PRO TRAINER

Anna Wasielewska

Makijaż permanentny, Oprawa oka i wizaż

Jest dyplomowaną absolwentką Szkoły Sztuk Pięknych. Umiejętności manualne oraz wrażliwość artystyczna sprawiają, że do każdej klientki podchodzi indywidualnie. Zamiłowanie do piękna i perfekcji sprawiły, że w 2011 r. zajęła się sztuką makijażu permanentnego, który z czasem przerodził się w prawdziwą pasję. Wieloletnie doświadczenie oraz nieustannie podnoszone kwalifikacje pod okiem najlepszych specjalistów pomogły jej uzyskać licencje trenerską. Od wielu lat prowadzi szkolenia i system rocznego nauczania BB College jako wiodący trener makijażu permanentnego w Broadway Beauty Warszawa. Dzięki swojej bogatej praktyce i doświadczeniu objęła również prowadzenie wykładów w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia na kierunku kosmetologia.

Podczas moich szkoleń nauczę Cię perfekcyjnego rysunku i precyzyjnej pigmentacji, pomogę również w przejrzysty sposób zrozumieć temat kolorymetrii. W swojej pracy stawiam na naturalne podkreślenie urody klientki. Zachęcam do zapoznania się z ofertą prowadzonych przeze mnie szkoleń.

OPINIE

Pani Anno, dziękujemy za pięciogwiazdkową opinię! Bardzo nam miło, że udało nam się spełnić Pani oczekiwania i dostarczyć wartościową wiedzę podczas szkoleń z naszą Trenerką Anią. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i zapraszamy ponownie do naszej placówki:) Pozdrawiamy Zespół Broadway Beauty?
Anna P
Uczestniczyłam w rocznej szkole makijażu permanentnego i po paru miesiącach w szkoleniu pmu dla zaawansowanych. Jestem bardzo zadowolona z wiedzy którą przekazała mi trenerka Ania. Polecam placówkę z całego serca ?
Małgorzata Chojnacka
Serdecznie polecam wizytę w Broadway Beauty Warszawa ?Makijaż permanentny brwi rewelacyjny. ?Wspaniała atmosfera ,a pani Ania profesjonalna, cudowna I przemiła. Pozdrawiam cały zespół M.Drozd
Małgorzata Drozd
Niedawno zakończyłam szkolenie z makijażu permanentnego dla początkujących. Trenerka podchodzi do ucznia z anielską cierpliwością, a wiedza przekazana przez Panią Annę jest niezwykle cenna. Serdecznie polecam!
Kamila Weronika Szarek
Szkolenie super 🙂 szczególnie pani Anna Wasielewska , ogromna wiedza i pełen profesjonalizm , jestem bardzo zadowolona ?
Daria Sarem
Jak zawsze wszystko na wysokim poziomie a szkoleniowiec Anna Wasilewska wspaniała i pomocna. Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia.
Urszula Misztak
Jestem po ukończonym szkoleniu z makijażu permanentnego u Ani. Wiedza i umiejętności które posiada są zachwycające. Byłam na wielu szkoleniach ale to przerosło moje oczekiwania. Podejście osoby szkolącej na 5+, cierpliwość to samo. Na każde zadane pytanie otrzymałam odpowiedz! Oprócz tego miła, przyjazna atmosfera od samego wejścia do placówki. Aż smutno było zakończyć szkolenie, 5 dni nawet nie wiem kiedy zleciały. Chciałbym żeby każde szkolenie tak wyglądało!!! Polecam!!! Polecam!!! Polecam!!!
Patrycja Pęcak
Polecam zabiegi u Ani! Makijaż permanentny perfekcyjny, świetna atmosfera i profesjonalne podejście ❤️
Julia Komuniewska
Ulubione miejsce w Warszawie Profesjonalna obsługa i fantastyczna atmosfera ? Korzystałam z zabiegów u Pani Ani oraz u Pani Oli i jestem zachwycona! Przemiła obsługa recepcji i pełen profesjonalizm. Za każdym razem nie mogę doczekać się na kolejną wizytę
Aleksandra Osuch
Zadaj pytanie
Oceń nas!