Basia-Siła jest kobietą!

Przedstawiamy Panią Basię, która zgłosiła się do naszej Fundacji Parasol

W Broadway Beauty we Wrocławiu stawia pierwsze kroki na swojej nowej drodze. Pomimo wielu przeciwności losu, pomożemy spełnić jej marzenia, plany i cele… Pani Basia podkreśla, że pragnie odkryć kierunek w którym powinna podążać. Będziemy się starać pogodzić satysfakcję zawodową z samodzielnym wychowywaniem syna Marka (13 lat), córki Julii (10 lat) i Sary (3lata). Samodzielna opieka nad dziećmi dotychczas w pełni wypełniała czas naszej podopiecznej, ograniczając możliwości na realizację pasji i ścieżki zawodowej.

Pani Basia i jej ścieżka rozwoju

Dla Nas nie ma rzeczy niemożliwych! Naszą przygodę rozpoczynamy szkoleniami z zakresu podstaw kosmetologii, architektury brwi, henny pudrowej, lamiancji brwi i rzęs, Pani Basia pozna tajniki mezoterapii mikroigłowej i BB Glow i masażu. Dzięki współpracy z firmą Centrum Podologiczno-Medyczne Podoland nasza uczestniczka skorzysta również z kursu pedicure podologicznego. Pani Basia w przyszłości pragnie stworzyć miejsce w którym kobiety otrzymają oprócz zabiegów poprawiających wygląd również wsparcie i motywacje do działania. Tym które są w kryzysie chce pokazać, że nawet zza ciemnych chmur wychodzi słońce.

„Podczas zabiegów myślałam o zagwarantowaniu mamom profesjonalnej opieki nad ich dziećmi aby mogły choć chwilę poświęcić uwagę tylko sobie”

Przed Nami dużo wspólnych wyzwań, ale wierzymy że to będzie piękna metamorfoza i Pani Basia zrealizuje swoje plany. Uwierzcie, że jej głowa pełna jest pomysłów. Pani Basia dodaje;

„Marzenie dotychczas jeszcze nie spełnione to studia na kierunku- psychologia”

Czy będziecie Nam kibicować i mocno trzymać kciuki? ??my całym naszym sercem

Zadaj pytanie
Oceń nas!