A TY JAK POMAGASZ?

Zastraszanie, przemoc psychiczna i fizyczna, pogarda, umniejszanie, degradowanie do roli popychadła i wiele, wiele innych przykrych momentów musiały przejść nasze podopieczne.

Na naszej wieloletniej drodze budowania marki Broadway Beauty otrzymywaliśmy nieocenioną pomoc, często bezinteresownie i nie chcemy przerywać łańcucha dobrych uczynków. Gdy przyjrzeliśmy się sytuacji kobiet, które samotnie wychowują dzieci prawie pękło nam serce i postanowiliśmy pomagać właśnie tym kobietom.

W Polsce mamy 23 Domy Samotnej Matki prowadzone przez Caritas Polska, są też inne ośrodki co daje łącznie ponad 60 placówek tego typu, ale to tylko chwilowe przystanie dla kobiet zmagających się z najtrudniejszymi problemami, takimi jak brak dachu nad głową, przemoc czy brak środków do życia. Kobiety, którym udało się zebrać w sobie i odważyły się uciec od swoich oprawców, w takich domach otrzymują pierwszą najważniejszą pomoc – schronienie i spokój. Kolejno mogą liczyć na pomoc prawną, psychologiczną, terapeutyczną i pedagogiczną. Ta ostatnia pomaga im nawiązać zdrowe relacje z własnymi dziećmi, które też przeszły przez piekło. Wreszcie mogą podjąć naukę i pracę, które pozwolą im na usamodzielnienie się i odzyskanie własnej godności.

Właśnie tu pojawiamy się MY. Opierając się na ponad 15sto letnim doświadczeniu w prowadzeniu szkoleń Beauty chcemy co roku przyjąć pod swoje skrzydła potrzebujące kobiety i dać im wiedzę i umiejętności, dzięki którym będą Paniami swojego losu i już nigdy nie będą od nikogo zależne.

Każda z naszych podopiecznych będzie miała indywidualną ścieżkę kariery dopasowaną do jej preferencji, możliwości i predyspozycji. To wszystko po to, żeby świadomie i samodzielnie decydowały o swoim losie. Broadway Beauty nie tylko pomoże zdobyć wiedzę, zaangażuje się w życie i sytuacje podopiecznej. W końcu to ma być nowa droga życia tym razem usłana różami bez kolców, dlatego bardzo ważne dla nas jest jak najlepsze poznanie potrzeb i marzeń tych kobiet, które łamiącym głosem opowiadają nam swoje przerażające historie.

A teraz chyba najważniejsze – Osoba wybrana do programu zostaje objęta pomocą w postaci:
· Szkolenia zawodowego
· Sprzętu umożliwiającego podjęcie pracy w zawodzie
· Metamorfozy wyglądu
· Pomocy w znalezieniu pracy
· Wsparcia w stawianiu pierwszych kroków w samodzielnym życiu
· Pomocy w odkrywaniu swojej siły, kobiecości i pewności siebie

Broadway Beauty to marka tworzona przez Kobiety dla Kobiet. Na przestrzeni tych lat poznaliśmy niezliczoną ilość kobiet były to dziewczyny tworzące nasz zespół, kursantki, modelki, klientki i każda z nich miała swoją historie, dlatego wiemy jaki Świat bywa okrutny. To wtedy pojawiła się nasza kolejną misja, której celem jest stworzenie podstaw do samodzielnego życia tym najbardziej potrzebującym samotnym matkom, które nie ze swojej winy zostały pozbawione dostępu do normalnego życia.

Drogie Panie, jeżeli znacie kogoś, kto jest w Domu Samotnej Matki i czuje, że branża Beauty będzie czymś w czym taka osoba by się odnalazła to nie wahajcie się i wyślijcie do wypełnienia ankietę! Czekamy na Was z otwartymi ramionami i sercami.

Do zobaczenia na nowej drodze do lepszego życia!

 

Zobacz na naszym Instagramie co oferuje program parasol:

 

Zadaj pytanie
Oceń nas!