Szkolenia w BB i inne ciekawostki. Q&A

SZKOLENIA INFORMACJE “TECHNICZNE”

1. Ile osób bierze udział w szkoleniu?

Liczba kursantów zależy od stopnia zaawansowania szkolenia. Na szkoleniach np. z makijażu permanentnego lub kosmetyki estetycznej wynosi max. 4, natomiast na szkoleniach np. z zakresu masażu Kobido przyjmujemy max. 8 osób (zazwyczaj 6). Pozwala to trenerom na pełną kontrolę nad Waszą pracą, a Wam na korzystanie z ich pomocy w dowolnej chwili.

2. Jakie są wymagania, aby przystąpić do szkolenia z mezoterapii mikroigłowej?

Wykształcenie kosmetyczne – technik usług kosmetycznych lub medyczne jak: kosmetolog, pielęgniarka, fizjoterapeuta. Ważne jest dla nas, abyście mieli wiedzę z zakresu anatomii i fizjologii.

3. Czy przed szkoleniem weryfikujecie wykształcenie z zakresu kosmetologii estetycznej?

Tak, jako jedni z nielicznych weryfikujemy wiedzę naszych kursantów. Przy tego typu szkoleniach kształcenie kierunkowe czy medyczne jest bardzo ważne. Dzięki czemu nasze szkolenia są wyjątkowe.

4. Czy muszę mieć fartuch i obuwie zmienne do szkolenia?

Tak, ze względu na specyfikę szkoleń z branży beauty wymagamy, aby dobrze przygotować się do części praktycznej. Wygodny strój zapewni Ci komfort pracy przy takich szkoleniach jak Face&Body modeling lub oprawa oka. Natomiast szkolenia z zakresu medycyny estetycznej wręcz wymagają higienicznego ubioru ze względu na możliwość przenoszenia drobnoustrojów na odzieży. Pamiętaj też o swoich stopach, komfort i bezpieczeństwo zapewni Ci wygodne obuwie na płaskim obcasie.

5. Jak uzyskać dofinansowanie na szkolenie lub sprzęt?

Najlepiej skontaktować się z działem dofinansowań Broadway Beauty, [email protected] znajdziemy dla Ciebie idealny projekt. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o rodzajach dofinansowań zapraszamy do naszego przewodnika : PRZEWODNIK PO DOFINANSOWANIACH

6. Czy są jakieś inne formy płatności niż gotówka?

Tak, w Broadway Beauty oferujemy płatności kartą, BLIK oraz przelewem. Możesz również rozłożyć płatność na raty lub skorzystać z leasingu. Skontaktuj się z oddziałem udzielimy wszelkich informacji co do systemu ratalnego, przejdziesz z nami bezpiecznie całą procedurę.

7. Czy mogę liczyć na pomoc po szkoleniu?

Tak, z nami masz możliwość skorzystania z pomocy po szkoleniach. Nasi eksperci odpowiedzą na Twoje pytania, pomogą w doborze odpowiednich preparatów do zabiegu. Broadway Beauty to rodzina, do której zapraszamy również naszych kursantów ?

8. Czy po szkoleniu mogę liczyć na zniżki na zakupy?

W Broadway Beauty oferujemy 10% zniżki na wybrane produkty z naszej gamy, zapytaj o nie po szkoleniu. Możesz także skorzystać z oferty lojalnościowej i zniżki na następne szkolenia w Broadway Beauty.

9. Dlaczego musze wypełniać cały formularz i podawać numer pesel?

Zebranie danych i Twoja zgoda na nasze działania są dla nas szalenie ważne, jako jednostka szkoleniowa mamy obowiązek zebrać wszystkie informacje. Możemy zapewnić Cię, że posiadamy zaawansowany system zabezpieczeń i Twoje dane są w najlepszych możliwych rękach.

Zadaj pytanie
Oceń nas!