Piercing – Szkolenie edukacyjne, Twoja szansa na rozwój z Anią ,,Angie’’ Małachowską

Weź udział w innowacyjnym szkoleniu Piercingu z naszym gościem specjalnym Anią ,,Angie’’ Małachowską i zyskaj nowy trend w swoim salonie beauty!

Nie czekaj, zapisz się już dziś! 

Jesteś artystyczną duszą, lubisz rozwijać swoje umiejętności i interesujesz się modą? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealną propozycję! Szkolenie „Piercing na światowym poziomie”, dzięki którym zdobędziesz wiedzę i umiejętności potrzebne do wykonywania profesjonalnych zabiegów. Nie zwlekaj i zapisz się już teraz na wyjątkowe warsztaty, które organizowane są w placówce Broadway Beauty w Poznaniu. Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie przegap okazji!

Poznań | 22-23.04.2023 | Koszt 2500 zł* | Liczba miejsc ograniczona

+48 572 722 284 | [email protected]

*cena obejmuje dwa dni szkolenia oraz certyfikat i zaświadczenie MEN potwierdzające ukończenie kursu

Poznaj sztukę ozdabiania ciała i rozwiń swoje umiejętności z Anią ,,Angie’’ Małachowską 

Piercing to piękna sztuka ozdabiania ciała. Chcesz poszerzyć swoją wiedzę oraz zakres swojej działalności? Zapraszamy na innowacyjne szkolenie dla branży Beauty z zakresu najbardziej popularnych przekłuć! Dowiesz się na nich kluczowych podstaw, które pozwolą Ci na wykonywanie bezpiecznego dla siebie oraz klienta, nowoczesnego piercingu.

Na szkoleniu zostanie omówiona teoria oraz wykonana praktyka umożliwiająca Ci wprowadzanie zabiegów Piercingu w Twoim gabinecie. Zakres przekłuć jaki będziesz mógł świadczyć po ukończonym szkoleniu to: Lobe Piercing, Helix piercing, Conch piercing, Tragus Piercing, Nostril Piercing, Rook Piercing, Daith Piercing, Eyebrow Piercing, Smiley Piercing oraz Navel Piercing. Omówimy prawidłową pielęgnację po zabiegową i najczęstsze problemy z jakimi spotkasz się w codziennej pracy Piercera.

Pokażemy Ci, że piercing może być sztuką i niezwykle satysfakcjonującym elementem Twojej codziennej pracy. Nauczymy Cię jak spełniać marzenia klientów, które niejednokrotnie są pielęgnowane i przemyślane przez wiele lat. Na szkoleniu wykonamy przekłucia zarówno z użyciem narzędzi jak i techniką Free-hand czyli bez użycia narzędzi. Nauczymy Cię również jak ograniczać koszty bez utraty jakości pracy oraz jak dobierać techniki do potrzeb oraz możliwości.

Piercing jest niezwykle wymagającą dziedziną, jednakże zaufaj nam gdyż po tym szkoleniu stanie się Twoją pasją i żaden aspekt nie będzie budził wątpliwości. Warto poświęcić się dla poznania piercingu, który z każdym dniem zdobywa coraz więcej fanów, którzy są osobami świadomymi i poszukującymi dobrej jakości usług bez użycia niezwykle szkodliwego pistoletu.

Program szkolenia ,,Profesjonalny piercing – od teorii do praktyki”

Dzień 1:

W pierwszym dniu szkolenia uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z różnymi rodzajami piercingu, takimi jak: Lobe Piercing, Helix piercing, Conch piercing, Tragus Piercing, Nostril Piercing.

TEORIA

1. Piercing – kreatywny zawód dla artystów

 • czym jest profesjonalny piercing
 • w jaki sposób wyróżnić się na lokalnym rynku
 • jak być kreatywnym

2. Etyka pracy i obsługa klienta

 • podstawy etyki pracy
 • obsługa klienta jako kluczowy element sukcesu na lokalnym rynku

3. Sterylizacja i zachowanie bezpieczeństwa oraz higieny pracy
aseptyka i dezynfekcja

 • proces przygotowania materiałów do sterylizacji oraz samego procesu
 • odpady niebezpieczne
 • ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
 • pierwsza pomoc

4. Przeciwwskazania do zabiegu

 • bezwzględne i względne przeciwwskazania do wykonania piercingu
 • formularz świadomej zgody
 • uczulenia i powikłania w piercingu

5. Podstawy anatomii przekłuwanych miejsc

 • budowa skóry
 • nie chcesz tego przekłuć! – o czym zawsze musisz pamiętać – omówienie każdego przekłucia
 • pułapki przy przekłuciach – niewłaściwe przekłucie warstwy tkanki

6. Rodzaje przekłuć oraz ich umiejscowienie w tkance

 • szczegółowe omówienie każdego z przekłuć
 • kreatywny wybór miejsca przekłucia

7. Materiały – niezbędnik dla początkującego piercera

 • biżuteria – materiały, kształty – czego możesz użyć
 • igły – typy igieł oraz konsekwencja użycia
 • narzędzia – czy naprawdę ich potrzebujesz i do czego

8. Pielęgnacja pozabiegowa – szczęśliwy finał

 • szczegółowe omówienie pielęgnacji pozwalającej na wygojenie w sposób prawidłowy przekłucia

+ PRAKTYKA NA MODELKACH

Dzień 2

W drugim dniu zostaną omówione zagadnienia takie jak: Rook Piercing, Daith Piercing, Eyebrow Piercing, Smiley Piercing, Navel Piercing.

TEORIA

1. Podstawy anatomii przekłuwanych miejsc

 • nie chcesz tego przekłuć! – o czym zawsze musisz pamiętać – omówienie każdego przekłucia
 • pułapki przy przekłuciach – niewłaściwe przekłucie warstwy tkanki

2. Rodzaje przekłuć oraz ich umiejscowienie w tkance

 • szczegółowe omówienie każdego z przekłuć
 • kreatywny wybór miejsca przekłucia

3. Materiały – niezbędnik dla początkującego piercera

 • biżuteria – materiały, kształty – czego możesz użyć
 • igły – typy igieł oraz konsekwencja użycia
 • narzędzia – czy naprawdę ich potrzebujesz I do czego

+ PRAKTYKA NA MODELKACH

PRAKTYKA

W pierwszym jak i drugim dniu szkolenia część praktyczna będzie skupiona na modelkach i nauce wykonania piercingu w sterylnych warunkach oraz na omówieniu prawidłowej pielęgnacji.

1. Przygotowanie stanowiska pracy.

W pierwszej kolejności będziesz mógł nauczyć się jak przygotować stanowisko pracy zgodnie z zasadami sterylizacji i higieny. Będą omawiane szczegóły dotyczące wyposażenia stanowiska, jak również sposoby przygotowania i ustawienia narzędzi.

2. Przygotowanie klienta do zabiegu.
Nauczysz się jak przeprowadzić wywiad medyczny, jak przygotować skórę klienta przed zabiegiem oraz jak zapewnić mu maksymalny komfort i bezpieczeństwo w trakcie przekłucia.

3. Magiczna kropka – bądź kreatywny! Kreatywne wykorzystanie tkanki klienta – spraw by piercing był wyjątkowy!

Jednym z najważniejszych aspektów sztuki piercingu jest kreatywność i indywidualne podejście do każdego klienta. W ramach szkolenia nauczysz się jak wykorzystać tkankę klienta w sposób kreatywny, tak aby wykonany piercing, był wyjątkowy i pasował do każdego stylu.

4. Nauka posługiwania się sterylnymi narzędziami/rękawiczkami.

Bezpieczeństwo i higiena to kluczowe aspekty w zawodzie piercera. Nauczysz się jak posługiwać się sterylnymi narzędziami oraz jak prawidłowo zakładać rękawiczki, aby minimalizować ryzyko zakażeń.

5. Wykonanie przekłucia w sterylnych warunkach – praktyka na modelkach

Po omówieniu teorii i przygotowaniu do pracy, będziesz miał okazję wykonać przekłucia na modelkach, co pozwoli Ci na zdobycie doświadczenia i udoskonalenie swoich umiejętności, a to wszystko pod okiem doświadczonego piercera.

6. Omówienie pielęgnacji.

W ramach szkolenia zostanie również szczegółowo omówiona pielęgnacja miejsca po przekłuciu, aby klient był w stanie zapobiec infekcjom i zapewnić sobie szybki proces gojenia.

☑️Szkolenie będzie prowadzone zgodnie z najwyższymi standardami sterylizacji i bezpieczeństwa, tak abyś mógł nauczyć się, jak wykonywać piercing w sposób profesjonalny i bezpieczny dla siebie oraz swoich klientów.

Ania „Angie” Małachowska – Pasja, Miłość i Sukces w Świecie Piercingu

Ania “Angie” Małachowska po skończonych studiach rozpoczęła pracę w strukturach korporacyjnych, jednakże zawsze szukała czegoś dla siebie i znalazła swoje hobby i wielką miłość – piercing. Przez ostatnie niemal, że 10 lat stał się on pasją i sposobem na życie. Za cel obrała sobie propagowanie jak najwyższych standardów w piercingu zarówno w zakresie jakości pracy, unikalnego spojrzenia na tę sztukę oraz bezpieczeństwa swoich klientów. Znana jest powszechnie z niezwykłych wykonań artystycznego playpiercingu oraz z występów na licznych konwentach tatuażu. W kraju uznawana jest za jedną z najlepszych piercerek oraz szkoleniowców.

6 lat temu rozpoczęła swoje autorskie szkolenia, które przyczyniły się do rozwoju pięknej sztuki ozdabiania ciała w naszym kraju i poza jego granicami. Jej uczniowie pracują w topowych studiach w Polsce, a także na terenie Europy. Tworzą również swoje autorskie pracownie. Nauczanie okazało się jej pasją i kolejną miłością co zaowocowało powstaniem #Familiangie, która zrzesza jej uczniów tworząc unikalną grupę wsparcia i wiedzy.Jeden z jej uczniów stworzył katalog „Bezpieczny Piercing”, gdzie możecie znaleźć sprawdzone miejsca do wykonania piercingu na mapie naszego kraju.

Po wieloletniej współpracy z najlepszymi tatuatorami w kraju postanowiła zrealizować kolejne ze swoich marzeń i w 2021 roku otworzyła swoje nowe, autorskie Angie Piercing Studio w sercu Warszawy. Miejsce to stało się nieodzownym elementem polskiego rynku piercingu.
W 2022 roku Angie została jedną z 4 prelegentek z Polski na jedynej i najważniejszej 3-dniowej konferencji branżowej Profesional Piercers Poland, gdzie omawiała standardy pracy w piercingu. Wywiady z nią możecie znaleźć w najważniejszych pismach branżowych jak TattooFest oraz tattooartist.pl. Angie współpracuje także z najlepszymi artystami z wielu kontynentów czerpiąc od nich wciąż wiedzę i wsparcie merytoryczne. Jej receptą na bycie wspaniałym piercerem jest świadomość, pokora, ciężka praca i walka o własne marzenia.

Zobacz instagram ,,Angie’’ → @angiepiercing

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

Szkolenie z Piercingu to świetna okazja do rozwoju umiejętności oraz poszerzenia wiedzy na temat sztuki ozdobienia ciała. Dzięki szkoleniu zyskasz wiele korzyści, m.in.:

 • poznasz nowe trendy i techniki w dziedzinie piercingu, które pozwolą Ci na wprowadzenie do swojego salonu beauty ciekawych rozwiązań i przyciągną nowych klientów,
 • zdobędziesz certyfikat i zaświadczenie MEN potwierdzające ukończenie kursu, co zwiększy Twoją wiarygodność i zaufanie klientów,
 • rozwiniesz swoje umiejętności pod okiem doświadczonej specjalistki,
 • nawiążesz kontakty z innymi pasjonatami tej dziedziny,
 • otrzymasz wskazówki dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy w studio piercingu,
 • przyswoisz wiedzę na temat standardów pracy w tej branży, co pozwoli Ci na bardziej profesjonalne podejście do wykonywanych zabiegów,
 • otrzymasz indywidualne porady i uwagi dotyczące technik piercingu, dzięki czemu będziesz mógł dostosować swoją pracę do indywidualnych potrzeb klienta i zapewnić satysfakcję z usługi.

Rozwijaj się i dbaj o swój biznes właśnie z nami

Zadaj pytanie
Oceń nas!