Poznaj Monikę. Fundacja Parasol Pomaga

Poznaj historię Moniki, podopiecznej Fundacji „Parasol” 

Czasami wystarczy mała iskra aby wzbudzić płomień nadziei i odmienić los. Właśnie tak działa Fundacja Parasol założona przez Żanetę Gortat-Stanisławską i wspieraną przez Broadway Beauty Polska. Wierzymy, że siła kobiet ma potężną moc i razem jesteśmy w stanie pomóc wielu kobietom samotnie wychowującym dzieci, zagubionym w codziennym życiu.

Fundacja „Parasol”

Śmiało możemy stwierdzić, że dajemy szansę na nowe życie. Nasze podopieczne mają możliwość zdobycia nowej wiedzy, umiejętności i zawodu, który pozwoli im na osiągnięcie stabilizacji oraz niezależności finansowej.
Opracowaliśmy program wsparcia dla samotnych Matek, dzięki któremu otrzymują od nas:
indywidualnie dopasowane do predyspozycji zawodowych szkolenia, urządzenia i akcesoria, które są niezbędne do rozpoczęcia samodzielnej pracy, pomoc w znalezieniu pracy, stażu, wsparcie na wszystkich etapach edukacji oraz po jej zakończeniu.

Dodatkowo każda z naszych podopiecznych może liczyć na pomoc w odkrywaniu siebie, swojej kobiecości oraz podniesieniu poczucia własnej wartości. Nasz kobiecy zespół Broadway Beauty zawsze oferuje swoją pomoc podopiecznym, nie tylko związaną z przekazywaniem wiedzy ale też daje solidną dawkę motywacji, wsparcia oraz zrozumienia.

Poznaj historię Moniki

Monika jest jedną z naszych podopiecznych. Ma 42 lata i wspaniałą 11- letnią córkę. Jej życie potoczyło się tak, że samotnie wychowuje swoje dziecko. Aktualnie obie mieszkają w domu rodziców Moniki. W ramach programu „Parasol” Monika otrzymała od Fundacji wsparcie i możliwość uczęszczania do dwuletniej Policealnej Szkoły Kosmetycznej Broadway Beauty w Katowicach. A wszystko to zdarzyło się dzięki jej chęci zmiany dotychczasowego życia. Wykazała się ogromną siłą i odwagą wysyłając swoje zgłoszenie. Zakwalifikowała się do programu i przekonała nas, że to właśnie ona jest osobą, której możemy pomóc spełniać marzenia zawodowe.
Obecnie obserwujemy jak rozwija się i zdobywa nowe umiejętności w Szkole Kosmetycznej Broadway Beauty w Katowicach. Widzimy jej pozytywne nastawienie, zaangażowanie i wiarę w sukces, który z naszą małą pomocą z pewnością osiągnie.

Jak zgłosić się do programu pomocy Fundacji „Parasol” ?

Swoją pomoc oferujemy przede wszystkim Matkom samotnie wychowującym dzieci. Aby uzyskać nasze wsparcie należy wypełnić ankietę zamieszczoną na stronie Fundacji https://fundacja-parasol.org/zglos-udzial/
To pierwszy krok, który może odmienić dotychczasowe życie każdej samotnej Matki, która czuje że oferowane przez nas wsparcie otworzy jej nowe możliwości zawodowe. W trakcie trwania programu „Parasol” w każdym miesiącu wybieramy 2 uczestniczki, które obejmujemy indywidualnie dopasowaną pomocą. Razem określamy cele zawodowe i tworzymy program edukacyjny składających się z bogatej oferty szkoleniowej Broadway Beauty. Placówki Broadway Beauty znajdują się w Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu i Warszawie dlatego na nasze wsparcie mogą liczyć kobiety z całej Polski. Po zakończonej edukacji oferujemy swoją pomoc w znalezieniu pracy i osiągnięciu wyznaczonych celów zawodowych.

Każde zgłoszenie jest przez nas dokładnie analizowane i bardzo ważne. Nie oceniamy nikogo, wierzymy, że każda zgłaszając się do nas kobieta zasługuje na lepsze życie dla siebie i swoich

Zadaj pytanie
Oceń nas!