Indus Valey Henna - Bezpłatne Warsztaty Brow Code

Odkryj tajemnicę pięknych brwi – Bezpłatne warsztaty Brow Code!

Kolejna edycja warsztatów z marką Brow Code: Odkryj nowe oblicze profesjonalnej stylizacji brwi

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak ogromną rolę odgrywają brwi w naszym wyglądzie? Czasami niedoceniane, ale brwi mają moc kreowania wyrazu twarzy i podkreślania naszej osobowości. Jeśli jesteś pasjonatem stylizacji brwi, mamy dla Ciebie znakomite wiadomości! Już w maju i czerwcu w placówkach Broadway Beauty odbędzie się kolejna edycja warsztatów z marką Brow Code. To doskonała okazja, aby zgłębić tajniki profesjonalnej stylizacji brwi oraz poznać innowacyjne produkty Brow Code, światowego lidera w tej dziedzinie.

Stylizacja brwi: odrodzenie architektury i geometrii

W ostatnich latach stylizacja brwi przeżywa prawdziwe odrodzenie. Czasy szybkich, niedopasowanych do kształtu twarzy zabiegów henny brwi odchodzą do lamusa. W zamian prym wiedzie architektura i geometria brwi. Dzięki temu coraz więcej klientów zauważa, że odpowiednio dobrany kształt i kolor brwi dodaje blasku, odmładza i podkreśla ich indywidualny charakter.

Brow Code: pionier w dziedzinie stylizacji brwi

Naprzeciw oczekiwaniom stylistów brwi wychodzi marka BROW CODE, stworzona przez stylistkę brwi Melanie Marris w 2016 roku. Dzięki jej wiedzy, pasji i doświadczeniu udało się stworzyć innowacyjne i unikalne produkty, które z powodzeniem są stosowane w gabinetach kosmetycznych na całym świecie. Produkty Brow Code są tworzone z myślą o wszystkich aspektach stylizacji brwi. Począwszy od koloryzacji, henny, laminacji aż po kosmetyki i akcesoria do stylizacji. Dzięki temu możesz zagwarantować swoim klientom kompleksową stylizację i pielęgnację idealnych brwi.

Program warsztatów: od teorii do praktyki

Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się wszystkiego na temat produktów Brow Code. Omówione zostaną najważniejsze produkty marki, a także porównanie henny pudrowej, farbki oraz farbki hybrydowej (Hybrid Stain Dye). Ponadto, ekspert Brow Code przedstawi procedurę zabiegową henny pudrowej oraz wyjaśni, jakie produkty i olejki wykorzystać w pielęgnacji pozabiegowej.

W ramach warsztatów odbędzie się również wykład teoretyczny, podczas którego uczestnicy poznają historię marki Brow Code, omówienie głównych produktów oraz analizę kolorystyczną. Wiedza teoretyczna nabrana podczas wykładu pozwoli uczestnikom na pełne zrozumienie technik i produktów używanych w stylizacji brwi.

Praktyka na warsztatach: demonstracja technik na modelce

Następnie, na modelce zostanie zaprezentowany praktyczny pokaz zabiegu henny pudrowej, geometria brwi oraz regulacja brwi za pomocą wosku Brow Code. Starannie dopracowana formuła wosku sprawia, że wychwytuje nawet najkrótsze włoski i nie podrażnia skóry. Na koniec uczestnicy dowiedzą się, jakie olejki wykorzystać w pielęgnacji pozabiegowej, aby uzyskać najlepsze efekty i zachować piękno brwi na dłużej.

Pytania i odpowiedzi: porozmawiaj z ekspertem

Po zakończonych warsztatach uczestnicy będą mieli okazję zadać pytania ekspertowi Brow Code, aby rozwiać wszelkie wątpliwości i uzyskać praktyczne porady na temat stylizacji brwi. To doskonała okazja, aby zgłębić swoją wiedzę i dowiedzieć się jeszcze więcej o tajnikach tej fascynującej dziedziny.

Darmowy wstęp i rabaty na produkty

Wstęp na warsztaty jest darmowy, a dodatkowo każdy uczestnik będzie uprawniony do rabatu -10% na zakupy produktów marki Brow Code! Warsztaty potrwają od 3 do 4 godzin, a po ich zakończeniu będzie możliwość zakupu certyfikatu w cenie 50 zł. To wydarzenie, którego nie można przegapić, szczególnie jeśli chcesz poznać najnowsze trendy i techniki w stylizacji brwi.

Dołącz do nas na warsztatach z marką Brow Code!

Dołącz do nas na warsztatach z marką Brow Code i odkryj nowe oblicze profesjonalnej stylizacji brwi! Zyskaj nie tylko praktyczne umiejętności, ale również inspirację i wiedzę, które pozwolą Ci rozwijać się w świecie kosmetyki. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą czy początkującym, warsztaty z marką Brow Code na pewno dostarczą Ci wartościowych informacji i umiejętności, które wpłyną na Twoją karierę w branży.

Dress Code

Black / Czarny

Wolne terminy:

Katowice – 16.05 | Zapisz się: +48 512 773 626, [email protected]

Warszawa – 26.05 | Zapisz się: +48 789 250 202, [email protected]

Kraków – 30.05 | Zapisz się: +48 507 407 006, [email protected]

Poznań – 20.05 | Zapisz się: +48 572 722 284, [email protected]

Gdańsk – 05.06 | Zapisz się: +48 500 800 766, [email protected]

Zarezerwuj już dziś swoje miejsce na tych niezwykłych warsztatach i wprowadź swoje umiejętności w stylizacji brwi na wyższy poziom!

Zadaj pytanie
Oceń nas!