DARMOWE WARSZTATY! Hydrabrazja + Wybielanie Zębów. Najnowsze Bestsellery w Twoim Gabinecie Kosmetycznym!

Zapraszamy na DARMOWE WARSZTATY Hydrabrazja i Wybielanie Zębów! Dołącz i odkryj najnowsze trendy w gabinecie kosmetycznym! Poznaj urządzenie Skyllar i metodę kosmetycznego wybielania zębów.

Dlaczego takie połączenie zabiegów prezentujemy podczas warsztatów?

Ponieważ podchodzimy do klientek holistycznie. Pragniemy zadbać o piękną, zdrową cerę i lśniący, biały uśmiech. Chcemy, aby nasze klientki czuły się cudowne i pewne siebie latem. Kiedy cera jest promienna i wypielęgnowana, a biały uśmiech olśniewa, nie ma potrzeby stosowania makijażu podczas wakacji czy urlopu.

Nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia i zapisz się już TERAZ!

Przyciągnij nowych klientów!

Chcesz zaskoczyć swoje klientki, a może poszukujesz nowych, ciekawych usług? Poznaj nowości branży beauty i przyciągnij nowych klientów! Aby zapewnić Ci najnowsze trendy w gabinecie kosmetycznym i pomóc Ci wprowadzić nową usługę, przygotowaliśmy wyjątkowe DARMOWE WARSZTATY.

Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom, zapewniając klientom wyjątkowe doświadczenia! Podczas warsztatów poznasz możliwości urządzenia Skyllar – wyjątkowego, multifunkcyjnego urządzenia do pielęgnacji twarzy. Możesz spersonalizować go według potrzeb swoich klientek, samodzielnie wybierając odpowiednie głowice i opcje zabiegowe. Skyllar oferuje wiele różnych zabiegów, takich jak hydrabrazja, oczyszczanie wodorowe, oksybrazja, nano infuzja, infuzja tlenowa, galwanizacja, sonoforeza i mezoterapia bezigłowa – zdecyduj sama.

Nie czekaj! Zarezerwuj swoje miejsce już TERAZ i odkryj fascynujące możliwości, które przyciągną nowych klientów do Twojego salonu!

Co zyskasz dzięki darmowym warsztatom?

 • Poszerzysz swoją wiedzę. Poznasz innowacyjne urządzenie do pielęgnacji twarzy – Skyllar.
 • Dowiesz się na czym polegają zabiegi hydrabrazji i jak wspaniale działają na skórę.
 • Zdobędziesz wiedzę na temat wpływu oczyszczania wodorowego na skórę.
 • Poznasz tajniki kosmetycznego wybielania zębów.
 • Będziesz mieć wspaniałą okazję do wymiany wiedzy i doświadczeń z innymi specjalistami z branży.
 • Poszerzysz ofertę zabiegową w swoim salonie, co pozwoli Ci zaoferować klientom innowacyjne usługi.
 • Zyskasz konkurencyjną przewagę dzięki wprowadzeniu innowacyjnych usług do swojego salonu.
 • Zadowolisz swoich klientów, oferując im wysokiej jakości zabiegi.
 • Otrzymasz możliwość rozwoju osobistego i zawodowego, zdobywając nowe umiejętności i wiedzę
 • Certyfikat uczestnictwa* (możliwość zakupu za 50 zł)

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, zapisz się na nasze warsztaty i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami w gabinecie kosmetycznym!

Czego będą dotyczyły warsztaty?

Podczas warsztatów zobaczysz zabiegi z zakresu hydrabrazji. To doskonałe, nieinwazyjne sposoby oczyszczenia, nawilżenia, oraz peelingowania cery strumieniem wody. Zabieg sprawdzi się do każdego rodzaju cery, nawet tej najdelikatniejszej. Ukoi podrażnioną skórę po opalaniu. Dowiesz się także jak ogromna siła terapeutyczna drzemie w wodzie wodorowanej, wykorzystanej podczas zabiegów.

W drugiej części warsztatów poznasz tajniki kosmetycznego wybielania zębów, w tym niezbędne urządzenia i preparaty do tego zabiegu. Zobaczysz, jak świetne efekty można osiągnąć. Wprowadzenie nowej usługi będzie wymagać niewielkich nakładów finansowych, a Twoje klientki pokochają ją.

PROGRAM WARSZTATÓW

1.Omówienie dobroczynnego działania wody wodorowanej na skórę:

 • Wyjaśnienie, czym jest woda wodorowana i jak wpływa na skórę.
 • Przedstawienie korzyści płynących z zastosowania wody wodorowanej, takich jak jej właściwości antyoksydacyjne i nawilżające.
 • Omówienie różnych sposobów, w jaki można wykorzystać wodę wodorowaną w pielęgnacji skóry.

2.Omówienie wskazań i przeciwwskazań do zabiegów:

 • Przedstawienie sytuacji, w których zabiegi hydrabrazji i wybielania zębów są szczególnie polecane.
 • Omówienie czynników, które mogą stanowić przeciwwskazania do przeprowadzenia tych zabiegów, takich jak pewne stany zdrowia czy ciąża.
 • Wyjaśnienie, dlaczego ważne jest skonsultowanie się z profesjonalistą przed podjęciem zabiegu.

3.Omówienie najważniejszych aspektów związanych z kosmetycznym wybielaniem zębów wraz z pokazem:

 • Przedstawienie różnych metod i technik stosowanych w kosmetycznym wybielaniu zębów.
 • Wyjaśnienie, jakie są korzyści i ograniczenia tego typu zabiegów.
 • Pokaz praktyczny na modelce.

Kto może wziąć udział w warsztatach?

Warsztaty są otwarte dla wszystkich zainteresowanych branżą kosmetyczną i medycyną estetyczną. Mogą wziąć w nich udział:

Kosmetolodzy i kosmetyczki: Osoby posiadające wykształcenie kosmetyczne, medyczne, bądź pokrewne. Wszystkie osoby, które chcą poszerzyć swoje umiejętności i wiedzę w obszarze urządzenia Skyllar oraz wybielania zębów.

Właściciele salonów kosmetycznych: Osoby zarządzające salonami kosmetycznymi, które chcą wprowadzić nowe usługi do swojej oferty i pozyskać konkurencyjną przewagę. Warsztaty pozwolą im na poznanie najnowszych trendów w gabinecie kosmetycznym i możliwości, jakie oferuje urządzenie Skyllar w zakresie pielęgnacji skóry. Poznają zabieg wybielania zębów w gabinecie kosmetycznym.

Studenci kosmetologii i medycyny estetycznej: Osoby studiujące kosmetologię lub medycynę estetyczną, które chcą poszerzyć swoją wiedzę na tematy przedstawiane podczas warsztatów.

Pracownicy salonów urody: Kosmetyczki, stylistki paznokci, specjaliści od przedłużania rzęs i inni pracownicy salonów urody, którzy chcą rozszerzyć swoje umiejętności i oferować klientom nowe zabiegi.

Nie potrzebujesz dużego doświadczenia ani specjalistycznego wykształcenia, aby wziąć udział w warsztatach. Jeśli interesuje Cię branża kosmetyczna i chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę na temat urządzenia Skyllar i metody kosmetycznego wybielania zębów, zapraszamy do zapisów na nasze darmowe warsztaty. To idealna okazja, aby zdobyć nowe umiejętności i podjąć się nowych wyzwań w swojej karierze zawodowej!

? UWAGA! Liczba miejsc ograniczona!

Nie przegap okazji, zapisz się na darmowe warsztaty już teraz!

Skorzystaj z darmowych warsztatów i ciesz się nowymi trendami w swoim salonie! Zapraszamy do naszych placówek Broadway Beauty, które znajdują się na terenie całej Polski!

Sprawdź najbliższe terminy:

Gdańsk – 28.07 | Zapisz się: +48 500 800 766, [email protected]
Warszawa – 4.08 | Zapisz się:+48 789 250 202, [email protected]
Katowice – 19.07 | Zapisz się: +48 512 773 626, [email protected]
Kraków – 21.07 | Zapisz się: +48 507 407 006, [email protected]
Poznań  – 17.07 | Zapisz się: +48 572 722 284, [email protected]

Rozwijaj się i dbaj o swój biznes z nami!

Zadaj pytanie
Oceń nas!