Poznaj nowość! Medyczny Laser Q-Switch Nd: YAG

Poznaj wyjątkowy laser z certyfikacją medyczną

„Materiały zawarte w niniejszym artykule mogą zawierać reklamy przeznaczone dla Profesjonalistów z sektora beauty i ochrony zdrowia, m.in kosmetologów, lekarzy, pielęgniarki, ratowników medycznych, fizjoterapeutów, podologów i personelu medycznego. Czytając poniższe treści oświadczasz, że jesteś Profesjonalistą z sektora ochrony zdrowia”.

Laser Medyczny Q-Switch Nd: YAG to urządzenie o szerokim spektrum działania i zastosowania. Służy między innymi do usuwania makijażu permanentnego, tatuażu. Zastosowanie odpowiednich parametrów, procedur pozwala na wykonanie zabiegów rewitalizujących, oczyszczających. Jednym z takich zabiegów jest peeling węglowy. Urządzeniem można zniwelować przebarwienia skórne.

Laser posiada certyfikację medyczną Medical CE, wydaną przez jednostkę notyfikowaną TÜV SÜD. Świadczy to o wysokiej jakości urządzenia. Sprzęt jest dedykowany dla wymagających operatorów, chcących pracować w swoich gabinetach tylko i wyłącznie na sprzęcie o klasyfikacji medycznej. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości podzespołów, urządzenie umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów zabiegowych. Sprzęt cechuje wysoka żywotność głowicy laserowej.

Na uwagę zasługuję nowoczesny design urządzenia. Jego ogromną zaletą jest to, że jest stosunkowo mały, lekki. Sprawdzi się w gabinecie o ograniczonej powierzchni zabiegowej. Lekka, ergonomiczna głowica wpływa na komfort operatora w trakcie wykonania zabiegów. Dzięki zastosowaniu doskonałych parametrów, zabiegi są bardzo skuteczne. Za pomocą bardzo krótkiego impulsu dochodzi do rozbicia pigmentu na drobne cząsteczki, bez uszkadzania okolicznych tkanek. Urządzenie wyposażone jest w 3 filtry o różnej długości 1064 nm, 532 nm, 1320 nm. Jest możliwość dokupienia dodatkowo soczewki frakcyjnej Fracional Tip, służącej zabiegom nieablacyjnego resurfacingu twarzy.

Zastosowanie:
• Laser do usuwania tatuaży.
• Usuwanie makijażu permanentnego.
• Rewitalizacja skóry – peeling węglowy.
• Niwelowanie przebarwień skórnych.

Największymi zaletami lasera są:
• Certyfikacja medyczna.
• Wysoka jakość podzespołów.
• Wysoka żywotność głowicy.
• Doskonałe parametry.
• Wysoka skuteczność wykonywanych zabiegów.
• Możliwość wykonywania zabiegów rewitalizujących skórę i niwelujących przebarwienia.
• Bezpieczne i łatwe w obsłudze urządzenie.

 

Rozwijaj się i wprowadzaj do swojego biznesu nowe możliwości!

Szczegóły dotyczące lasera, poznasz na naszym sklepie internetowym:

Odwiedź nasz sklep internetowy, poznaj doskonałe lasery i aparaturę kosmetyczną ➞ TUTAJ 

Sprawdź naszą ofertę szkoleń TUTAJ 

 

Nie czekaj! Zapisz się na szkolenie właśnie teraz!

Zapraszamy do kontaktu z naszymi placówkami w całej Polsce!

☎ Warszawa: +48 572 722 283, [email protected]
☎ Katowice: +48 512 773 626, [email protected]
☎ Gdańsk: +48 500 800 766, [email protected]

Zadaj pytanie
Oceń nas!