Trendy w zabiegach 2023!

Jesteście ciekawi, jakie nadchodzące trendy zabiegowe, czekają nas w 2023 roku w Broadway Beauty? Czas przyjrzeć się nowym i dotychczasowym możliwościom, które będziecie mogli wprowadzić do swoich gabinetów i zyskać przewagę nad konkurencją.

Top zabiegi 2023

W poniższym artykule przedstawiamy Ci topowe „trendy”, jakich nie powinno zabraknąć w ofercie Twojego salonu oraz gabinetu w zbliżającym się roku. Rozszerzając swój zakres zabiegów, pokażesz sobie i swoim klientom, że nie stoisz w miejscu, a systematyczny rozwój jest dla Ciebie najważniejszy!

A oto lista zabiegów TOP TRENDY na 2023 rok:

  • Nieinwazyjne zabiegi liftingujące i ujędrniające

Rok 2022 to nie koniec ery ze wschodniej medycyny, wręcz przeciwnie – popularność holistycznego wellness osiągnie nowy, wyższy poziom również w roku 2023. Spodziewaj się, że ten trend będzie się rozwijał – ale tym razem z bardziej holistycznie.

W Twojej ofercie nie powinno więc zabraknąć zabiegów z Kobido Lift, które w ostatnim czasie jest w kręgu ogromnego zainteresowania. Nieinwazyjna poprawa wyglądu to doskonałe rozwiązanie dla osób, które obawiają się medycyny estetycznej. Dopełnieniem stanie się nowoczesny taping, czyli Kinesiotaping estetyczny, który przedłuży wielopłaszczyzne terapii zabiegowej.

  • Niechirurgiczne Modelowanie ciała

Masaże, masaże i jeszcze raz masaże! Czyli Body modeling, który oparty jest na Masażu 4D i Masażu brzucha z elementami terapii wisceralnej, który pomoże w modelowaniu i wyszczupleniu sylwetki Twoich klientów. Dzięki tym terapią, wprowadzisz swój gabinet w inny wymiar, a Twoja kariera nabierze zupełnie innego tempa. Posiadając w ofercie te topowe techniki manualne wyróżnisz się na tle konkurencji i sprawisz, że zabiegi w Twoim gabinecie będą wyjątkowe.

  • Skinboostery

W 2023 roku będziemy chcieli, aby nasza pielęgnacja skóry poszła o wiele dalej, dlatego idealnym rozwiązaniem będą innowacyjne preparaty bazujące na kwasie hialuronowym, które dadzą efekt silnego nawilżenia skóry oraz delikatnego efektu wypełnienia zmarszczek. Zabiegi te reprezentują nowoczesne podejście do kosmetologii estetycznej bazującej na w pełni naturalnym efekcie. Wprowadzając do swojego gabinetu Skinboostery będziesz mógł łączyć preparaty w celu uzyskania jak najbardziej satysfakcjonujących rezultatów.

  • Nowa era zabiegów marki o-medic

Innowacyjne działanie kosmetyków o-medic będzie miało zastosowanie zabiegach przyszłości. Kosmetyki do pielęgnacji skóry w wymiarze CLEANICAL. Bez parabenów i bez alergenów. Produkty bazujące na przejrzystości składów oraz naukowym potwierdzeniu działania składników aktywnych w nich zastosowanych jak: mikrosrebro, neuro peptydy, retinol, nanoplatyna czy dysmutaza ponadtlenkowa. Produkty o-medic zarówno te profesjonalne, jak i do pielęgnacji domowej będą idealnym rozwiązaniem dla gabinetów stawiających na innowacyjne rozwiązania rangi medical.

W 2023 roku nie możesz przegapić premiery nowych linii produktów do zabiegów i pielęgnacji domowej. Damy Ci gotowy produkt dla Twoich klientów, który sprawi że pokochają Twój gabinet na nowo. Śledź Nas, aby dowiedzieć się więcej.

  • Stymulatory tkankowe

Pomimo nieustannej popularności tych zabiegów wciąż pojawiać się będą nowoczesne rozwiązania. Wiedz, że nowe opatentowane techniki anti-age stymulatorów tkankowych podbiją zainteresowanie Twoich klientów i zyskają duże grono odbiorców.

Już teraz możesz wprowadzić do swojej oferty nowości, które z pewnością zainicjują trendy w Twojej ofercie gabinetowej. Zacznij już teraz swoją przygodę i skorzystaj ze szkolenia Stymulatory tkankowe level 1 lub Stymulatory tkankowe level 2 dla zaawansowanych. Dzięki szkoleniom zyskasz kompleksowe przygotowanie do podawania dostępnych na rynku stymulatorów tkankowych, które w przyszłości zaowocują.

Dodatkowo już teraz możesz zapisać się na darmowe szkolenie edukacyjne Stymulatory tkankowe Biorej, które mają na celu podanie silnego stymulatora receptorów CD44+ na więzadła podtrzymujące w punktach RL (Retaining ligaments). Szkolenia są prowadzone w naszych wszystkich placówkach i w pełni przygotują Cię do wykonywania tego zabiegu. Nie czekaj, sprawdź już teraz najbliższe terminy – liczba miejsc ograniczona!

  • Radiofrekwencja mikroigłowa i HIFU

Dlaczego mikroigłowa frekwencja jest ciągle lepsza od standardowej technologii fali radiowej? Dzięki szerokiemu zastosowaniu frakcyjnej fali radiowej, uzyskujemy efekty kliniczne w takich problemach, jak: opadająca powieka, zmarszczki, wiotkość skóry, blizny, rozstępy. Jeżeli nadal brak w Twojej ofercie Radiofrekwencji mikroigłowej warto już teraz wprowadzić ją już dziś, z pewnością będzie topowym “numer jeden”. Niewątpliwie zabieg ten będzie cieszyć się wysokim zainteresowaniem wśród Twoich klientów.

  • Drenaż limfatyczny

Przyszłość staje się coraz bardziej czytelna pod względem pielęgnacji naszego organizmu i ciała. Jednak wiele osób jest nieświadomych, że źródłem wielu złych następstw w naszym organizmie, które dotyczą problemów kosmetycznych jest słaby drenaż limfatyczny. Wciąż nie docenia się roli układu limfatycznego w ciele człowieka. Tymczasem, kiedy nie jest on w pełni sprawny dochodzić może do wielu zaburzeń w funkcjonowaniu naszego organizmu. Zabieg ten również będzie górował w top ofertach naszych salonów.

Przyszłość innowacyjnych zabiegów na wyciągnięcie ręki

Wprowadzając do swojej oferty nowe innowacyjne zabiegi, nie tylko zyskasz bazę klientów, nowych, jak i stałych – lecz również zdobędziesz najważniejszy „atut” podniesiesz swoje kwalifikacje zawodowe, które zostaną z Tobą na zawsze.

Jednym z największych wyzwań teraz dla Ciebie jest podjąć decyzję, czego oczekujesz, by stanąć na wysokości zadania i postawić sobie efektywne alternatywne cele, które będą obfitowały w Twoim codziennym biznesie. Pamiętaj branża beauty to ciągłe nowe rozwiązania, na które ‘’już” czekają Twoi klienci.

Rozwijaj się i wprowadzaj do swojego biznesu nowe możliwości!

Zadaj pytanie
Oceń nas!