Sukces to nie przypadek

Sukces to nie przypadek, to ciężka praca,wytrwałość, nauka,analiza,poświęcenie,a przede wszystkim miłość do tego co robisz „ a ja dodam od siebie, że zespół, który jest bez wątpienia większa częścią sukcesu każdej firmy.

Czasem wydawać by się mogło, że stoimy w miejscu, ale kiedy weźmiesz do ręki kartkę, długopis i zrobisz podsumowanie mijającego roku zaskoczysz sam siebie, a zadowolenie i efekty pracy przejdą Twoje oczekiwania. Mimo trudnego roku pod każdym względem zamykamy go z uśmiechem i jeszcze lepszym nastawieniem na kolejny. Liczby mówią same za siebie i tu ogromne podziękowanie za zaufanie, wszelkie rekomendacje naszych słuchaczy i pań modelek korzystających z zabiegów!
Te wyniki są dla nas motywacją i podziękowaniem za serce, które wkładamy w pracę każdego dnia! Nasz wynik w sześciu naszych oddziałach łącznie wyniósł :

⭐️Ponad 4000 kursantek
⭐️Ponad 10000 tyś zabiegów dla modelek

Do najczęściej wybieranych szkoleń ten rok należał do mezoterapii igłowej, mezoterapii mikroigłowej wraz z peelingami chemicznymi, farbki i laminacji brwi, All About Brows to nasza gwiazda makijażu permanentnego i oczywiście szkolenie z masażu Kobido to istne szaleństwo!

Oddziały

Rok 2021 był dla Broadway Beauty pełen wyzwań i nowości zarówno produktowych, jak i szkoleniowych, ale również…. remontowo-budowlanych, gdyż to właśnie w tym roku zmieniliśmy lokalizacje trzech oddziałów dwukrotnie powiększając powierzchnie każdego z nich ( Wrocław, Kraków oraz Katowice, które otwarcie będą miały w styczniu 2022). Jak widać kobieca firma, bo w naszym zespole to 95 % kobiecy team z remontami radzi sobie całkiem nieźle?!

Broadway Beauty jest tylko jedno ®️!

W tym roku odświeżyliśmy rejestrację znaku i jest nasza nazwa zastrzeżona jest w Polsce i w Europie.

Nowe szkolenia

Wprowadziliśmy dla Was także innowacyjne szkolenia, dzięki którym możecie cały czas rozszerzać swoją ofertę gabinetową.Naszą topową nowością okazały się innowacyjne techniki mezoterapii igłowej, szkolenie które uczy Was jak pracować ze Skinboosterami w takich obszarach jak m.in płatki uszu.Dla Was mamy także nowe szkolenie z Fali Radiowej Frakcyjnej, gdzie możecie poznać jeden z najbardziej topowych zabiegów na świecie. Spośród szkoleń manualnych przedstawiliśmy Wam nowości takie jak Face i Body Modeling. To programy szkoleniowe opierające się na technikach masażu oraz tapingu, które możecie wykorzystać w gabinecie w szeroki sposób. Dzięki naszym ekspertom takie procedury jak: drenaż limfatyczny, masaż 3D, masaż rosyjski brzucha z elementami terapii wisceralnej, masaż relaksacyjny ciała 4D oraz kinesiotaping estetyczny nie są Wam straszne.

Wyjątkowe eventy dla wyjątkowych kobiet

Eventy dla modelek to wydarzenie zorganizowane z myślą o naszych stałych i wiernych modelkach. To forma podziękowania za okazane wsparcie i wieloletnie zaufanie. Specjalnie dla Was w każdej placówce BB zorganizowaliśmy super kobiece wydarzenie – święto kobiecości, podczas których wspólnie celebrowaliśmy siłę i piękno każdej z Was.

Seminaria poszkoleniowe dla absolwentów BB

W Broadway Beauty dbamy o Ciebie przez cały czas, nie tylko w trakcie szkoleń i kursów. W związku z tym specjalnie dla naszych absolwentów przygotowaliśmy profesjonalny program wsparcia poszkoleniowego.

W branży beauty równie ważne jak zdobywanie nowych umiejętności jest pielęgnowanie wiedzy, którą już udało nam się zdobyć. Wraz z naszymi szkoleniowcami przygotowaliśmy bezpłatne spotkania online, dzięki którym dowiemy się, jak wiedza zdobyta na naszych szkoleniach weszła w Wasze życie zawodowe. Podczas takich rozmów każdy uczestnik będzie miał możliwość zadawania pytań i uzyskania wszelkich porad branżowych. W 2021 roku zorganizowaliśmy dla Was 40 takich bezpłatnych spotkań online!

Wirtualne możliwości Global Beauty

2021 rok przyświecał nam także pod jasno świecącą gwiazdą: Global Beauty Congress. To pierwsze tego typu wydarzenie w pełni online skupiające ekspertów z całego świata.. To niesamowite przedsięwzięcie dało nam możliwość współpracy z topowymi ekspertami takich dziedzin jak: makijaż permanentny, mikropigmentacja medyczna, medycyna estetyczna, wellness, kosmetologia oraz innowacyjne terapie z zakresu genokosmetyki. Naszą platformę do tej pory odwiedziło ponad 20000 osób i wciąż to grono się poszerza, gdyż wszytskie wykłady są wciąż dostepne.

Roczny system nauczania

Nasz BB #College stale cieszy się Waszym ogromnym zainteresowaniem. Roczne grupy były w tym roku niezwykle uzdolnione, a kursanci wykonali dziesiątki pięknych prac. 2021 rok przyniósł nam także nowe dziecko BB College, Face & Body Moddeling. Roczna szkoła, która opiera się na technikach masażu ciała i twarzy, a także wielu innych terapiach bliskiego i dalekiego wschodu. Począwszy od kinesiotapingu estetycznego, skończywszy na pinoterapii. Chcecie wiedzieć więcej, wpadajcie na naszą stronę internetową. Tam znajdziecie wszystkie informacje o BB College.

Innowacyjne marki i urządzenia

Do naszej rodziny produktów dołączyły wyjątkowe marki takie jak: Beauty Spa, GeNerate, Skyllar i Neogenesis. Jak zawsze każdą z nich sprawdziliśmy dla Was, dzięki temu pracujemy z najlepszymi producentami w branży beauty. Każda z tych marek jest wyjątkowa i otwiera przed Wami wiele możliwości, zarówno dla kosmetologów zajmujących się zabiegami estetycznymi, jak i pielęgnacyjnymi. Łączy je jedno-duża skuteczność, niezależnie od zastosowanej technologii produkcji. Beauty Spa to włoska marka, która swoje działanie opiera na oleju ozonowanym, sezamowym. Składnik Superozone 6000 produkowany jest w laboratoriach.

NeoGenesis, siła genetyki w kosmetologii
NeoGenesis to jedyne takie kosmetyki na rynku europejskim, które oddziałują silnie na tkanki dzięki egzosomom ludzkich komórek macierzystych. To właśnie ten składnik aktywny odpowiedzialny jest za cudowne właściwości produktów marki. Centrum technologiczne NeoGenesis mieści się w sercu Kalifornii, a pieczę nad pozyskiwaniem egzosomów sprawuje zespół najlepszych naukowców. Dlatego dzięki serum Recovery pomogliśmy już dziesiątkom klientów borykających się z problemami: AZS, ŁZS, trądziku czy powikłań pozabiegowych.

GeNerate, intuicyjna radiofrekwencja mikroigłowa
Radiofrekwencja frakcyjna to jeden z topowych zabiegów w gabinetach kosmetologów. Wychodząc Wam naprzeciw zaoferowaliśmy kompletne szkolenie w cenie urządzenia, co spotkało się z ogromnym zainteresowaniem. Pokochaliście GeNerate tak jak my, a wasze zdjęcia efektów zasypują nasze skrzynki.

Skyllar, jedyne takie oryginalne oczyszczanie wodorowe!
Hasłem przewodnim marki jest „Technologia, która działa”, 2021 rok pokazał nam, że ma ono odzwierciedlenie w praktyce w 100%. Naszym głównym celem oprócz wprowadzenia tak świetnej technologii na rynek było także uświadamianie Was jak ważna jest oryginalna technologia wodorowa, jak szeroki jest rynek bubli i jak sprawdzić czy Wasz sprzęt może nazywać się oczyszczaniem wodorowym. Przygotowaliśmy szereg artykułów na blogu oraz filmów na naszym kanale YouTube, które kierują Was przy wyborze odpowiedniej technologii. Dziękujemy, że doceniacie naszą pracę, a starania które włożyliśmy w nagranie filmów pomogły Wam uniknąć błędów. Skyllar urządzenie, którego technologia została przebadana przez Uniwersytet Opolski, który potwierdził jej działanie oczyszczające i zwalczające trądzik pospolity, a dzięki technologii „bezdotykowej” możemy wykonać zabieg nawet przy aktywnych wykwitach.

Face Modeling jako przyszłość kosmetologii

Kobido, podręcznik, który zmienia spojrzenie na terapie manualne
Dzięki staraniom naszych ekspertów Kobido możecie cieszyć się DARMOWYM podręcznikiem oraz nagraniem z audiodeskrypcją wszystkich ruchów masażu. Znaleźliście tam odpowiedzi na wsze pytania oraz wiele przydatnych informacji o samej technice Kobido, skąd się wywodzi, jaka jest jej historia oraz jakie punkty akupresurowe możecie stymulować dla wspomagania zabiegu. Już dawno nie ćwiczyliście masażu Kobido? Nic straconego, wprowadziliśmy dla Was także Doszkolenie, jeżeli chcecie poznać nasz schemat zabiegowy i przećwiczyć ruchy możecie skorzystać z tej okazji. Podręcznik i audiodeskrypcję możecie oczywiście dokupić w naszym sklepie internetowym. A wspomagająco mamy dla Was kolejne szkolenie z gamy Face Moddeling-Kinesio Taping Estetyczny. Na naszym szkoleniu dowiecie się jak utrzymać efekt masażu za pomocą taśm estetycznych oraz jak wykonać procedurę dla bolącego karku lub blizn i rozstępów. Pamiętajcie, że na naszym szkoleniu macie okazję ćwiczyć na oryginalnych taśmach dr Kenzo Kase, pomysłodawcy techniki tapingu.

Stanislawska

Marka Stanislawska wciąż oferuje doradztwo w zakresie biznesowo marketingowym, pisząc artykuły dla czasopism branżowych takich jak Kosmetologia Estetyczna czy Lne, wykłady dla uczelni wyższych oraz na kongresach. Na stronie stanislawska.pl pojawiły się tym roku także 3 nowe ebooki, które również zostly przetłumaczone na j.angielski i dostępne są na platformie Amazon.

Pomagamy Samotnym Matkom, czyli Fundacja „Parasol”

Fundacja „Parasol” prowadzona przez Broadway Beauty Polska to program rozwojowy dla kobiet, które samodzielnie wychowują dzieci. Samotne mamy otrzymują szansę na nowy start i lepsze życie dla siebie i swojego dziecka. Wiele kobiet ze względu na swój status materialny, wykształcenie czy brak samoakceptacji nie jest w stanie funkcjonować w codziennym, samodzielnym życiu.
W związku z tym Fundacja ma dać im bodziec do działania w postaci kursów i szkoleń, pracy, profesjonalnego sprzętu oraz metamorfozy.

Social Media, czyli wiedza na kanale YT

Dla Was zmieniamy się, dla Was dostosowujemy produkty i standardy do najwyższych na świecie. Dzięki Wam możemy być coraz lepsi, bądźcie z nami w 2022 roku i śledźcie nasze nowości na blogu BB, kanale YouTube, Instagramie, Facebooku i TikToku oraz w wersji angielskiej na LinkedIn! Jeśli jeszcze nie subskrybujecie naszego kanału to zróbcie to teraz! Specjalistyczna wiedza, porady , nowości, wydarzenia z życia Broadway Beauty to coś co z pewnością Cię zainteresuje.

Spełniony cel – Aplikacja!

Po wielu miesiącach pracy i testowaniu jako pierwsi na rynku w naszej branży uruchomiliśmy aplikację sklepu internetowego. Od teraz wygodne i szybkie zakupy z nasza aplikacją to przyjemność i szybka realizacja zamówienia . Na pierwsze zakupy poprzez aplikacje zyskujesz 10% rabatu! A my już pracujemy nad jej kolejnymi funkcjami budujemy społeczność BB! Więcej szczegółów narazie nie możemy Wam zdradzić, dlatego już dziś pobierz ją koniecznie!

2022 pod znakiem kosmetologii estetycznej i nie tylko!

W nowym roku czeka nas wiele nowości, produktowych i szkoleniowych. Wszystkich nie możemy Wam jeszcze zdradzić 🙂
Zdecydowanie będzie on pod znakiem kosmetologii estetycznej i bezpieczeństwa zabiegowego. Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe szkolenie z ultrasonografii w kosmetologii, a dzięki naszym rozwiązaniom będziecie mogli uzyskać także suplement do dyplomu z osobnym certyfikatem potwierdzającym umiejętności wykonywania zabiegów iniekcyjnych przy pomocy ultrasonografii. Podawanie wypełniaczy czy stymulatorów staje się dzięki temu o wiele bardziej bezpieczne. Mamy również dla Was mnóstwo certyfikowanych wyrobów medycznych klasy III, czyli preparatów, które są właściwe i bezpieczne do iniekcji w tkanki. Do grona naszych marek wejdzie wyjątkowa linia stymulacji tkankowej Cellbooster, jedyne takie w pełni certyfikowane kompleksy pobudzające skórę oraz włosy. W nowościach znajdą się stymulatory tkankowe na bazie kompleksu aminokwasów i małocząsteczkowego kwasu hialuronowego o wielkości 20-38 monomerów. Biorej to wyjątkowy stymulator tkankowy opierający swoje działanie na stymulacji receptorów CD44, wyjątkowa technologia tylko dla Broadway Beauty. Mamy dla Was również świetną gamę peelingów medycznych buforowanych na bazie TCA i dodatków wspomagających jego działanie jak kwas retinowy czy retinal. Peeling Systems to rozwiązanie włoskiej marki Dermoaroma, w pełni certyfikowane jako wyrób medyczny klasy II. Jako pierwsi na rynku przedstawimy Wam również jedyny w pełni rozpuszczalny, iniekcyjny i certyfikowany CE III stymulator z polikaprolaktonem. Gorgeous, czyli Gouri to rozwiązanie koreańskiego koncernu Dexlevo, które jest innowacją na rynku światowym.

W nadchodzącym roku obchodzić będziemy ?? #15-lecie firmy i już planujemy wielki Event, bo cóż nie samą pracą człowiek żyje ?
Za każdym z tych projektów, szkoleń, rekomendacji, działań stoją wspaniali i zaangażowani ludzie, dzięki którym ich jakość, rodzinna atmosfera w pracy, wzajemnie zaufanie pozwalają nam tak wspaniale się rozwijać. Wszystkim oraz każdemu z osobna bardzo dziękuje! Oby nadchodzący rok okazał się jeszcze dłuższym podsumowaniem:)))

Żaneta Gortat-Stanisławska

Zadaj pytanie
Oceń nas!