Global Beauty Congress 3 edycja przed nami

Global Beauty Congress, na pewno o nim słyszałeś

Chcesz poznać przyszłość kosmetologii? Wziąć udział w wykładach największych autorytetów branży z Polski i całego świata? Zadać ekspertom nurtujące Cię pytania? W takim razie Global Beauty Congress, najważniejsze wydarzenie 2021 roku, jest właśnie dla Ciebie.

W trakcie naszej dwudniowej konferencji dowiesz się wszystkiego o najnowszych trendach w kosmetologii estetycznej, makijażu permanentnym i stylizacji rzęs. Ale to nadal nie koniec! Branża beauty to przecież również biznes i marketing, dlatego i o tych dziedzinach nie zapominamy.

Jak zapowiada się 3 edycja?

3 edycja Global Beauty Congress zapowiada się wyjątkowo. Tym razem czekają na Ciebie m.in. dr Sebastian Torres z Chile („Peptydy w mezoterapii. Lifting i regeneracja”), Smaragda Jagnac z Bośni i Hercegowiny („Brwi pudrowe, ewolucja techniki”) i Walter Arkesteijn z Holandii („Obrazowanie skóry techniki i metody pomiarów”).

Wszystko po to, by dostarczyć uczestnikom kongresu kompleksową wiedzę, która pozwoli się im rozwijać, odkrywać nowe horyzonty. Niezależnie od tego, czy dopiero stawiasz w branży swoje pierwsze kroki, czy jesteś już doświadczonym właścicielem salonu.

Brzmi interesująco? Nie może Cię zabraknąć! Bądź z nami w dniach 23-24 października, a branża beauty nie będzie mieć już przed Tobą żadnych tajemnic.

Jak się zapisać?

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej globalbeautycongress.com oraz na social media naszej konferencji.

Global Beauty Congress Facebook

Global Beauty Congress Instagram

Zadaj pytanie
Oceń nas!