ILUMINATOR NACZYŃ KRWIONOŚNYCH PRZY ZABIEGACH ESTETYCZNYCH

Lokalizator naczyń krwionośnych – gwarancja bezpieczeństwa podczas zabiegów.

Zabiegi estetyczne cieszą się ogromną popularnością w branży beauty. Pomimo dynamicznie rozwijającego się rynku kosmetycznego – nowych technik zabiegowych, innowacyjnych urządzeń, odkryć naukowych i zmian standardów pracy w gabinecie, procedury kosmetologii estetycznej wciąż obarczone są ryzykiem negatywnych następstw pozabiegowych. W ciąg

 

u ostatnich lat zaczęto przywiązywać większą uwagę do bezpiecznej i holistycznej pracy w salonach kosmetologii estetycznej, a to spowodowało wprowadzenie na rynek kosmetyczny aparatur diagnostycznych, które wspomagają pracę przy zabiegach estetycznych – jednym z nich jest lokalizator naczyń krwionośnych.
Iluminator żył to urządzenie cyfrowo wyświetlające mapę układu naczyniowego na powierzchni skóry w czasie rzeczywistym. Lokalizator naczyń wykorzystuje światło bliskiej podczerwieni do wykrywania żył powierzchniowych i głębokich. Wizualizacja żył następuje dzięki wchłanianiu światła podczerwieni przez hemoglobinę we krwi. Na uwagę zasługuje fakt, iż iluminator wykorzystuje nieszkodliwe światło bliskiej podczerwieni, dzięki czemu może być stosowany na wszystkich częściach ciała zarówno u dorosłych, jak i u dzieci, bez obaw o zdrowie.

Zobacz film z prezentacją urządzenia:

 

Lokalizatory naczyń krwionośnych obecnie wykorzystywane są w kosmetologii, szczególnie przy zabiegach estetycznych, jako narzędzie bezpiecznej pracy. Iluminator żył pozwala zabiegowcom zmniejszyć ryzyko nieudanych iniekcji, takich jak siniaki, powikłania czy inne nieprawidłowości. Oprócz rzutowania rzeczywistego mapy układu naczyń, najnowsze wizualizatory naczyń mają funkcję zapisu obrazów, które można przechowywać w dokumentacji zabiegowej.

Iluminator naczyń krwionośnych jest niezbędnym narzędziem przy zabiegach estetycznych:
• mezoterapia igłowa,
• stymulatory tkankowe,
• wypełnianie ust, zmarszczek,
• wolumetria,
• plasma filler (wypełniacz z osocza),
• lipoliza iniekcyjna,
• nici,
• inne zabiegi iniekcyjne.

Innowacyjność aparatury do obrazowania układu naczyniowego polega na zastosowaniu nowoczesnej technologii usprawniającej urządzenie w szereg funkcji, które poprawiają komfort pracy przy jego użytkowaniu oraz wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa przez zmniejszenie ryzyka ewentualnych powikłań pozabiegowych.

Funkcje lokalizatora żył usprawniające pracę:
1. Bezpieczne, nieinwazyjne i przenośne urządzenie.
2. Wygodny i elastyczny w użyciu.
3. Maksymalny czas pracy aż do 5 godzin.
4. Tryb uśpienia i funkcja automatycznego budzenia (tryb Stand-by).
5. Możliwość regulacji rozmiarów obrazu.
6. Wybór poziomów jasności.
7. Kilka rodzajów kolorów obrazowania, w tym tryb obrazowania odwróconego – kolor żył czarny albo w kolorze.
8. Tryb obrazowania ulepszony i dokładny.
9. Tryb wizualizacji naczyń głębokich.
10. Czujnik odległości .
11. Wskaźnik żył – oznaczenie linii środkowej żyły na obrazie.
12. Przechowywanie i eksport zdjęć żył.
13. Wyświetlanie i przeglądanie zapisanych obrazów z poziomu urządzenia.
14. Dla iluminatora dostępne są wsporniki – statyw stały (uchwyt biurkowy) albo mobilny (stojak na kółkach) z możliwością ładowania urządzenia.

Dotychczas wizualizatory naczyń krwionośnych były, i są, narzędziem wspomagającym personel medyczny – w szczególności zespół pielęgniarstwa podczas iniekcji czy wykorzystywane podczas zabiegów w wielu specjalizacjach medycyny: pediatria, onkologia, radiologia, geriatria, flebologia, chirurgia, medycyna ratunkowa oraz w ośrodkach leczniczych: przychodni i laboratoriach. Lokalizator układu naczyniowego pomaga pracownikom służby zdrowia w sprawdzaniu drożności żył i unikaniu zastawek lub rozwidleń.

Coraz więcej zabiegowców zwraca uwagę na urządzenia, które będą wspomagały minimalizowanie ewentualnych powikłań pozabiegowych. W tym przypadku, bez żadnych wątpliwości, iluminator żył przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa zabiegowego, jak polepszenia komfortu pracy przy zabiegach w kosmetologii estetycznej. Posiadanie lokalizatora naczyń krwionośnych w gabinecie nie tylko podniesie jakość usług estetycznych, ale także zwiększy zainteresowanie zabiegami, jak i zaufanie klientów.

Rozwijaj się i wprowadzaj do swojego biznesu nowe możliwości!

Odwiedź nasz sklep internetowy, poznaj doskonałą aparaturę kosmetyczną ➞ TUTAJ

Sprawdź naszą ofertę szkoleń, dotyczących diagnostyki kosmetologicznej➞ TUTAJ

Nie czekaj! Zapisz się na szkolenie właśnie teraz!
Zapraszamy do kontaktu z naszymi placówkami w całej Polsce!
☎ Warszawa: +48 572 722 283, [email protected]
☎ Katowice: +48 512 773 626, [email protected]
☎ Gdańsk: +48 500 800 766, [email protected]

Zadaj pytanie
Oceń nas!