Beauty Camp – uroczyste otwarcie w Katowicach

Beauty Camp – bardzo udany start!

Zarówno pracownikom Broadway Beauty, jak i szerokiej rzeszy kursantek, dzień 28 listopada 2019 r. na długo zapisze się w pamięci. Tego dnia zainaugurowano projekt Beauty Camp, który swoją premierę miał w Katowicach. Oczekiwania w stosunku do szumnie zapowiadanego projektu były bardzo duże. Czy udało się je spełnić? Zapraszamy do przeczytania krótkiej relacji podsumowującej pierwszy Beauty Camp.

Beauty Camp w Katowicach_1

Wielkie otwarcie musiało być wyjątkowe. Dlatego na tę okazję przygotowano specjalną salę konferencyjną, która była w stanie pomieścić rzeszę głodnych wiedzy kursantek. W sali natomiast, na każdego uczestnika czekała torba z materiałami szkoleniowymi, dedykowany notebook, pyszna kawa oraz słodki poczęstunek. Kilka minut po godz. 10-tej, przy akompaniamencie muzyki, nastąpiło oficjalne przywitanie pierwszych uczestników Beauty Camp’u. W trakcie prezentowania harmonogramu eventu, padła ze sceny deklaracja, że będzie to bardzo owocny, pełen merytorycznej wiedzy, intensywny dzień. Jak się później okazało na podstawie opinii osób biorących udział w tym wydarzeniu, prowadzący nie składał obietnic bez pokrycia 😊

W trakcie pierwszego dnia Beauty Camp…

…uczestnicy poznali wszelkie tajniki związane z pigmentacją. Omówiono zarówno makijaż permanentny ust, jak i brwi. Dyskusji poddano także sposoby usuwania makijażu permanentnego. Każda z kursantek miała okazję przećwiczyć poszczególne ruchy wykorzystywane w trakcie pigmentowania i ostatecznie sprawdzić swoje umiejętności podczas pracy na skórkach.

Beauty Camp w Katowicach_2

Drugi, równie intensywny dzień Beauty Camp’u…

…skupiał się na kilku różnych zagadnieniach. W trakcie tego dnia, przeprowadzano wykłady, a następnie zabiegi pokazowe. Kursantki miały okazję poznać sekrety: techniki Brow Bar, zabiegu wybielającego zęby, produktów nowej linii kosmetyków O-Medic, ze szczególnym naciskiem na ampułki wykorzystywane podczas zabiegu BB Glow. Równie duże zainteresowanie wzbudziło przeprowadzenie wykładu marketingowego, w trakcie którego omówiono kanały social media i ich wpływ na zwiększanie liczby klientów.

Kosmetologia estetyczna i związane z nią aktualne trendy…

….były w centrum zainteresowań trzeciego dnia Beauty Camp’u. Dzień upływał pod znakiem merytorycznych dyskusji oraz pokazów zabiegów. Kaniula, korekta nosa z zastosowaniem nici, terapie 3d, techniki modelowania i powiększania ust – każdy tego dnia wyszedł z jednej strony z ogromem wiedzy, a z drugiej z nowym, świeżym spojrzeniem na omawiane kwestie.

Beauty Camp w Katowicach_3

Finałowy, czwarty dzień eventu Beauty Camp…

…w całości poświęcony został tematyce związanej z podologią. W trakcie przeprowadzonego panelu dyskusyjnego wspólnie uświadomiono sobie, jak ważny jest to zawód i jak istotną rolę pełnić będzie w przyszłości. Podkreślano istotę tej dziedziny nie tylko w przypadku codziennych problemów osób dorosłych, ale również dzieci. W trakcie tego dnia m.in. przedstawiono sposoby korekcji wrastających paznokci oraz zaprezentowano, jak wykorzystać klamręPodoNailbrace.

Podsumowaniem tych 4 intensywnych dni …

…są bardzo miłe komentarze uczestników, biorących udział w tym wydarzeniu m.in:
– „Bardzo dużo, bardzo praktycznej wiedzy i co najważniejsze, przekazanej w przystępny sposób”
– „Nic dodać, nic ująć. Super atmosfera, super ludzie, wszystko super”
– „Każdy, kto pracuje w gabinecie, powinien tu być!”

Beauty Camp w Katowicach_4

Dziękujemy

za tak pozytywne przyjęcie naszego projektu. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i chęć pogłębiania swojej wiedzy. Nic tak nie motywuje naszych trenerów, jak kursanci, którzy pojawiając się z nastawieniem zdobycia ogromu nowych umiejętności, opuszczają nasze mury z przeświadczeniem, ze osiągnęli swój cel. Korzystając z okazji, serdecznie zapraszamy wszystkich tych, którzy jeszcze nie zapisali się na kolejne zaplanowane Beauty Campy. Pełny harmonogram eventów znajduje się tutaj.

Beauty Camp w Katowicach_5 Beauty Camp w Katowicach_6 Beauty Camp w Katowicach_7 Beauty Camp w Katowicach_8 Beauty Camp w Katowicach_9 Modelka przed zabiegiem Notebook

Mateusz Makarewicz

Zadaj pytanie
Oceń nas!