Dermoaroma Hybrid Peeling System – nowe peelingi chemiczne

Materiały zawarte w niniejszym artykule mogą zawierać reklamy przeznaczone dla Profesjonalistów z sektora beauty i ochrony zdrowia, m.in kosmetologów, lekarzy, pielęgniarki, ratowników medycznych, fizjoterapeutów, podologów i personelu medycznego. Czytając poniższe treści oświadczasz, że jesteś Profesjonalistą z sektora ochrony zdrowia.

Hybrydowe peelingi od Dermoaroma to produkty z zastosowaną technologią mikrokapsulacji z wykorzystaniem nośników jakimi są liposomy. Produkt jest zalecany do stosowania w formie systemowej terapii, zwracając uwagę na fakt, że tkanki rozpoczynają regenerację już podczas przedzabiegowej pielęgnacji domowej, aby przygotować się na przyjęcie bodźca stresowego peelingów chemicznych w lepszej kondycji i kontynuować stymulację po zabiegu.

Hybrid Peeling System składa się z trzech etapów:
1. PRZEDZABIEGOWA PIELĘGNACJA DOMOWA
2. ZABIEG GABINETOWY
3. POZABIEGOWA PIELĘGNACJA DOMOWA

Rekomendowane jest przygotowanie skóry przez 2 tygodnie przed zabiegiem, poprzez stosowanie serum Dermoaroma Night Serum H8 każdego wieczora, a następnie Dermoaroma Exosomes Boost GF20 Serum, które należy stosować dwa dwa dziennie – rano i wieczorem.
Wieczorem po aplikacji Dermoaroma Night Serum H8 należy odczekać co najmniej 30 minut do aplikacji Dermoaroma Exosomes Boost GF20 Serum, aby skóra została odpowiednio przygotowana. Ta pierwsza faza zabiegu ma charakter przygotowawczy i pozwala na lepszą pracę nad tkanką, która staje się gotowa do zabiegu, unikając reakcji nadwrażliwości.

Dostępnych jest 5 wariantów peelingów:
RADIANCE – peeling rozjaśniający i rozświetlający,
RESTRUCTA – peeling do skóry problematycznej,
INTIMA – peeling do wrażliwych okolic intymnych,
JUVENA – kompleksowy peeling anti-aging z TCA,
CELL RENEW – booster do głębszego peelingu z TCA.
Kwas trójchlorooctowy (TCA) jest od lat znany jako skuteczny składnik peelingów chemicznych, działając jako bodziec stresowy w skórze. System odpowiedzi na stresor, jakim jest TCA – działa lokalnie w skórze, niezależnie od osi podwzgórze-przysadka-nadnercza.
To indukuje wytworzenie POMC – propiomelanokortyny, a to stymuluje wytwarzanie beta-endorfin, które:
● Stymulują produkcję fibroblastów
● Stymulują produkcję keratynocytów
● Są boosterem dla turn-over time
● Poprawiają funkcje barierowe skóry

Dodatkowo lokalny stres indukuje wytwarzanie czynników wzrostu odpowiedzialnych za regenerację naskórka (PDGF-B, TGF-β1), skóry właściwej (TGF-α) oraz poprawę miejscowego ukrwienia, stymulując tworzenie nowych naczyń krwionośnych (VEGF).

Peelingi uzupełnia kompletna pielęgnacja okołozabiegowa:

• Prepeeling
• Neutralizator
• Serum GF 20 Exosomes Boost
• H8 Night Serum

GF20 Exosomes Boost Serum to nawilżające i nawadniające serum do każdego rodzaju skóry, zawierające mieszankę egzosomów i 20. rodzajów czynników wzrostu, które utrzymują skórę nawilżoną i chronią przed czynnikami zewnętrznymi.
Serum stanowi idealnie dopełnienie gabinetowego eksfoliacyjnego, a także innych zabiegów estetycznych, w tym mezoterapii, wypełniaczy, zabiegów laserowych, RF i wielu innych.

Formuła serum zawierajaca aktywne biologicznie, funkcjonalne składniki, skomponowana specjalnie, aby wzmocnić efekty zabiegu. AMPLEX Plus to opatentowana technologia pozyskiwania egzosomów i czynników wzrostu z organicznej siary bydlęcej, zebranej w ciągu kilku godzin po porodzie. Dzięki zastosowaniu technologii AMPLEX Plus otrzymywany jest produkt, który zawiera 20 czynników wzrostu i 20 miliardów egzosomów, wzbogacony o składniki aktywne, których nie ma w kulturach komórek macierzystych.

H8 Night Serum to produkt z kwasem glikolowym, do pielęgnacji skóry na noc. Pomaga usuwać przebarwienia i poprawić koloryt skóry. Łagodnie złuszcza wierzchnie warstwy naskórka. Stanowi idealne uzupełnienie pielęgnacji domowej, przygotowującej do zabiegu peelingu chemicznego.

Więcej na temat produktów zajdziesz TUTAJ

 

Więcej informacji  na temat produktów Dermoaroma, uzyskasz kontaktując się z wybraną placówką Broadway Beauty.

Weź udział w warsztatach edukacyjnych i poznaj możliwości peelingów Dermoaroma!

Sprawdź najbliższe terminy warsztatów edukacyjnych:
Gdańsk – 17.12 oraz 29.01  | Zapisz się: +48 500 800 766, [email protected]
Warszawa – 8.12 oraz 20.01 | Zapisz się:+48 789 250 202, [email protected]
Katowice – 8.12 oraz 20.01 | Zapisz się: +48 512 773 626, [email protected]

 

Zapoznaj się z ofertą szkoleń Brodway Beauty  TUTAJ

Odwiedź nasz sklep internetowy → TUTAJ

Zadaj pytanie
Oceń nas!