Stain Hybrid Dye, REWOLUCJA, nie ewolucja!

Farbka STAIN HYBRID DYE od Brow Code, czyli długotrwałe barwienie brwi.

Brwi są oprawą oczu i dopełnieniem całej twarzy. Dodają charakteru i mają duży wpływ na wygląd człowieka. Nic dziwnego, że kobiety przykładają dużą wagę do kształtu swoich brwi, a styliści wymyślają coraz lepsze produkty do ich stylizacji.

Dlatego właśnie zabiegi koloryzujące brwi są najczęściej wybieranymi w gabinetach kosmetycznych. Dzięki odpowiedniej stylizacji możemy uzyskać efekt idealnej oprawy oka, nadać odpowiedni kształt, przykryć ubytki, a także wzmocnić efekt makijażu permanentnego.

Na rynku istnieje szereg marek produkujących preparaty do stylizacji brwi, jednak nie wszystkie dają nam takie efekty, jakie byśmy chcieli uzyskać. Jedną z wiodących w kategorii stylizacji brwi i rzęs na świecie jest Brow Code. Gama produktów Brow Code została zaprojektowana w wysokich standardach jakości, przekraczających wymagania stylistów na całym świecie. Najbardziej innowacyjnym produktem, jaki stworzyła marka Brow Code jest farbka Stain Hybrid Dye. Jedyna taka farbka dająca najsilniejszą pigmentację brwi w branży beauty.

Dzięki Hybrid Stain Dye uzyskujemy napigmentowane i długotrwałe rezultaty. To farbka o sile efektu makijażu permanentnego. Jako jedyny taki preparat na rynku barwi włosy i skórę bardzo intensywnie. Dzięki wyjątkowemu składowi wiąże się z naskórkiem aż do 21 dni, stanowiąc idealne rozwiązanie dla klientów z niewielką ilością włosków lub tych, którzy cenią sobie intensywny efekt. Dzięki niej możemy skrócić czas zabiegowy aż 3 krotnie (w porównaniu z aplikacją henny pudrowej), a już po 3 minutach od aplikacji uzyskujemy bardzo intensywny efekt. Jest to pierwsza na świecie tak dobrze utrzymująca się farbka zarówno na skórze, jak i na włoskach

Czym tak naprawdę jest farbka do brwi Stain Hybrid Dye. Skąd bierze się jej siła?

Farbka ta to mieszanina henny, czynników kondycjonujących, PPD, dopełniaczy i prekursorów koloru. To farba semi-permanentna lub permanentna oksydująca, o ph zasadowym 7,5-9,5. Dzięki małej wielkości cząsteczki penetruje łodygę włosa poprzez otwarte łuski do korzenia włosa. Brak surfaktantu pozwala dodatkowo na penetrację barwnika przez naskórek i pozostanie henny oraz barwnika w warstwie rogowej przez co uzyskujemy intensywne zabarwienie także na skórze. Dodatkową zaletą farbki są świetne kolory bez zielonych odcieni, nawet w przypadku bardzo jasnych włosów. Dzięki żelowej konsystencji farbki, nakładanie na skórę jest zdecydowanie szybsze niż w przypadku henny.

Dodatkowo, to co wyróżnia Stain Hybrid Dye to jej skład, który zawiera szereg składników pochodzenia naturalnego.
Są to między innymi:

  • henna,
  • ekstrakt z róży,
  • szafran,
  • aloes
  • olejki eteryczne ze skórki cytrynowej.

Taki bogaty skład wpływa nie tylko na intensywność farbowania, ale również na odżywienie brwi.
Stain Hybrid Dye to produkt, który powinien znaleźć się w każdym gabinecie zajmującym się profesjonalną stylizacją brwi. Jej wyjątkowość to nie tylko doskonałe efekty zabiegowe, ale także krótszy czas wykonania zabiegu. To pierwsza na świecie najsilniejsza technologia farbowania brwi!

Poznaj Hybrid Stain Dye. kliknij tutaj i zdobądź rynek beauty!

Obejrzyj film na naszym kanale YouTube i sprawdź jakie zalety posiada Stain Hybrid Dye i dla jakich klientów będzie idealny.

Zadaj pytanie
Oceń nas!