15 lat Broadway Beauty, 15 lat pasji i doświadczenia

Ulepione z marzeń, skazane na sukces.

Początkowo ulepiony z marzeń, mały salon Beauty w Tychach rozpoczął swoją działalność w 2007 roku. Wtedy jeszcze nie wiedziała jak pasja i miłość do pracy przekształci się w jeden z największych projektów w Polsce.

 

Katowice, początek wszystkiego

Żaneta Gortat-Stanisławska, bo to o niej mowa, zapoczątkowała erę wprowadzania standardów w branży Beauty. Jej zaangażowanie, ciągłe zdobywanie nowych umiejętności i entuzjazm, którym zarażała ludzi, szybko przyniosły pierwsze owoce. W 2011 roku mały salony kosmetyczno-fryzjerski zmienił swoją lokalizację i stał się centralą dowodzenia Broadway Beauty w Katowicach. Zmiana lokalizacji dała nowe możliwości. Żaneta jako doświadczona specjalistka w dziedzinie PMU, z powodzeniem wprowadziła na rynek Sieć Międzynarodowych Szkół Kosmetycznych, International Beauty Group.

Rozbudowała swoją działalność o ofertę szkoleniową, wtedy jeszcze bez wsparcia się promocją w Social Mediach, zyskała rozgłos i jej nazwisko stało się marką. Niespełna rok później swoje otwarcie miała kolejna placówka, efektem domina działalność rozszerzyła się o główne miasta Polski. To nowe pomysły i powiew świeżości zainspirował do kolejnych działań.

o-medic, marka przyszłości

Żaneta postawiła na rozwój, swój własny, pracowników i firmy, nie bała się odważnych kroków- wprowadziła linię kosmetyków Nano Medic w 2013 roku – teraz o-medic. Rozbudowując firmę o kolejne filary, Żaneta zaufała pracownikom, nadała kierunek, i pozwoliła na rozwinięcie skrzydeł.

Nowe wyzwania=nowe rozwiązania

To Typ pracodawcy, który nie stoi w miejscu dlatego w 2014 powstało Broadway Beauty College– Pierwszy w Polsce Roczny System Nauczania, który do dzisiaj cieszy się ogromną popularnością. Jak przystało na prekursorkę wprowadziła na rynek polski pierwszy magazyn o tematyce makijażu permanentnego – Forever był bestsellerem wśród linergistów. W 2016 roku Stanislawska to była już marka osobista. Żaneta Gortat-Stanisławska to otwarty umysł, człowiek pełen pasji z innowacyjnym podejściem do biznesu. Wie, że razem osiągniemy sukces, człowiek przede wszystkim. Gromadzi wokół siebie ludzi z charakterem, odwagą, z podejściem can-do. Z Żanetą nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego firma wprowadza nowe projekty, scala ludzi z branży, i jest zawsze krok do przodu. Lata doświadczenia to trafne decyzje, na co doskonałym przykładem jest wprowadzenie własnej marki Permanent World, założenie Fundacji „Parasol” czy też fabryka kosmetyków i wyrobów medycznych.

Żaneto, to tylko krótkie podsumowanie Twoich działań, które są dla nas inspiracją. Zarażasz nas swoim entuzjazmem i pasją. W tym miejscu, dziękujemy za to co było i czekamy na to co będzie. Dziękujemy, że pozwalasz nam być twórczym i obdarzasz nas zaufaniem. Dziękujemy, że razem z Tobą możemy tworzyć Broadway Beauty.

Życzymy Tobie i sobie kolejnych sukcesów razem.

Zadaj pytanie
Oceń nas!