Targi Beauty Forum 2019 – Relacja – Broadway Beauty

Ostatni weekend to dla Broadway Beaty bardzo pracowity, ale zarazem wyjątkowo satysfakcjonujący czas. Mieliśmy okazję brać udział w imprezie dla profesjonalistów związanych z branżą beauty – Targi Beauty Forum 2019. Sobota i niedziela, w trakcie której można było odwiedzić stoisko BB i spotkać się z nami osobiście, były zwieńczeniem wielotygodniowych przygotowań do tego wydarzenia.

Targi Beauty Forum 2019 - nowe stoisko Broadway Beauty

Nowe stoisko Broadway Beauty 2019

Stoisko, które zlokalizowane zostało od razu przy wejściu głównym, w tym roku przyjęło zupełnie inną formę. Do Państwa dyspozycji poza ladą, zza której można było porozmawiać z pracownikami, oddaliśmy również kilka stolików. Wielu z Was relaksowało się tam przy kieliszku szampana z dodatkiem owoców lub szklance wody. Napoje te serwowane były przez barmana, który zza Coctail Bar’u przygotowywał swoje specjały.

Targi Beauty Forum 2019 - nowe stoisko Broadway Beauty

Całości wyjątkowego efektu wizualnego stoiska BB dopełniały zamówione specjalnie na tę okazję, ogromne balony, które unosiły się nad każdym ze stolików. Balony ulokowane zostały również przy dużej ściance z logo Broadway Beauty i stanowiły tym samym dodatkową dekorację.

Poza nowym stoiskiem, mieliśmy przygotowane dla zwiedzających Targi Beauty Forum 2019 również inne niespodzianki. Były to zniżki na cały asortyment BB, jak również muzyka idealnie dopełniająca całość klimatu. Jedną z głównych atrakcji przygotowaliśmy zarówno w sobotę jak i niedzielę. Zaprosiliśmy znanych z pierwszych stron gazet gości specjalnych. Każdy, kto ok. godz. 14:00 pojawił się u nas, mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z MARCINEM GORTATEM, RAFAŁEM JONKISZEM oraz RAFAŁEM MAŚLAKIEM. Każdy z tłumnie odwiedzających nas gości, kto sfotografował się z zaproszonymi Panami, dodatkowo otrzymywał voucher. Upoważnia on do otrzymania zniżki na szkolenia realizowane w Broadway Beauty lub asortyment dostępny w naszej hurtowni.

Targi Beauty Forum 2019 - Marcin Gortat i Rafał Jonkisz na ściance Broadway Beauty Targi Beauty Forum 2019 - Marcin Gortat i Rafał Jonkisz z gośćmi

Jeszcze raz pragniemy serdecznie podziękować za tak liczne wizyty na naszym stoisku. Wszystko co przygotowaliśmy, robiliśmy z myślą o naszych Klientach i widzimy, że było warto ? Dziękujemy i już dziś serdecznie zapraszamy na kolejne edycje!

Targi Beauty Forum 2019 - praca wre Uśmiech do Klientów Targi Beauty Forum 2019 - Żaneta Stanisławska z cieplutkim jeszcze magazynem Forever Przedstawiamy pełną ofertę - jest w czym wybierać Targi Beauty Forum 2019 - nasze wyjątkowe trenerki Zespół Broadway Beauty zawsze zwarty i gotowy

Mateusz Makarewicz

Zadaj pytanie
Oceń nas!