LIPOMIKROTERAPIA – przygotuj skórę na lato !

Data: 11.03.2024
Godzina: 12:00
Miejsce: Facebook / Zoom: https://www.facebook.com/events/925172972445104
Certyfikat uczestnictwa: 50zł
Darmowy webinar specjalnie dla Ciebie!

Wpis zawiera informacje na temat wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów (przedstawiciele zawodów medycznych, apteki, laboratoria diagnostyczne, podmioty lekarskie). Zapoznając się z treścią jednocześnie oświadczasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej.

Zapraszamy na darmowy webinar skierowany do Profesjonalistów, w trakcie którego dowiesz się jak wyróżnić się na rynku zabiegów dedykowanych do odświeżania skóry na wiosnę, przygotowań do lata i zadbania o skórę po okresie wakacyjnym.
Przedstawimy Ci nowoczesne produkty, stworzone z myślą o zapewnieniu skórze Twoich Klientów najlepszej, spersonalizowanej opieki i pielęgnacji. Wskazówki ekspertów oraz prezentacja innowacyjnych rozwiązań pomogą Ci zrozumieć, dlaczego to właśnie te zabiegi powinny pojawić się w Twojej ofercie zabiegowej przed i po okresie letnim.

A czy słyszałaś kiedyś pojęcie LIPOMIKROTERAPIA?

Jeśli nie, to najwyższy czas, aby je poznać! Webinar będzie niepowtarzalną okazją, by zgłębić świat innowacyjnych rozwiązań, stworzonych do personalizacji zabiegów.
LIPOMIKROTERAPIA to nowa era w pielęgnacji skóry. Dzięki zastosowaniu liposomów jako nośników składników aktywnych możesz wykonać nieskończone kombinacje zabiegowe, które użyte w LIPOMIKROTERAPII są bezpieczne i skuteczne jak nigdy wcześniej.
Poznasz pierwsze w Polsce innowacyjne rozwiązanie do terapii przebarwień, a także poprawy jakości skóry.
Dowiesz się, dlaczego dzisiaj stawiamy na innowacyjne cząsteczki w postaci czynników wzrostu i egzosomów do pielęgnacji okołozabiegowej, która staje się integralną częścią zabiegu, a nie tylko dodatkiem.

Webinar dla profesjonalistów to niepowtarzalna okazja, by zgłębić świat innowacyjnych rozwiązań, stworzonych do personalizacji zabiegów. Łącz peelingi jak nigdy dotąd, korzystając z mocy mikronakłuć.

Czego dowiesz się podczas webinaru?
• Czym jest LIPOMIKROTERAPIA – innowacja, która staje się hitem w 2024. Sprawdź i wprowadź ją w swoim gabinecie, zanim zrobi to konkurencja.
• Liposomy – dowiesz się, dlaczego to właśnie te nośniki substancji aktywnych są na topie w kosmetologii i na co zwracać uwagę przy wyborze produktów do LIPOMIKROTERAPII.
• Peelingi chemiczne 2.0 – systemowe podejście do zabiegu eksfoliacji, zupełnie nowe spojrzenie na proces prowadzenia Klienta w gabinecie.
• Problemy skóry w okresie letnim –  dowiesz się jak wykorzystać nabytą wiedzę i poznane produkty do stworzenia autorskich terapii regenerujących skórę przed i po okresie wakacyjnym, wykorzystując pierwszy w Polsce peeling z zamkniętymi w stabilizowanych liposomach substancjami aktywnymi.
• Personalizacja zabiegu – poznasz techniki łączenia najnowszej generacji peelingów chemicznych z mikronakłuciami.
• Regeneracja 2.0 – nie tylko okluzja i nawilżenie. Dowiesz się, dlaczego dzisiaj stawiamy na innowacyjne cząsteczki w postaci czynników wzrostu i egzosomów do pielęgnacji okołozabiegowej.
• CASE STUDY – dobranie terapii i zabieg pokazowy na konkretnym przypadku z omówieniem możliwych rozwiązań.

Co możesz zyskać?
• Możliwość otrzymania certyfikatu uczestnictwa.
• Unikatową wiedzę na temat innowacyjnej formy terapii skóry.
• Umiejętność systemowego prowadzenia Klienta podczas długotrwałej współpracy, z zastosowaniem personalizowanych zabiegów.
• Wiedze na temat przeprowadzenia krok po kroku zabiegu z wykorzystaniem nowoczesnych peelingów hybrydowych, w połączeniu z mikronakłuciami.
• Gotowe rozwiązania, które pozwolą poszerzyć Twoją ofertę o innowacyjne technologie, dostępne tylko w Twoim gabinecie!

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: [email protected]

Zadaj pytanie
Oceń nas!