Najnowsze trendy w stylizacji rzęs na rok 2024 !

Najbardziej pożądane stylizacje rzęs typu: Foxy eyes, Mokry efekt, Kim Kardashian, Liner.

Zawód stylistki rzęs cieszy się ogromną sławą i stale rozwija. Branżę beauty wzbogacają coraz lepszej jakości produkty. Pojawiają się różne trendy dotyczące koloru i kształtu rzęs oraz sposobów na modelowanie oka. Tak duże  możliwości wpływają na stworzenie spersonalizowanych efektów i  dopasowanie  stylizacji do typu urody klientek. Za pomocą kolorowych rzęs, klientki mają możliwość wyrazić siebie w kreatywny sposób. Kobiety na całym świecie zachwyciły się tymi niekonwencjonalnymi stylizacjami. Stanowią must have oferty, każdego szanującego się gabinetu stylizacji rzęs.

Niestandardowe stylizacje rzęs oraz kolorowe akcenty
Niestandardowe i kreatywne modelowanie polega na zastosowaniu różnych schematów z użyciem rzęs,  o różnorodnych kształtach a także rzęs kolorowych. Co pozwala tworzyć unikatowe i oryginalne stylizacje. Najczęściej wykorzystuje się znane do tej pory stylizacje typu: lalka, natural, Kim Kardashian, foxy eyes oraz kreatywne rozwiązania typu odwrócone rzędowanie czy mieszanie skrętów. Kolorowe rzęsy urozmaicają portfolio stylisty. Obok takiej stylizacji nie można przejść obojętnie !

Efekt Kim Kardashian
Rzęsy sprawiają wrażenie lekkiego bałaganu. W tym modelowaniu stosuje się różne długości, dodając charakterystyczne dla tej metody promyki dłuższe o 2mm od standardowej długości naturalnej rzęsy. Stylizacja ta pięknie otwiera i powiększa oko, w połączeniu z modelowaniem na lalkę i natural. Niestandardowe skręty możemy stosować do każdego typu stylizacji i z każdą będą wyglądać interesująco.

Mokry efekt

Efekt Mokrych rzęs (Wet Look) to  najnowszy trend w stylizacji rzęs. Rzęsy w tym efekcie wyglądają naturalnie, jakby były mocno wytuszowane. Ma na celu nadanie rzęsom gęstości i naturalnego looku.
Przy tej metodzie nie tworzymy standardowych kępek, wręcz przeciwnie. Wykonanie tego modelowania
nie wymaga umiejętności wykonywania kępek. Rzęsy syntetyczne przyjmują formę ułożonych  kolejno promieni. Metoda aplikacji jest nietypowa i stosuje się primer. W zależności od pożądanego efektu możemy zastosować np. odwrócone rzędowanie lub rzędowanie messy.

Liner / Foxy eye

Efekt Liner to modelowanie stosuje się  w celu wydłużenia oka oraz optycznej zmiany owalu twarzy.
Podczas tego zabiegu modelujemy rzęsy tak, aby przypominały kreskę, którą tworzy się za pomocą eyelinera.

Poznaj nasze nowe szkolenia!

Przyjdź na szkolenie i  zostań stylistką rzęs. Rozwijaj swoje umiejętności pod okiem doświadczonego trenera ! 

 

Niestandardowe stylizacje rzęs →  TUTAJ

Kreatywne modelowanie z użyciem kolorowych rzęs →  TUTAJ

Warsztaty Perfekcyjna kępka →  TUTAJ

 

Zapoznaj się z ofertą szkoleń Broadway Beauty →  TUTAJ

Zadaj pytanie
Oceń nas!