Black Friday w Broadway Beauty!

Czy jesteś gotowy na zakupowe szaleństwo? Tylko w ten weekend 25.11 – 27.11 czekają na Ciebie wyjątkowe promocje i niepowtarzalne zniżki w naszych placówkach i sklepie internetowym Broadway Beauty. Największe święto zakupów – Black Friday, czas zacząć!

Wyjątkowa okazja

Tak, dokładnie! To wyjątkowa okazja, by skorzystać z największych rabatów, które czekają na Ciebie tylko w ten weekend. Przygotowaliśmy specjalną ofertę, w której uzyskasz zniżkę 15% na wybrane marki kosmetyczne.

Lista Marek, biorących udział w promocji:

Nie zwlekaj – skorzystaj!

To odpowiedni czas by cieszyć się produktami w jeszcze niższej cenie. Zaopatrz salon we wszystkie niezbędne produkty. Zrób zakupy w ten promocyjny czas i ciesz się wyjątkowym rabatem. Znajdź coś dla siebie i bliskich. To również doskonały moment, by zrobić zapas ulubionych, kosmetyków i pomyśleć o zakupie świątecznych prezentów.

Wygodne zakupy

Odwiedź jedną z naszych 6 placówek w największych miastach w Polsce, bądź zrób zakupy online w naszym sklepie internetowym lub w aplikacji mobilnej Broadway Beauty.

Za zakupy zapłacisz wygodnie szybkim przelewem, Blikiem lub za pośrednictwem PayPo i PayPal. Dodatkowo możesz skorzystać z opcji zakupu ratalnego wybierając „eraty”.

Kończ czytanie i leć na zakupy zanim będzie za późno!

Zadaj pytanie
Oceń nas!