Seminaria poszkoleniowe dla naszych absolwentów

W Broadway Beauty dbamy o Ciebie przez cały czas, nie tylko w trakcie szkoleń i kursów. W związku z tym specjalnie dla naszych absolwentów przygotowaliśmy profesjonalny program wsparcia poszkoleniowego.

Uzupełnij swoją wiedzę

W branży beauty równie ważne jak zdobywanie nowych umiejętności jest pielęgnowanie wiedzy, którą już udało nam się zdobyć. Z biegiem czasu, w natłoku obowiązków i różnych nowości powoli zapominamy o podstawowych tematach, umiejętnościach i zabiegach, które kiedyś były dla nas chlebem powszednim. W związku z tym przychodzimy do Was z małą pomocą.

Wraz z naszymi szkoleniowcami przygotowaliśmy bezpłatne spotkania online, dzięki którym dowiemy się, jak wiedza zdobyta na naszych szkoleniach weszła w Wasze życie zawodowe. Podczas takich rozmów każdy uczestnik będzie miał możliwość zadawania pytań i uzyskania wszelkich porad branżowych. Nasi trenerzy odpowiedzą na wszelkie nurtujące Was kwestie, rozwieją niejasności, a także przedstawią nowości i newsy z branży, które będą stanowić doskonałe uzupełnienie dotychczasowej wiedzy

W Broadway Beauty nigdy nie zostajesz sam!

stawiamy na więzi, relacje i przyjaźnie z naszymi klientami. Podczas kursów i szkoleń tworzymy rodzinną atmosferę, która znacznie ułatwia późniejszy kontakt. Zależy nam, aby każdy czuł się tu jak w domu. Nigdy nie odmawiamy pomocy, zawsze służymy dobrą radą i opinią.

Decydując się na szkolenia w naszych placówkach, zyskujesz coś więcej niż kilka godzin nauki. Oprócz standardowego programu nauczania gwarantujemy Ci nasze wsparcie przez cały czas. Nie dotyczy to jak w niektórych placówkach jedynie stałych klientów. Pomoc naszych ekspertów jest dostępna dla wszystkich absolwentów, zarówno tych, którzy odbyli tylko jeden kurs oraz tych, którzy szkolą się u nas regularnie. Chcemy, aby każdy absolwent BB osiągał najwyższe szczyty umiejętności.

Jak? Gdzie? Kiedy?

Seminaria poszkoleniowe będą odbywać się w formie bezpłatnej konferencji online na platformie zoom. Każda zainteresowana osoba dostanie od nas wiadomość e-mail, która będzie zawierać specjalny link z dostępem do wideo spotkania. Wystarczy szybka rejestracja i kilka kliknięć, aby dołączyć do naszego seminarium i być zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami.

  • O nowych seminariach dowiesz się drogą mailową – takie informacje wyślemy do wszystkich naszych absolwentów.
  • Jeżeli chcesz odświeżyć swoją dotychczasową wiedzę lub uzupełnić ją o nowe informacje, te spotkania są właśnie dla Ciebie.

#nowy #bezpłatny #format #wsparcia #poszkoleniowego #absolwenci #bb

 

Zadaj pytanie
Oceń nas!