Eventy dla modelek, czyli wielkie celebrowanie

Świat beauty w dzisiejszych czasach jest bardzo obszerny. Coraz więcej osób zostaje modelami, dlatego staramy się Wam podziękować w jak najlepszy sposób za to, że jesteście z nami. Od dłuższego czasu w naszych placówkach prowadzone są wyjątkowe wydarzenia dla naszych najwierniejszych modelek.

Dlaczego to robimy?

Te niepowtarzalne spotkania dla wyjątkowych kobiet mają na celu poznać Was jeszcze bliżej. Podczas spotkań, które organizujemy w naszych placówkach chcemy podziękować Wam za wsparcie, wieloletnie zaufanie, lojalność, obecność, polecanie naszych usług oraz po prostu za to, że jesteście z Nami. Wasze uśmiechy, uściski i rozmowy upewniają Nas w przekonaniu, że właśnie tego potrzebują kobiety – czasu dla siebie, spotkań z innymi kobietami i dobrej babskiej energii. Organizowane święta kobiecości to celebrowanie razem z Wami piękna każdej z Was, bo każda z Nas jest wyjątkowa.

Jak to działa?

Eventy to wydarzenie, które jest zorganizowane z myślą o naszych modelkach, które są z Nami przez długi czas. Na każdym spotkaniu oferujemy smaczny i przepyszny poczęstunek w formie babeczek, ciast i owoców, który jeszcze bardziej umili spędzony czas, a lampka dobrego wina czy szampana – na pewno jeszcze bardziej rozluźni atmosferę. Krótkie wykłady i rozmowy dostarczą na pewno wiele rozrywki, a upominki, które przygotowujemy na pewno będą dla Was miłym zaskoczeniem. Zawsze staramy się by ten wspólnie spędzony czas pozostał w naszej pamięci jak najdłużej.

Jak zostać modelką/modelem?

Jeżeli chcesz dołączyć do grona naszych lojalnych modelek zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Przy każdym szkoleniu na naszej stronie możesz wpisać się na listę modeli. Dodatkowo możesz dołączyć do naszej specjalnej grupy na portalu Facebook, która jest skierowana do wszystkich osób, które korzystają i chcą korzystać z zabiegów w naszych placówkach.

U nas uzyskasz najwyższej jakości zabiegi w najniższych cenach. Największym atutem jest to, że zabiegi wykonywane są pod okiem naszych doświadczonych specjalistów, którzy w najlepszy sposób zadbają o Twoje piękno oraz zdrowie. Na naszych szkoleniach zawsze pracujemy na najlepszej jakości produktach, które zapewniają bezpieczeństwo pracy, a także pożądane efekty zabiegowe.

Przed zapisaniem się na zabieg zapoznaj się również z listą przeciwwskazań.

 

Zadaj pytanie
Oceń nas!