Perfekcyjny zabieg. Perfectionist ?‍♀️

Whitening blend – rozwiązanie idealne

Whitening blend to ekskluzywna mieszanka stworzona przez Beauty Spa natural resources. Składa się z trzech składników aktywnych, które działają w synergii, zapewniając silne działanie rozjaśniające i hamujące powstawanie przebarwień.
Aby skutecznie niwelować przebarwienia trzeba poznać dokładnie przyczynę problemu. Dlatego Whitening blend działa na obszarach:

 • Wpływa na nadmierną produkcję melaniny,
 • Redukuje stan zapalny skóry leżących u podstaw hiperpigmentacji,
 • Działa odnawiająco, aby skóra stała się gładsza, bardziej jednolita i promienna.

Efekt synergii działania składników Whitening blend leży u podstawy jej składników, czyli: połączenia rezorcynolu i bisabololu (SymWhite® Plus), ekstraktu z kwiatu porcelanowego oraz lukrecji. Rezultatem potwierdzonym naukowo jest skóra, która dzień po dniu odzyskuje równomierny koloryt i blask. Stopniowo uczy się bronić przed codziennymi zagrożeniami. To kuracja redukująca przebarwienia i zapobieganie – dwa w jednym.

Rezorcynol i bisabolol – synergia działania dla intensywnego efektu

Rezorcynol i bisabolol to połączenie znane pod nazwą SymWhite® Plus. Stanowi związek opracowany specjalnie do leczenia przebarwień. Działa na trzech poziomach.

Zarządzanie produkcją melaniny

Powszechnie wiadomo, że przebarwienia są wynikiem nadmiernej produkcji melaniny – barwnika w skórze. Rezorcynol i bisabolol w połączeniu działają regulująco na proces wytwarzania melaniny a aspekt ten jest potwierdzony badaniami naukowymi.
Działanie przeciwutleniające
Rezorcynol i bisabolol działają jako zmiatacze wolnych rodników (ROS). Skutkuje to zmniejszeniem stanu zapalnego, co prowadzi do przeciwdziała starzeniu się skóry oraz zmniejszenia stymulacji melanocytów.

Inhibicja IL-1-α i TNF-α

SymWhite® Plus jest silnym inhibitorem interleukiny-1-alfa (IL-1-α), czyli cytokiny biorącej udział w procesach naprawczych tkanek, która wykazuje silne działanie prozapalne. Hamuje również TNF-α, cytokinę zaangażowaną w ogólnoustrojowy stan zapalny. TNF-α- należy do grupy cytokin, które stymulują reakcję ostrej fazy zapalnej.

Porcelanowy kwiat – skóra krystalicznie rozjaśniona

Kwiat porcelanowy – Hoya lacunosa, to orientalna roślina o bardzo charakterystycznym rodzaju kwiatu. Mały, jasny kwiat, którego płatki przypominają drobne kryształy jest stosowany w medycynie tradycyjnej ze względu na swoje właściwości kojące. Beauty Spa pozyskuje ten cenny surowiec z Tajlandzkich farm. Gwarantuje to jego identyfikowalność, trwałość gatunku oraz ochronę bioróżnorodności. Beauty Spa tym samym dba o ten unikatowy chroniony gatunek w środowisku naturalnym.
Skład ekstraktu z kwiatu porcelanowego jest idealnym rozwiązaniem w kuracjach przeciwko przebarwieniom. Zawiera terpeny, flawonoidy i fitosterole o działaniu kojącym, ochronnym i rewitalizującym, co idealnie sprawdza się w walce z delikatnym problemem, jakim są stany zapalne skóry. Ponadto kwiat i jego przezroczysty, krystaliczny, delikatny i świetlisty wygląd kojarzy się z pojęciem doskonałości i odbiciem światła, które są niezbędne do nadania skórze twarzy promiennego wyglądu, zgodnie z nowoczesnym trendem „nude”.

Ekstrakty z lukrecji: starożytne środki lecznicze

Perfectionist zawiera ekstrakt z lukrecji. Bogaty w kwas glicyretynowy o silnym działaniu wyciszającym stan zapalny na skórze. Dodatkowo składnik, który jest inhibitorem enzymu odpowiedzialnego za produkcję melaniny. Właściwości łagodzące, przeciwzapalne i przeciwzaskórnikowe sprawiają, że jest on niezbędnym składnikiem aktywnym w leczeniu skóry przebarwieniami.

Perfectionist – Zabieg dedykowany skórze z przebarwieniami

Celem zabiegu jest wyrównanie pigmentacji dzięki ekskluzywnej mieszance Whitening Blend od Beauty Spa. Testy kliniczne wykazują doskonałe rezultaty: zmniejszenie widoczności przebarwień, obniżenie produkcji melaniny oraz dodatkowo zwężenie ujść gruczołów łojowych („porów”).
Zalecany:

 • Przebarwienia,
 • Objawy fotostarzenia,
 • Plamy soczewicowate.

Działanie

 • Redukcja przebarwień,
 • Normalizacja produkcji melaniny,
 • Zwężanie ujść gruczołów łojowych oraz wyrównywanie drobnych zmarszczek,
 • Wygładzające, wyrównujące koloryt!
 • Efekt GLOW!

Zadaj pytanie
Oceń nas!