Masaż pobudzający zmysły – Masaż 4D

Innowacyjna technika pobudzająca zmysły – czyli Masaż 4D, który już teraz może stać się Twoim kluczem do rozwoju! Przyłącz się do naszego wyjątkowego szkolenia i poznaj tajniki tej unikalnej metody, pozwalającej na osiągnięcie harmonii oraz pełnego odprężenia ciała i umysłu.

Czym jest Masaż 4D?

Masaż 4D to innowacyjna metoda manualnej terapii, która działa głęboko relaksująco na ciało i umysł. Wykorzystuje zmysły dotyku, słuchu, węchu oraz wzroku – zapewniając kompleksowe doznania zarówno na płaszczyźnie fizycznej, jak i psychicznej.
To unikalna forma masażu, zdobywająca coraz większą popularność i uznanie w dziedzinie terapii i profilaktyki zdrowia.

Świece, aromatyczne zapachy, kadzidełko, pachnące olejki, ciepła pościel jest to nie tylko obecna moda na relaksację, ale jeden z podstawowych warunków, aby masaż mógł się odbyć i klient był z niego zadowolony. W tej chwili w praktyce terapeutycznej spotykamy się z sytuacjami, iż masaż relaksacyjny jest także wstępem do innych zabiegów kosmetyczno-terapeutycznych. Jest to filar, na którym opiera się cała technika relaksacji oraz wszelkie zabiegi, którym się poddajemy aby uwolnić się od zbędnego napięcia.

Jak będzie wyglądało szkolenie?

Szkolenie Masażu 4D opiera się na doskonałej równowadze między teorią, a praktyką. To możliwość poznania zarówno klasycznych techniki masażu, jak i unikatowych elementów opracowanych specjalnie przez naszych specjalistów.

✅Koszt szkolenia to 1800 zł – 2 dni*
✅Do szkolenia może przystąpić każdy

*Po ukończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat w języku polskim i angielskim oraz skrypt szkoleniowy

PROGRAM SZKOLENIA:

TEORIA

 • Anatomia, mięśnie i powięzi
 • Budowanie wywiadu z klientem przed rozpoczęciem masażu relaksacyjnego.
 • Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu, pozycje masażu, czas, siła oraz kierunek masażu
 • Określanie ilości i częstotliwości zabiegów w serii

PRAKTYKA (Liczba modelek: 4-5)

Relaksacyjny masaż pleców:

 • Technika wprowadzająca
 • Głaskanie
 • Rozcieranie podnoszące miejscowo temperaturę tkanek
 • Działanie przepychająco-ssące za pomocą ugniatania
 • Rozciąganie jako bogactwo bodźców mechanicznych
 • Technika specjalna – uciskanie

DODATKOWO:

 • Opracowanie kończyn górnych i dolnych z wykorzystaniem wszystkich technik masażu relaksacyjnego
 • Masaż pośladków oraz głowy

➡️Zobacz więcej na temat szkolenia → TUTAJ

Przystąpienie do szkolenia Masażu 4D to inwestycja w swój rozwój osobisty i zawodowy! Jesteśmy przekonani, że po ukończeniu Masażu 4D, Twoje umiejętności w dziedzinie masażu relaksacyjnego staną się nie tylko kompleksowe, ale także unikatowe, co pozwoli Ci wyróżnić się na tle konkurencji i zdobyć uznanie w branży.

Perspektywy zawodowe po szkoleniu Masażu 4D

Po ukończeniu naszego szkolenia Masażu 4D, będziesz miał szeroki wachlarz możliwości znalezienia pracy, zarówno jako samozatrudniony masażysta, jak i w renomowanych ośrodkach relaksacyjnych, spa, salonach kosmetycznych czy hotelowych ośrodkach wellness.
Branża wellness i masaży dynamicznie się rozwija, co stwarza duże zapotrzebowanie na wyspecjalizowanych specjalistów. Dzięki zdobytym umiejętnościom w innowacyjnej technice Masażu 4D, będziesz mógł wyróżnić się na konkurencyjnym rynku pracy i zdobyć uznanie wśród klientów.

Dlaczego warto zapisać się na szkolenie?

➡️Inwestycja w rozwój osobisty i zawodowy – zapisując się na szkolenie Masażu 4D, podejmujesz krok ku doskonaleniu swoich umiejętności i poszerzaniu horyzontów w dziedzinie masażu. To inwestycja w siebie, która przyniesie Ci korzyści zarówno na płaszczyźnie osobistej, jak i zawodowej.

➡️Unikatowe umiejętności – na szkoleniu opanujesz nie tylko klasyczne techniki, ale również innowacyjne elementy, opracowane przez naszych ekspertów.

➡️ Przewaga nad konkurencją – po ukończeniu Masażu 4D, będziesz posiadać zaawansowaną wiedzę i praktykę, które pozwolą Ci zdobyć uznanie w branży masażu. Pracodawcy i klienci docenią Twoje profesjonalne podejście oraz umiejętność dostosowania się do różnorodnych potrzeb klientów.

➡️Nawiązanie nowych kontaktów – zapisując się na nasze szkolenie, dołączysz do społeczności pasjonatów masażu. Wspólna nauka i wymiana doświadczeń z innymi uczestnikami stworzą inspirujące środowisko, sprzyjające dalszemu rozwojowi zawodowemu.

Szkolenia w Broadway Beauty jeszcze taniej!

Dofinansowania

Skorzystaj z możliwości dofinansowania z Bazy Usług Rozwojowych lub Krajowego Funduszu Szkoleń i zyskaj do 80% zniżki na szkolenia! Wypełnij formularz, a my z chęcią pomożemy Ci znaleźć najlepszą ofertę dofinansowania, dzięki której pozyskasz odpowiednie środki na rozwój swoich kwalifikacji.

Dofinansowania krok po kroku → TUTAJ

Broadway Beauty Students

Dzięki Broadway Beauty Students możesz zyskać do 50% zniżki na szkolenia! To innowacyjny rodzaj nauczania, który dedykowany jest studentom kosmetologii, studentom pielęgniarstwa lub uczniom policealnej szkoły Technik Usług Kosmetycznych.

Zobacz jakie warunki musisz spełnić by zostać Studentem Broadway Beauty → TUTAJ

Postaw na rozwój i wprowadź do swojego biznesu nowe możliwości!

Nie czekaj! Zapisz się na szkolenie właśnie teraz! Zapraszamy do kontaktu z naszymi placówkami w całej Polsce!

☎ Warszawa: +48 572 722 283, [email protected]
☎ Katowice: +48 512 773 626, [email protected]
☎ Gdańsk: +48 500 800 766, [email protected]

 

Zadaj pytanie
Oceń nas!