Bombka BB Serce – świąteczna akcja charytatywna

Z wielką radością informujemy, że ruszyła właśnie druga edycja świątecznej akcji charytatywnej Broadway Beauty. W jej ramach, istnieje możliwość zakupienia jedynej w swoim rodzaju bombki BB Serce. Cały dochód uzyskany ze sprzedaży, przekażemy na rzecz podopiecznych Fundacji „zobacz mnie!”. W roku ubiegłym, z sukcesem wsparliśmy Fundację „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Dołóżmy wszelkich starań, by i w tym roku móc pomóc dzieciakom, które głęboko liczą na nasze wsparcie.

Okres Świąt Bożego Narodzenia…

…to nadzwyczajny czas, który dla wszystkich, bez wyjątku, powinien być wyjątkowy. Niestety rzeczywistość jest nieco inna. Wiele osób, w tym dzieci, nie ma możliwości, by osobiście doświadczyć magii świąt. Dlatego postanowiliśmy wspólnymi siłami, wesprzeć niepełnosprawne dzieciaki na co dzień mieszkające w internacie z dala od rodzinnych domów. Pragniemy zorganizować im cudowne święta, zapewnić ciepłą atmosferę i wręczyć piękny prezent.

Podjęliśmy wiele starań…

…by móc osiągnąć postawiony sobie cel. Wszystkich serdecznie zachęcamy, by razem z nami, aktywnie zaangażować się w świąteczną akcję charytatywną, która realizowana będzie na kilka sposobów. Wszystko po to, by ostatecznie móc uzbierać możliwie największą kwotę.

  • Środki ze szkoleń

Każdy kursant, który dokona płatności za szkolenie odbywające się w placówkach Broadway Beauty do 20 grudnia, automatycznie staje się osobą wpierającą akcję. Z każdej opłaty szkoleniowej przekazane zostanie 20 zł na rzecz podopiecznym Fundacji.

  • Środki ze sprzedaży bombek BB Serce

Robiąc zakupy w sklepie internetowym broadwaybeauty.pl/sklep możesz dodać jedną lub nawet kilka bombek do swojego koszyka na końcowym etapie zamówienia. Serdecznie zachęcamy do zakupu, gdyż całość dochodu ze sprzedaży bombek zostanie przekazana w ramach tej samej akcji charytatywnej.
Chcąc podziękować ludziom dobrej woli za wsparcie, każda osoba, która zakupi bombkę BB Serce, otrzyma również kupon rabatowy na 10%, który może wykorzystać na kolejne zakupy on-line w naszej hurtowni.

  • Środki ze sprzedaży bombek w placówkach Broadway Beauty

Wolisz swoje wsparcie przekazać osobiście? Zapraszamy zatem bezpośrednio do dowolnej placówki Broadway Beauty, gdzie również dostępna jest bombka BB Serce. Oczywiście, dochód ze sprzedaży bombek w placówkach, również w całości przekazany zostanie na rzecz Świąt Bożonarodzeniowych dedykowanych niepełnosprawnym dzieciom.

  • Środki od Broadway Beauty

Chcąc możliwe najbardziej wesprzeć akcję, postanowiliśmy, że dochód zebrany w Broadway Beauty z opłat ponoszonych przez modelki, również zostanie przekazany na rzecz Fundacji „zobacz mnie!”. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu, uzbierana kwota będzie jeszcze większa 😊

UWAGA! To nie wszystko!

Mamy dla Was jeszcze coś wyjątkowego. Bardzo zależy nam na możliwie największym zaangażowaniu w świąteczną akcję charytatywną, dlatego spośród wszystkich, którzy do 15 grudnia wspierać będą akcję poprzez udział w szkoleniu lub zakup bombki w sklepie internetowym, wylosujemy jedną osobę, która otrzyma dodatkowy voucher na dowolnie wybrane szkolenie – voucher opiewać będzie na kwotę 1000 zł!

Kochani, pamiętajcie, że wszyscy możemy być Świętymi Mikołajami i razem zrobić naprawdę wielką rzecz. Wspólnymi siłami, spróbujmy poszkodowanym dzieciakom, w tym okresie świątecznym przybliżyć gwiazdkę z nieba!

Mateusz Makarewicz

Zadaj pytanie
Oceń nas!