Wybierz pytanie z listy lub zadaj własne. Po przesłanym pytaniu uzyskasz odpowiedź z naszego działu kontroli jakości.

Możesz również skorzystać z naszych pomocniczych artykułów, czyli FAQ, w których znajdziesz sporą dawkę informacji na nurtujące Cię pytania:

Co nas wyróżnia?

Indywidualna i kompleksowa obsługa klienta. Do każdej sprawy podchodzimy z wielką starannością, dbając o to, aby nasza oferta była dla każdego zrozumiała i idealnie dopasowana. Wiemy, jak ważna jest komunikacja, dlatego staramy się by odbywała się w prosty i przejrzysty sposób. Pamiętaj, jesteśmy do Twojej dyspozycji i postaramy się rozwiać Twoje najmniejsze wątpliwości.

Zadawaj pytania i dziel się swoimi odczuciami właśnie z nami!

Zadaj pytanie
Oceń nas!