Wielka Gala Broadway Beauty! 15 lat piękna

Tydzień temu świętowaliśmy 15 lat działalności w branży Beauty?

Dlatego postanowiliśmy podzielić się z Wami relacją z tego wydarzenia, wprost z pierwszej ręki. Poznajcie historię samej Żanety Gortat-Stanisławskiej.

Często pytana byłam skąd pomysł na Broadway Beauty ?

Uroczystość i celebracja przeniosła mnie do początków mojej kariery i pięknych wspomnień. W tym roku odeszła moja babcia, która zawsze powtarzała mi:

„Oj ja to chciałabym, żebyś była kosmetyczką, robiła mi hennę brwi i maseczki”

Nawiasem mówiąc babcia w tej kwestii była bardzo wymagająca – do dziś pamiętam jej wizyty w salonach kosmetycznych i z reguły niezadowolenie z kształtu brwi? Może to zbieg okoliczności, ale ja w późniejszych latach opanowałam tę umiejętność do perfekcji.

W momencie, kiedy kończyłam studia politologiczne miałam swój plan na życie – praca w Centralnym Biurze Antykorupcyjnym, ale czy to była moja pasja? Nie, to był plan na życie, coś co należy robić, a przecież podczas przerw pomiędzy zajęciami koleżanki ze studiów prosiły mnie nie o notatki, a o regulacje brwi. Lubiły kiedy zajmowałam się ich urodą, niejednokrotnie później przekonałam się, iż mam ogromny wpływ na samoocenę kobiet i zmianę stylu życia.

Szkolenia i pasja

Pomysł na usługi szkoleniowe pojawił się głównie z chęci poprawy jakości usług świadczonych w gabinetach, wyznaczania najwyższych standardów i zmiany rynku na lepsze. 15 lat pracy, dużej ilości wyrzeczeń, tysięcy kilometrów przejechanych w Polsce, wykładów, szkoleń , podróży na targi czy szkolenia zagraniczne, miliony projektów, ale przede wszystkim pasja i miłość do tego co robisz. Pasja i wyznaczone cele, które pomagają w chwilach zwątpienia, momentach, w których myślisz, że nic nie ma sensu, kiedy ktoś albo coś zawodzi.

W perspektywie czasu wiem, że porażki i potknięcia są ważne, a jestem wdzięczna za każdą z nich, to one sprawiają iż odczuwam jeszcze większa pokorę i wdzięczność za te 15 lat, zdrowie, uśmiech i wciąż niegasnącą motywacje do tego, co tworzymy.

Podsumowując pragnę dodać, że bycie właścicielem to nie jest tylko zarządzenie. To głównie relacje międzyludzkie, odpowiedzialność za słowa, obietnice, jakość. Uczę się tego przez ten cały czas zawodowy.

Jestem wdzięczna za taki zespół!

Dziękuję wszystkim pracownikom za zaufanie, zaangażowanie i prace na najwyższym poziomie.

Dziękuję działowi wsparcia i grafikom.

Moniko Mutke Tobie za Twoje naukowe podpowiedzi i rozumienie mnie bez słów.

Dziale dofinansowań: Asiu, Agnieszko, dziękuję za setki wypełnionych wniosków. Dzięki, Pani Wiolu za najlepiej zapakowane paczki w Polsce.  Tytuł najlepszego męskiego głosu w sklepie internetowym beauty wędruje oczywiście do Ireneusza Adamskiego.
Podziękowania dla wszystkich vicedyrektorów, szczególnie dla Sylwia Lepsza-Resner za więcej niż zaangażowanie i znoszenie trudu procesu reklamacji.


Dziękujemy moim przyjaciołom i partnerom biznesowym w branży beauty: Zosia Jasińska, Agnieszka Śliwa, Paulina Pastuszak, Adrian Arkada, Daniel Abratkiewicz.

Wyjątkowo chciałabym podziękować naczelnej magazynu Kosmetologia Estetyczna Katarzynie Wilczyńskiej za przyjacielską duszę Broadway Beauty, za ogrom wsparcia i zawsze okazywaną życzliwość.
Dziękuję Michał Łenczyński z grupy Beauty Razem, który nigdy nie odmówił mi pomocy i zawsze służy przyjacielską radą.
Dziękuję wszystkim, którzy pojawili się w BB, każdy z Was wniósł małą cegiełkę do mojego doświadczenia ?

Natomiast są w firmie osoby wyjątkowe, dzięki którym mogę spać w innej strefie czasowej troszkę dłużej.

Anna Żygadło-Broda
Pragnę Ci podziękować za Twoją sumienność, zaangażowanie, niesamowitą energię, która niech będzie przykładem dla innych. Masz magię, za pomocą której sprawiasz, ze rzeczy niemożliwe stają się możliwe, a każdy magazyn i zakamarek, nie tylko w Katowicach, ba nawet sam Subiekt, boi się Twojego wtargnięcia?
Z tą magią również stworzyłaś cudowny, rodzinny zespół wypełniony przyjaźnią i lojalnością.
Cały zespół BB pragnie Ci podziękować za przygotowanie i organizację cudownego eventu. Niebawem stawiam najlepsze drinki w Miami ?

Karola Sujkowska, moja 11!
Dziękuję Ci za serce, zaangażowanie i za zaufanie. Za inspirację, pasję, kreatywność, która objawia się w naszych social media. Za rozumienie moich skrótów myślowych? Twoja Umiejętność inspirowania innych jest ogromnym atutem naszej firmy, za co jestem Ci bardzo wdzięczna. Dzięki Tobie Twój zespół jest nie tylko mega kobiecy, ale jest przede wszystkim wzorem przyjaźni i radości.

Kamila Jeziak
Dziękuję Ci za najlepsze zdrowe ciastka w firmie?, a tak naprawdę dziękuję za Twoją dojrzałość emocjonalną, opiekę, którą dajesz dziewczynom i dzięki temu tworzysz oazę spokoju i wzajemnego szacunku.

Agnieszka Miodowska
Dziękuję za wszystkie starania, idealną postawę, która od lat owocuje w naszej firmie.
Za samodzielność, za czasy pandemii, kiedy Ty właśnie spowodowałaś, że w chwilach mojego zwątpienia pojawiła się nadzieja i na nowo chęć działania!
Będę zawsze o Tym pamiętać. Twój trud pracy włożony w rzetelne prowadzenie placówki zaowocował stabilnym i zgranym zespołem, jesteś wielka♥️

Przemysław Zieliński
Pragnę Ci podziękować za niezliczone wsparcie i życzliwość, które w szczególny sposób przyczyniają się do realizacji naszych planów i zamierzeń organizacyjnych. Wyjątkowo mocno dziękuję Ci za MiA, to coś co zmieniło jakość pracy w firmie i dzięki Twoim magicznym i innowacyjnym rozwiązaniom praca jest łatwiejsza. Za stworzenie stron, dzięki którym jesteśmy nieprzerwanie w czołówce naszej branży i które pomagają nam w codziennym życiu firmy.

Agnieszka Zacłona
Aga z całego serca dziękuje, że jesteś, że zawsze jesteś o każdej porze dnia i nocy, za słowa wsparcia i nasze ulubione, „zielone tabelki”. Za poranną kawę z Tobą, uczciwość, lojalność wobec nie tylko firmy, ale i mnie, znakomitą pracę, która wymaga nieustannej odpowiedzialności i cierpliwości. Dziękuję!

Mateusz Makarewicz
Mówi się, ze sukces ma wielu ojców. Niewątpliwe Ty jesteś jedynym z „ojców” sukcesów Broadway Beauty. Chciałabym Ci podziękować, za niezliczone ilości projektów, za to, że od zawsze byłeś kimś więcej niż grafikiem, a z upływem lat stałeś się moim przyjacielem. Dzięki Twojemu zaangażowaniu, oddaniu i kreatywności mamy najlepsze projekty beauty w Polsce i na świecie♥️

Ewa Szopa
To podziękowanie jest wyjątkowe, gdyż przenosi mnie do początków mojej kariery i z sentymentem wspominam nasze spotkanie i szkolenie. Byłaś i jesteś wyjątkowa. Twoja lojalność, pracowitość, poczucie humoru sprawiło, że stałaś się jedną z lepszych trenerek w Polsce. Gratuluje, jestem z Ciebie dumna i dziękuje, że jesteś w zespole BB♥️

Marta Pyrzyk
Zapisujesz się w mojej pamięci, jako osoba, która jest przykładem ciężkiej pracy, poświęcenia i realizacji wyznaczonych celów. Jesteś także moją inspiracją! Marta dziękuje, za Twoja szczerość, lojalność, pracowitość i czas dla mnie.

Dziękuję, za to ze jesteś z nami♥️
Jeszcze raz wszystkim dziękuje za obecność. Świetnie się bawiłam! To była właśnie ta impreza z której ja wróciłam druga do pokoju ???
Dziękuję wszystkim za kwiaty oraz przepiękne pamiątki.

Zobaczcie jak świętujemy nasz jubileusz ⬇️

Zadaj pytanie
Oceń nas!