Fluffy Brows, czyli innowacja w stylizacji brwi

Efekt „Fluffy Brows”, czyli jak uzyskać puszyste brwi z długotrwałym farbowaniem

Puszyste brwi, o idealnym kształcie i kolorze dopasowanym do rysów twarzy to obecnie najbardziej pożądana stylizacja – „Fluffy Brows”.

Renesans brwi

Od kilku lat obserwujemy prawdziwe odrodzenie w stylizacji brwi. Już nie tylko makijaż ust, czy też pomalowana powieka może skupiać uwagę innych. Dzięki licznym technikom możemy uzyskać różne stylizacje brwi, które podkreślą indywidualny charakter danej osoby.
Za pomocą przemyślanego i dopasowanego do kształt twarzy zarysu brwi, możemy uzyskać efekt bardziej „otwartego” oka, odwrócić uwagę od mocno zarysowanych linii żuchwy czy też uzyskać odpowiednie proporcje twarzy w przypadku tzw. wysokiego czoła. Z kolei źle dobrany kształt i kolor brwi może sprawić, że uzyskamy odwrotny efekt. Dlatego w przypadku stylizacji brwi ważna jest zarówno technika, jak i odpowiedni dobór preparatów.

„Fluffy Brows” według Brow Code

Styliści Brow Code opracowani technikę „Fluffy Brows” bazującą na produktach marki Brow Code, dzięki której uzyskasz najbardziej pożądany efekt stylizacji brwi ostatnich miesięcy. Mianem „Fluffy Brows” określane są puszyste brwi, które mimo swojej objętości posiadają idealnie dopasowany kształt i kolor. Te na pozór niesforne brwi, mają wyraźnie widoczne pojedyncze włosy, wystylizowane w celu uzyskania efektu „fluffy”.
Za sprawą odpowiedniej techniki oraz właściwie dobranym produktom Brow Code możemy uzyskać efekt grubych i intensywnych brwi, które posiadają naturalny kształt i nie obciążają twarzy nawet przy delikatnym, naturalnym makijażu. Efekt stylizacji utrzymuje się do kilku tygodni, włoski pozostają na wyznaczonych miejscach zachowując dobrany kolor.

Warsztaty „Fluffy Brows”

W makijażu brwi w stylu „Fluffy Brows” najistotniejszą kwestią jest odpowiednie zaczesanie włosów brwi oraz utrwalenie wybranej pozycji. Ta na pozór prosta czynność może przysporzyć wiele trudności zwłaszcza w przypadku bardzo rzadkich brwi lub występowaniu ubytków włosów w łuku brwiowym. Kolejną kwestią jest wybór odpowiednich preparatów, dzięki którym efekt stylizacji będzie satysfakcjonujący zarówno dla stylisty jak i klienta.
Pełną technikę stylizacji „Fluffy Brows” poznasz na warsztatach organizowanych w placówkach Broadway Beauty.

Dowiesz się:

  • jak dobrać idealny kształt brwi w stylu „fluffy” do rysów twarzy,
  • jak właściwie przeprowadzić laminację brwi,
  • jak ufarbować włosy na brwiach po laminacji, aby zachować jej efekt,
  • jak właściwie przeprowadzić zabieg stylizacji brwi.

Ponadto poznasz wszystkie niezbędne produkty do stylizacji brwi techniką „Fluffy Brows”, marki Brow Code – światowego lidera w stylizacji brwi. Organizowane przez nas warsztaty to cztery intensywne godziny wiedzy i praktyki, przekazywanej przez eksperta marki Brow Code. To zarówno teoria jak i praktyka, obejmująca zabieg pokazowy laminacji brwi z wykorzystaniem farbek Brow Code.
Dzięki warsztatom poznasz lub udoskonalisz swoją technikę „Fluffy Brows”. Dodatkowo w trakcie trwania warsztatów jak i po zakończeniu nasz Ekspert będzie do Twojej dyspozycji.

Zadaj pytanie
Oceń nas!