Darmowe szkolenie z peelingów kwasowych!

Jak odbyć profesjonalne szkolenie z peelingów chemicznych za darmo?

Wiemy, że rozwój osobisty jest bardzo ważny w XXI wieku, zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności to klucz do sukcesu gabinetu kosmetycznego. Często spotykamy również sytuację kiedy stajemy przed życiowym wyzwaniem zmiany zawodu, który już nie przynosi nam satysfakcji lub czujemy syndrom wypalenia. Szukamy więc szkoleń, które pomogą nam osiągnąć postawiony sobie cel. Takim szkoleniem jest właśnie darmowe szkolenie z peelingów chemicznych, które możesz odbyć we wszystkich placówkach Broadway Beauty.

Jeśli chcesz zdobywać wiedzę i przy okazji spędzić czas w miłym towarzystwie mamy dla Ciebie rozwiązanie. Specjalnie z zespołem Broadway Beauty opracowaliśmy program szkoleniowy, który nauczy Cię wykonywać peelingi chemiczne o słabej mocy, w pełni za darmo.

To program skonstruowany na podstawie wiedzy naszych trenerów oraz specjalistów marki Beauty Spa Natural Resources.

Czego nauczę się na darmowym szkoleniu z peelingów?

To autorski program szkoleniowy obejmujący podstawy teoretyczne, które przygotują Cię do wykonania tego zabiegu. Jeśli jesteś początkujący lub chcesz odświeżyć swoją wiedze skorzystaj z darmowej wiedzy i zacznij zarabiać na zabiegach. W programie znajdziesz:

 • Podstawy peelingów chemicznych
 • Co to jest pH kwasu?
 • Kwasy organiczne, czym są?
 • Jakie mamy siły działania kwasu i głębokość penetracji
 • Jakie substancje aktywne wykorzystujemy w zabiegach: przeciwtrądzikowych, anti-age, rozjaśniających
 • Co to jest peptyd miedzi i heksapeptyd-8 i jak działa w połączeniu z kwasami
 • Część pokazowa, gdzie zobaczysz jak nasz trener przeprowadza zabieg na wybranej modelce

Dla kogo jest darmowe szkolenie z peelingów kwasowych?

Szkolenie to przeznaczamy dla każdej grupy wiekowej, nie musisz być kosmetyczką żeby do niego przystąpić. Nauczymy Cię od podstaw jak pracować z kwasem, tak aby wykonać ten zabieg bezpiecznie. Program ten dedykowany jest również wszystkim osobom wykonującym zabiegi z zakresu beauty, jednak bez wykształcenia kosmetycznego, jak: stylistka paznokci, podolog, stylista rzęs, stylista brwi, linergista.

W szkoleniu łatwo odnajdą się także zawody medyczne, jak: pielęgniarka, położna, fizjoterapeuta, ratownik medyczny.

Ile może zyskać gabinet na zabiegach kwasowych?

Zabieg peelingów kwasowych to bardzo popularna w gabinetach kosmetycznych procedura. Dzięki wielozadaniowości i dużych możliwościach terapeutycznych oraz krótkiemu czasowi zabiegowemu zyskała wielu zwolenników. Zabieg kwasowy to około 40 minut spędzonych w gabinecie, przy pełnej pielęgnacji z maską pozabiegową oraz ampułką włącznie. Sam peeling kwasowy bez złożonej pielęgnacji uzupełniającej to 20 minut czasu spędzonego na fotelu kosmetycznym.

Średnio jeden zabieg to koszt od 200 zł do nawet 450 zł w zależności od miasta i komplikacji pielęgnacji pozabiegowej. Gabinet zatem może zarobić średnio od 3000 zł do 6750 zł w ciągu dnia, przy założeniu, że pracę wykonuje jedna osoba. Im więcej pracowników posiadających takie umiejętności tym większy przychód.

Jaka inwestycja wiąże się z zabiegami peelingów chemicznych i jak szybko się zwraca?

Koszt zakupu wszystkich produktów zabiegowych z linii Beauty Spa, dla zabiegu podstawowego to około 1000 zł, a zabiegu rozbudowanego to około 2000 zł. Łatwo zatem obliczyć, że inwestycja w produkty zwraca się już po jednym, dwóch dniach wykonywania zabiegów z peelingami kwasowymi. Pamiętaj też, że produkty takie jak maski, żel do demakijażu, serum oraz krem pozabiegowy możesz wykorzystać do innych procedur w swoim gabinecie, dzięki temu zwrot z inwestycji będzie o wiele szybszy, a produkty zaczną na siebie zarabiać już pierwszego dnia.

Nie musisz inwestować kilkudziesięciu tysięcy w drogi sprzęt kosmetyczny, aby móc dobrze zarabiać, przy niskim wkładzie pracy i krótkim czasie zabiegowym.

Gdzie odbędą się darmowe szkolenia z peelingów chemicznych?

Szkolenia odbywają się we wszystkich placówkach Broadway Beauty w całej Polsce. Sprawdź kiedy możesz skorzystać ze swojej szansy. Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona.

 • Katowice – 23.11.2022
 • Kraków – 02.11.2022
 • Gdańsk – 10.11.2022
 • Wrocław – 18.10.2022
 • Warszawa – 24.10.2022
 • Poznań – 22.10.2022

Zapisz się już dziś, zadzwoń lub napisz do nas. Kontakt do placówek

 

 

Zadaj pytanie
Oceń nas!