Diagnostyka i Holistyczna praca w kosmetologii estetycznej

Nowe szkolenie w Broadway Beauty. Doskonal swoje umiejętności w dziedzinie diagnostyki skóry klienta !

Szkolenie jest dedykowane dla wszystkich kosmetyczek, kosmetologów, którzy chcą zapoznać się z najnowszymi urządzeniami diagnostycznymi, stosowanymi w kosmetologii. Stanowi ono kompendium wiedzy na temat możliwych powikłań pozabiegowych oraz  tego, w jaki sposób zniwelować ryzyko ich powstania.

Poznasz zasady holistycznej i bezpiecznej pracy w gabinecie kosmetologicznym. Zdobędziesz wiedzę z prawidłowej diagnostyki skóry, kwalifikacji do zabiegów i planowania terapii kosmetologicznej.

Coraz częściej mówi się o błędach w procedurze zabiegowej i negatywnych następstwach pozabiegowych. Pojawiają się pytania na co zwrócić uwagę w codziennej pracy albo czym tak właściwie jest holistyczne podejście do klienta w kosmetologii i medycynie estetycznej. Dzięki szkoleniu będziesz przygotowany do profesjonalnego prowadzenia zabiegów z zachowaniem wszystkich aspektów bezpieczeństwa, w tym kwalifikacji, diagnostyki i odpowiedniego planowania terapii.

Kwalifikacja do zabiegu to obowiązkowa czynność każdego zabiegowca. Pomimo świadomości koniecznego przeprowadzenia wywiadu, diagnozowania skóry, asertywności zabiegowca, wypełnienia formularza zabiegowego czy też umiejętnego doboru terapii, wciąż nie każdy specjalista wykonuje te niezwykle ważne procedury albo nie przykłada do tego dużej uwagi. Szkolenie zapewni Ci wiedzę, dzięki której wdrożysz zasady kompleksowego podejścia (od A do Z) do klienta, a Twoja praca stanie się efektywna i bezpieczna zarówno dla Ciebie, jak i Twojego klienta.

Poznaj szczegóły dotyczące szkolenia:

Diagnostyka i Holistyczna praca w kosmetologii estetycznejTUTAJ

 

Zapraszamy do naszych placówek Broadway Beauty, które znajdują się na terenie całej Polski!

Gdańsk  +48 500 800 766, [email protected]
Warszawa +48 789 250 202, [email protected]
Katowice +48 512 773 626, [email protected]

Zapoznaj się z ofertą szkoleń Brodway Beauty TUTAJ

Zadaj pytanie
Oceń nas!