Peeling okolic intymnych i LIPOMIKROTERAPIA

Data: 24.01.2024
Godzina: 12:00
Miejsce: Facebook / Zoom
Certyfikat uczestnictwa: 50zł

Darmowy webinar specjalnie dla Ciebie!

Zapraszamy na webinar skierowany do profesjonalistów, w trakcie którego dowiesz się, dlaczego odpowiednia pielęgnacja obszarów intymnych staje się coraz bardziej popularna!

Przedstawimy Ci nowoczesne produkty, stworzone z myślą o zapewnieniu skórze okolic intymnych najlepszej spersonalizowanej opieki i pielęgnacji. Wskazówki ekspertów oraz prezentacja innowacyjnych rozwiązań pomogą Ci zrozumieć, dlaczego troska o te obszary powinna być integralną częścią Twojej oferty zabiegowej.

A czy słyszałaś kiedyś pojęcie LIPOMIKROTERAPIA? Jeśli nie, to najwyższy czas, aby je poznać! Webinar będzie niepowtarzalną okazją, by zgłębić świat innowacyjnych rozwiązań, stworzonych do personalizacji zabiegów.

LIPOMIKROTERAPIA to nowa era w pielęgnacji skóry. Dzięki zastosowaniu liposomów jako nośników składników aktywnych możesz wykonać nieskończone kombinacje zabiegowe, które użyte w LIPOMIKROTERAPII są bezpieczne i skuteczne jak nigdy wcześniej.

Poznasz pierwsze w Polsce innowacyjne rozwiązanie do terapii przebarwień okolic intymnych, a także poprawy jakości skóry na obszarach szczególnie wrażliwych i nie tylko.

Dowiesz się, dlaczego dzisiaj stawiamy na innowacyjne cząsteczki w postaci czynników wzrostu i egzosomów do pielęgnacji okołozabiegowej, która staje się integralną częścią zabiegu, a nie tylko dodatkiem.

Webinar dla profesjonalistów to niepowtarzalna okazja, by zgłębić świat innowacyjnych rozwiązań, stworzonych do personalizacji zabiegów. Łącz peelingi jak nigdy dotąd, korzystając z mocy mikronakłuć.

Na czym skupimy się podczas szkolenia?

 • Czym jest LIPOMIKROTERAPIA – innowacja, która będzie hitem w 2024. Sprawdź i wprowadź ją w swoim gabinecie, zanim zrobi to konkurencja.
 • Liposomy – dowiesz się, dlaczego to właśnie te nośniki substancji aktywnych są na topie w kosmetologii i na co zwracać uwagę przy wyborze produktów do LIPOMIKROTERAPII.
 • Peelingi chemiczne 2.0 – systemowe podejście do zabiegu eksfoliacji, zupełnie nowe spojrzenie na proces prowadzenia Klienta w gabinecie.
 • Peeling okolic intymnych – pierwszy w Polsce peeling dedykowany do wrażliwych okolic, z zamkniętymi w stabilizowanych liposomach substancjami aktywnymi. Dowiesz się, dlaczego to Twój must have w gabinecie.
 • Personalizacja zabiegu – poznasz techniki łączenia najnowszej generacji peelingów chemicznych z mikronakłuciami.
 • Regeneracja 2.0 – nie tylko okluzja i nawilżenie. Dowiesz się, dlaczego dzisiaj stawiamy na innowacyjne cząsteczki w postaci czynników wzrostu i egzosomów do pielęgnacji okołozabiegowej.
 • CASE STUDY – dobranie terapii i zabieg pokazowy na konkretnym przypadku z omówieniem możliwych rozwiązań.

Co zyskasz po szkoleniu?

 • Możliwość otrzymania certyfikatu uczestnictwa.
 • Unikatową wiedzę na temat innowacyjnej formy terapii skóry.
 • Umiejętność systemowego prowadzenia Klienta podczas długotrwałej współpracy, z zastosowaniem personalizowanych zabiegów.
 • Wiedze na temat przeprowadzenia krok po kroku zabiegu z wykorzystaniem nowoczesnych peelingów hybrydowych, w połączeniu z mikronakłuciami.
 • Gotowe rozwiązania, które pozwolą poszerzyć Twoją ofertę o innowacyjne technologie, dostępne tylko w Twoim gabinecie!
Zadaj pytanie
Oceń nas!