Warsztaty Hybrid Stain, Brow Code — wyjątkowe seminaria dla każdego

Australijska marka Brow Code, dzięki której powstała wyjątkowa hybrydowa farbka Hybrid Stain Dye to innowacja w dziedzinie stylizacji brwi. W ostatnim czasie w naszych placówkach są prowadzone warsztaty, dzięki którym przedstawiamy ten wyjątkowy produkt, który podbił światowy rynek.

Zapisz się na warsztaty w naszych placówkach w całej Polsce TUTAJ

Jak przebiegają warsztaty?

Warsztaty, które odbywają się w naszych placówkach, są całkowicie darmowe. Na spotkaniach przekazujemy Wam ogromną dawkę wiedzy, na których dowiesz się m.in. czym tak naprawdę jest – Hybrid Stain Dye, jak skład produktu wpływa na jego trwałość. jak wygląda procedura zabiegowa. Poznasz również: tajniki stylistów marki Brow Code – czyli jak sprawić by zabieg był jeszcze bardziej efektywny oraz jak wzmocnić brwi i przyspieszyć ich odrost, czyli magiczny olejek Brow Code Gold Oil.

Dodatkowo dzięki nam zyskasz:

  • rewolucyjną innowację na rynku stylizacji brwi
  • zniżkę na zakupy produktów marki Brow Code
  • certyfikat potwierdzający uczestnictwo w warsztatach.

Wiedza i miło spędzony czas zmienią Twój punkt widzenia na koloryzacje brwi. Wiemy, że branża beauty bardzo ewoluuję, dlatego cały czas dążymy do tego by pomagać Wam w samorozwoju.

Dlaczego farbka Hybrid Stain Dye?

Inna niż wszystkie? Śmiało możemy powiedzieć, że tak! Farbka ta została stworzona z myślą o klientkach, które są gotowe wznieść swoje brwi na wyższy poziom. Ten wyjątkowy produkt został zaprojektowany przez jedną z topowych stylistek brwi na świecie Melanie Marris w celu uzyskania bogato na pigmentowanych i długotrwałych rezultatów, takich jak henna. Hybrid Stain Dye oferuje moc i intensywność utrzymując się na skórze do 10 dni, a na włoskach pozostaje do 6 tygodni.
Na rynku istnieje szereg marek produkujących preparaty do stylizacji brwi, jednak nie wszystkie dają nam takie efekty, jakie byśmy chcieli uzyskać. Jedną z wiodących w kategorii stylizacji brwi i rzęs na świecie jest Brow Code. Gama produktów Brow Code została zaprojektowana w wysokich standardach jakości, przekraczających wymagania stylistów na całym świecie. Najbardziej innowacyjnym produktem, jaki stworzyła marka Brow Code jest farbka Stain Hybrid Dye. Jedyna taka farbka dająca najsilniejszą pigmentację brwi w branży beauty.
Dodatkowo posiada cztery niesamowite odcienie:

  • Harvest Brown (Light brown – Jasnobrązowy)
  • Brooklyn Brown (Medium brown – Średni Brąz)
  • Perfecto Brown (Dark Brown – Ciemny Brąz)
  • Dark Roast (Black – Czarny)

Już w ciągu niecałych 3 minut otrzymasz intensywny efekt – to innowacyjne rozwiązanie, w porównaniu do henny pudrowej, którą wykonuje się 3 krotnie dłużej. Jest to jedyna taka hybrydowa farbka na świecie, która będzie idealnym rozwiązaniem dla klientów, którzy mają niewiele włosków, ale nadal obawiają się wykonania makijażu permanentnego. Hybrid Stain to produkt zupełnie inny od klasycznych farbek — to wymiar nowej jakości i efektów.

Kto może wziąć udział w warsztatach?

Każdy, kto tak naprawdę chce poznać ten bestseller w dziedzinie stylizacji brwi. Nie zastanawiaj się dłużej i wznieś swoje brwi na wyższy poziom. Nie zwlekaj dłużej i dołącz do grona osób, które już poznały innowację w hybrydowym farbowaniu brwi. Jeżeli chcesz by Twój biznes stał się wyjątkowy to wykorzystaj szanse by poznać nowe możliwości jakie daje marka Brow Code. Rozwijaj się i dbaj o swój biznes właśnie z nami.

Zapraszamy do naszych placówek na kolejne bezpłatne warsztaty:

Nie zwlekaj poznaj markę Brow Code już TERAZ!

Zadaj pytanie
Oceń nas!