Nowy wymiar zakupów profesjonalnych. Aplikacja BB

Korzystasz z aplikacji mobilnych?

Z całą pewnością większość z Was bez wahania odpowie, że tak, i to każdego dnia! To właśnie aplikacje ułatwiają nam codzienne korzystanie chociażby z bankowości internetowej, czy też dokonywanie szybkich zakupów. Dzięki nim wszystko czego potrzebujesz możesz mieć w swoim telefonie, wystarczy, że masz zainstalowaną aplikację oraz dostęp do Internetu. W Broadway Beauty wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów. Aby usprawnić zakupy w naszej hurtowni i zaoszczędzić Twój czas stworzyliśmy aplikację mobilną Broadway Beauty.

Sprawdź naszą nowość – aplikację mobilną od Broadway Beauty !

To nowoczesny i funkcjonalny system pozwalający na zrobienie zakupów w naszej hurtowni. Zadbaliśmy o komfort korzystania z aplikacji tworząc przejrzysty podział kategorii oraz szczegółowe opisy poszczególnych produktów. Dodatkowo intuicyjny system sprawia, że cały proces zakupowy przejdziesz jeszcze szybciej i wygodniej.

Rób zakupy z aplikacją i korzystaj z rabatów

Aplikacja mobilna Broadway Beauty to nie tylko wygodne zakupy, to też atrakcyjne rabaty dla klientów korzystających z aplikacji. Śmiało, możemy stwierdzić że dzięki niej masz cały asortyment hurtowni w kieszeni 😉

Liczy się czas

Gdy grafik pęka w szwach, a braki w zaopatrzeniu uniemożliwiają wykonanie zabiegów powiedzenie „czas to pieniądz” nabiera podwójnego znaczenia. Już nie musisz czekać na otwarcie naszej hurtowni aby złożyć zamówienie u doradcy, czy też dokonywać zakupów za pośrednictwem strony internetowej. Korzystając z aplikacji Broadway Beauty możesz złożyć swoje zamówienie o każdej porze dnia i nocy 😉 bez względu na to gdzie jesteś.

Jeśli jednak masz pytania i chcesz rozwiać swoje wątpliwości pamiętaj, że nasi doradcy klienta są do Twojej dyspozycji w każdej placówce. Zawsze chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Bądź na bieżąco

Użytkownicy aplikacji Broadway Beauty jako pierwsi otrzymują od nas informacje o nowościach i specjalnych rabatach. Dodatkowo zyskują szybki dostęp do historii swoich zamówień oraz ulubionych produktów. Z łatwością mogą porównać aktualne ceny oraz sprawdzić dostępność asortymentu.

Jak rozpocząć swoje zakupy z aplikacją Broadway Beauty ?

Pobierz aplikację „Broadway Beauty” za pośrednictwem sklepu Google Play jeśli korzystasz z systemu Android lub App Store jeśli korzystasz z systemu iOS. Zainstaluj aplikację i zarejestruj się aby szybko i wygodnie korzystać z aplikacji logując się do swojego indywidualnego konta. Zakupy w aplikacji możesz dokonywać również jako użytkownik niezarejestrowany jednak nie otrzymasz wtedy dostępu do indywidualnego konta. Uzupełniając swoje dane zyskujesz przejrzysty podgląd zamówień i płatności. Jeśli chcesz otrzymać fakturę Vat musisz uzupełnić swoje dane firmowe podając niezbędne informacje takie jak nazwa firmy, adres oraz numer NIP. Przy kolejnych zakupach zaoszczędzisz czas na uzupełnianie tych informacji.

Płatności

Za zakupy w aplikacji zapłacisz wygodnie szybkim przelewem, Blikiem lub za pośrednictwem PayPo i PayPal. Dodatkowo możesz skorzystać z opcji zakupu ratalnego wybierając „eraty”.

Teraz szybciej, łatwiej i przyjemniej zaopatrzysz swój salon we wszystkie niezbędne produkty.

Jednym kliknięciem w telefonie przeniesiesz się do naszej hurtowni za sprawą aplikacji Broadway Beauty. Dodatkowo zyskasz atrakcyjne rabaty i będziesz zawsze na bieżąco z naszymi nowościami.

Zadaj pytanie
Oceń nas!