Masaż stóp z elementami refleksologii! Szkolenie dla przyszłych ekspertów już wkrótce w Broadway Beauty!

Zostań profesjonalistą w dziedzinie masażu stóp z elementami refleksologii! Już wkrótce w Broadway Beauty – szkolenie dla przyszłych ekspertów!

Zapewnij sobie przewagę zawodową!

Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę na temat refleksologii i zdobyć nowe umiejętności w tej fascynującej dziedzinie? Mamy świetną wiadomość! Już wkrótce w Broadway Beauty pojawi się nowe szkolenie z masażu stóp, wzbogaconego o refleksologię. To doskonała okazja, aby poszerzyć swoje umiejętności terapeutyczne i zapewnić jeszcze lepszą opiekę swoim klientom.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Już wkrótce ogłosimy daty i szczegóły dotyczące naszego najnowszego szkolenia. Śledź nas bieżąco!

Czym jest refleksologia?

Refleksologia, znana również jako refleksoterapia, jest metodą terapii holistycznej, która opiera się na założeniu, że wszystkie organy ciała są powiązane i współpracują ze sobą. Według tej praktyki, każdy organ ma swoje odbicie w określonych punktach na stopach, zwanych refleksami. Ta koncepcja odnosi się do tradycyjnej medycyny chińskiej, która wierzy w istnienie meridianów, czyli kanałów energetycznych w ciele człowieka. Dolegliwości i choroby są traktowane jako objawy zaburzeń przepływu energii przez meridiany.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg trwa zazwyczaj około godziny i obejmuje całe stopy, od palców aż po pięty. Składa się z trzech części: rozgrzewającej, terapeutycznej i relaksacyjnej. Pierwsze dwa etapy mogą być przeprowadzane na sucho lub z użyciem talku, natomiast w części relaksacyjnej wykorzystuje się olejki. Na początku terapeuta może stwierdzić obecność bólu przy uciskaniu pewnych punktów, co wskazuje na problematyczne obszary.

Korzyści wynikające z refleksologii

Refleksologia ma na celu pobudzenie naturalnych zdolności samoleczenia organizmu. Efekty terapii są zależne od rodzaju problemu, z jakim pacjent się boryka. Zabieg może przynieść zmniejszenie obrzęków, złagodzenie bólu oraz nawet działanie przeczyszczające u osób z zaparciami. Refleksologia jest również skuteczna w leczeniu migren, napięcia nerwowego, zaburzeń snu, koncentracji, alergii oraz obniżonej odporności. Oprócz tego, masaż stóp przynosi uczucie odprężenia.

Zalety refleksologii:

 • Detoksykacja i wsparcie dla wątroby, nerek i jelit
 • Łagodzenie stresu i relaksacja organizmu
 • Pomoc w walce z bólem i zwiększenie wydzielania endorfin
 • Poprawa funkcjonowania układu nerwowego i odblokowanie szlaków nerwowych
 • Pozytywny wpływ na układ hormonalny
 • Poprawa krążenia i ukrwienie tkanek
 • Usunięcie toksyn i ulga dla obolałych stóp

Objawy:

 • Nadmierna potliwość
 • Uczucie ciepła lub zimna
 • Senność
 • Wzmożone oddawanie moczu
 • Objawy przypominające przeziębienie

Pamiętaj, że te objawy są naturalną reakcją organizmu na proces oczyszczania z toksyn, który jest pobudzany przez refleksologię.

,,Od relaksu do zdrowia’’ – rosnąca popularność i liczba zadowolonych pacjentów

Opisując rozwój refleksologii jako metody terapeutycznej, warto zauważyć, że przekracza ona ramy jedynie relaksacyjnego masażu. Refleksologia jest również skutecznym sposobem na łagodzenie wielu dolegliwości oraz stanowi wsparcie w leczeniu różnych schorzeń. Pomimo że niektórzy nadal traktują ją jako pseudonaukę, popularność refleksologii ciągle rośnie, a liczba zadowolonych pacjentów, którzy dzięki tej terapii odzyskali zdrowie i poprawili swoje samopoczucie, stale wzrasta.

Szkolenia dla przyszłych ekspertów! Już wkrótce!

Jak wspomnieliśmy wcześniej JUŻ WKRÓTCE w placówkach Broadway Beauty pojawi się nowe szkolenie dotyczące REFLEKSOLOGII. Będzie to doskonała okazja, aby zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu tej naturalnej terapii holistycznej. Szkolenie będzie obejmowało techniki stymulacji punktów refleksyjnych na stopach, korzyści płynące z refleksologii oraz obsługę specjalistycznego sprzętu.

Bądź gotów na nową specjalistyczną wiedzę, która rozszerzy Twoją ofertę i przyciągnie jeszcze więcej zainteresowanych klientów.

A już teraz odkryj naszą pełną ofertę szkoleniową → TUTAJ!

Dołącz także do naszych Darmowych Warsztatów. Poczuj moc wiedzy i doświadczenia, które zmienią Twoją przyszłość zawodową → kliknij TUTAJ i zgłoś się już teraz!

Wyprzedź konkurencję i dołącz do grona profesjonalistów razem z nami!

Zadaj pytanie
Oceń nas!