Fundacja Parasol – rozwój i pomoc dla kobiet z dziećmi

Ciągle dążymy do tego, by pomagać kobietom w trudnej sytuacji życiowej i materialnej. Wiemy, że nie jest łatwo każdej z nas dojść do osiągnięcia celu bez odpowiednich środków finansowych. Dlatego Nasza Fundacja „Parasol”, która nas wspiera, niesie pomoc właśnie takim osobą. Wsparcie i rozwój na pewno będą początkiem kreatywnych zmian w życiu zawodowym i osobistym.

Co oferuje Akcja charytatywna Parasol?

Oferujemy długotrwała pomoc dla kobiet w ciężkiej sytuacji. Dajemy pełny pakiet możliwości i motywacje do dalszego działania. Spośród przesłanych formularzy wybieramy co miesiąc dwie kobiety, które otrzymają od Nas możliwość rozpoczęcia nowego życia.
Celem naszego wsparcia są samotne matki, które samodzielnie wychowują dzieci, którym dajemy możliwość rozwoju w postaci:

  • kursów i szkoleń
  • pomocy w znalezieniu pracy
  • profesjonalnego sprzętu
  • metamorfozy

Nowoczesne wnętrza, profesjonalni trenerzy, pełne wyposażenie sal i ogromna dawka wiedzy to wszystko czeka na Ciebie w naszych placówkach, które są zlokalizowane, aż w 6 miastach w Polsce. Monika, Basia, Patrycja, Iwona, Agata, to wspaniałe kobiety i opiekuńcze mamy, którym pomagamy zdobyć nowy zawód, spełnić marzenia i przełamać bariery oraz pokonać trudności. Jeśli jesteś samotną mamą bez pracy lub zawodu zgłoś się do nas. Może czekamy właśnie Ciebie?

Jak się zgłosić?

Wypełnij formularz, dostępny na stronie fundacji Parasol. O tym, czy zostałaś objęta programem, dowiesz się w ciągu 7 dni. Wiemy, że trudno uwierzyć w siebie i własne możliwości, dlatego, jeśli znasz takie mamy zgłoś je do nas! Każde zgłoszenie jest przez nas dokładnie analizowane i bardzo ważne.

Wiemy, że nie każda z Was posiada wymarzone wykształcenie, a samoakceptacja to odległa wartość, o którą chciałbyś zawalczyć. Ale pamiętaj, że my możemy Ci w tym pomóc. Dla Nas nie ma rzeczy niemożliwych. Przed Nami dużo wspólnych wyzwań, dlatego wiemy, że również i Ty możesz zostać przykładem dla wszystkich kobiet, które borykają się z problemami i nie potrafią odnaleźć w sobie siły i motywacji do działania.

Pomoc po programie

Kobiety, które biorą udział w programie zostają zabezpieczone na resztę życia, a nasz zespół Broadway Beauty swoim wsparciem służyć będzie nawet po jego zakończeniu. Nowy rozdział, będzie wielką szansą, a zdobyte umiejętności, które będą dobrze pielęgnowane mogą przynieść ogromny sukces.

A o to wspaniałe kobiety, którym pomagamy zdobyć nowy zawód i spełnić marzenia:

Zadaj pytanie
Oceń nas!